FAQ

Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 22:40


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 27 gru 2006, 07:00 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 21:57
Posty: 79
Grzegorz, awaryjność Netcorpu jak i jego prędkości sprawiają że już przeciągniecie sobie sznurka do prania dałoby nam lepszy internet :].


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 28 gru 2006, 11:57 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 13:11
Posty: 24
Lokalizacja: Wodzisław Śl
hehe zgodze się z tobą:) ja tylko nadmieniłem ze jest coś takiego w Wodzisławiu :P a jakość to już chyba legenda o jej braku:]

_________________
Murphy napisał(a):
Cztery zjawiska blokują postęp ludzkości - ignorancja, głupota, komitety normalizacyjne, oraz ludzie sprzedający komputery.



Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: A mowilem ?
PostNapisane: So, 6 sty 2007, 11:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 30 lis 2006, 13:50
Posty: 142
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski
A mowilem, ze 15 lutego wejdzie oferta ? :)

To najnowszy artykul z money.pl

http://www.money.pl/archiwum/wiadomosci ... .html?p=mt

A swoja droga uwazam ze mega promocja TePsy nie jest taka zla !
Dostalem za friko kamerke i jeszcze 200 zl bonus za który kupilem sobie aparat bezprzewodowy i przystawke do pisania sms-ów... Malo ?
Ponadto jeszcze w styczniu TePsa zaczyna akcje podkrecania predkosci za friko !!!
Teraz mam 1.3 mega i slyszalem ze moga podkrecic nawet do 2.5 mega za friko :)
Przynajmniej mam stabilne lacze, wsparcie i wiem w razie czego kogo scigac.

_________________
Pozdrawiam
Vladislavia
__________________________________
http://vladislavia.mojeforum.net


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: A mowilem ?
PostNapisane: So, 6 sty 2007, 16:00 
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 10:51
Posty: 119
Lokalizacja: Wodzisław Śląski - Leszka
DeDe napisał(a):
A mowilem, ze 15 lutego wejdzie oferta ? :)


To ze rozdzielnosc abonamentu telefonicznego z neostrada w koncu wejdzie wiedzieli wszyscy. Tepsa dostala za opoznianie sprawy rekordowa kare 350 mln pln. Tylko ze Ty pisales, ze cena sie nie podniesie - a podniosla sie o dokladnie 37 pln brutto czyli tak jak pisalem - tepsa zrobila z wszystkich wielkiego WALA :)

DeDe napisał(a):
A swoja droga uwazam ze mega promocja TePsy nie jest taka zla !
[...]
Ponadto jeszcze w styczniu TePsa zaczyna akcje podkrecania predkosci za friko !!!
Teraz mam 1.3 mega i slyszalem ze moga podkrecic nawet do 2.5 mega za friko :)
Przynajmniej mam stabilne lacze, wsparcie i wiem w razie czego kogo scigac.


Przede wszystkim nie ma takiej wersji Neostrady jak 1,3Mbit ani 2,5Mbit. Jest 1Mbit i 2Mbit.

Jezeli masz wersje 1Mbit to owszem dostaniesz wersje 2Mbit do konca trwania umowy. A wiesz dlaczego ? Bo poniewaz zmienil sie regulamin uslugi neostrada - do 15-go lutego mozesz zerwac umowe bez zadnych konsekwencji finansowych (to TPSA zmienia zasady ktore Ci sie moga nie podobac). Zeby nie stracic uzytkownikow tepsa im zamydlila oczy ta "promocja".

Netia juz swiadczy usluge podobna do Neostrady - tyle ze tansza i *bez limitow transferow*! Gdybym mial wiecej niz rok do konca umowy powaznie bym sie zastanowil nad jej zerwaniem. Ale ze konczy mi sie w kwietniu to nie ma sensu - poczekam jeszcze co GTS pokaze :)

Monopol tej chorej instytucji dobiega nareszcie konca !
pozdr.

_________________
--
Adam Sz. / Wodzisław Śląski


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: A mowilem ?
PostNapisane: So, 6 sty 2007, 16:02 
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 10:51
Posty: 119
Lokalizacja: Wodzisław Śląski - Leszka
DeDe napisał(a):
wsparcie i wiem w razie czego kogo scigac.


No tutaj to mnie calkiem rozwalasz :) Naprawde support neostrady uwazasz za dobry ? :D Przyznaj ze nie miales kontaktu z innym. Support neostrady to mit, cos takiego nie istnieje. Traktuja kazdego jak imbecyla ktory potrafi tylko zrestartowac Windowsa i wylaczyc / wlaczyc modem do sieci. Przed swietami polowa Neostrad w Wodzislawiu nie dzialala ponad *tydzien* !! Piekny mi support :) A kogo bys chcial scigac ? W Wodzislawiu nawet Cie nigdzie w tej sprawie nie przyjma - bo telepunkt to tylko punkt handlowy, a technikow brak.

Zenada!!
pozdr.

_________________
--
Adam Sz. / Wodzisław Śląski


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: JA jestem zadowolony
PostNapisane: Pn, 8 sty 2007, 22:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 30 lis 2006, 13:50
Posty: 142
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski
Nie wiem skąd masz takie informacje, bo:
1. Ja na działanie Neo nie narzeakm (również przed Świetami)
2. Narazie saport nie był mi potrzebny, ale kumpeli (laikowi) pomogli w instalacji.
3. Rzeczywiście nie ma w Wodziu Biura Obsługi Klientów od 3 lat.
Pytam tylko po co mi ono ?
Jest wiele wygodniejszych sposobów żeby zgłosić w razie potrzeby reklamacje, czy skargę.
4. Powiedziałem, że Neo nie powinna zdrożeć. I nie zauważyłem podwyżki tej usługi.
Co innego dziwna cena za utrzymanie łącza z którą rónież się nie zgadzam.
5. Jeśli moja prędkość wzrośnie dwukrotie , to możesz to nawet nazywać mydlenie oczu

Mnie się tak podoba :)
PS. To że rozdzielczość będzie to wiedzieli wszyscy, tyle że nie wszyscy wiedzieli że 15 lutego :)
Acha ! Podoba mi się jak kopiujesz w swoich wypowiedziach pierwsze strony tanich gazet.
TP dostała karę, TP monopolista,Mydlenie oczu...
A tak naprawdę nikt nie mówi o tym że TP do niedawna była polską firmą i przynosiłą dla budżet Państwa gruby szmal, a teraz się tą firmę rozpieprza. Mam wrażenie że jak już rozpiprzeą tą TP i nastanie era np. Tele 2, to wtedy swoje uwagi przeniesiesz na innego "brzydkiego wujka"
Nie zapominaj również, że jak TP zaplaci milionowe kary (bo do tej pory jeszcze nic nie zaplaciła), to nie starci na tym prezes tej firmy, tylko abonenci i pracownicy których można już na palcach policzyć.
Ech...

Opisz może w skrócie jakich Ty konkretnych przykrości doznałeć od tego monopolisty

_________________
Pozdrawiam
Vladislavia
__________________________________
http://vladislavia.mojeforum.net


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: JA jestem zadowolony
PostNapisane: Pn, 8 sty 2007, 23:50 
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 10:51
Posty: 119
Lokalizacja: Wodzisław Śląski - Leszka
DeDe napisał(a):
Opisz może w skrócie jakich Ty konkretnych przykrości doznałeć od tego monopolisty


Ano takich, ze w Polsce uslugi telefoniczne i Internet sa jednymi z najdrozszych na swiecie. Malo Ci ? :)
pozdr.

_________________
--
Adam Sz. / Wodzisław Śląski


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 9 sty 2007, 16:11 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 21:57
Posty: 79
Ale Adam ma rację, Neozdrada to syf - po pierwsze, limity, ale nie o tym mówimy. Awaryjność - sam nie mam jej, oczywiście, choćby z tego powodu, ale szlag mnei trafaia ilekroć potrzebuję nagwałt jakiegoś znajomeog, a ten od tygodnia nie ma netu :roll:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: JA jestem zadowolony
PostNapisane: Wt, 9 sty 2007, 18:42 
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 10:51
Posty: 119
Lokalizacja: Wodzisław Śląski - Leszka
DeDe napisał(a):
Nie wiem skąd masz takie informacje, bo:
1. Ja na działanie Neo nie narzeakm (również przed Świetami)


Niestety nie tylko Ty masz Nerwostrade :) Ja akurat tez nie narzekam - mam od samego poczatku jak tylko weszla (zamiana z SDI na Neostrade) i smiga jak marzenie. Ale mam wielu znajomych ktorym w okresie listopad-grudzien nie dzialala lacznie jakies 10 dni (dwie przerwy - jedna ok 3 dniowa, druga ponad tydzien). To bylo 5-6 znajomych, tepsa potwierdzila awarie - wiec to nie byla wina z ich strony :)

DeDe napisał(a):
2. Narazie saport nie był mi potrzebny, ale kumpeli (laikowi) pomogli w instalacji.


Wiec po pierwsze modl sie zeby Ci w dalszym ciagu ten support nie byl potrzebny ale nie pisz wiecej ze jest dobry skoro ani razu z niego nie korzystales. W instalacji w porzadku, ja jednak jestem troche bardziej wymagajacym uzytkownikiem, a ludzie w supporcie nie maja zielonego pojecia nawet o podstawach dzialania internetu. Klepia tylko to co ich tpsa wyuczyla.

DeDe napisał(a):
4. Powiedziałem, że Neo nie powinna zdrożeć. I nie zauważyłem podwyżki tej usługi.


Ja caly czas pisalem, ze zdrozeje dla tych co nie beda chcieli linii telefonicznej. I zdrozala o ~36 pln brutto.

DeDe napisał(a):
5. Jeśli moja prędkość wzrośnie dwukrotie , to możesz to nawet nazywać mydlenie oczu


Widzisz.. tak Ci mydlo w oczy wsadzili ze nawet nie probujesz szukac innych ofert. A za 124 pln mozesz miec odpowiednik neostrady tylko ze 6Mbit i *bez limitow transferow* w Netii. za 55 pln - 1Mbit. Rowniez bez smiesznych limitow.

http://itbiznes.pl/art23748.html

Mamy szczescie mieszkac w miejscu gdzie usluga jest juz swiadczona :)

DeDe napisał(a):
Acha ! Podoba mi się jak kopiujesz w swoich wypowiedziach pierwsze strony tanich gazet.
TP dostała karę, TP monopolista,Mydlenie oczu...


He he. Ja siedze bardzo gleboko w temacie od ponad 10 lat. Od 8 lat mam firme ktora ma *bardzo* wiele wspolnego z tpsa i "dzieki" takim jak ona przez te lata placilem tyle ze niezla chaupe bym sobie za to postawil (swego czasu placilem 15k pln / m-c za uslugi ktore na zachodzie kosztowaly 1k pln / m-c). I to wszystko zawdzieczam naszej wspanialej telekompromitacji :)

DeDe napisał(a):
A tak naprawdę nikt nie mówi o tym że TP do niedawna była polską firmą i przynosiłą dla budżet Państwa gruby szmal, a teraz się tą firmę rozpieprza.


I bardzo dobrze - monopol trzeba rozpieprzac.

DeDe napisał(a):
Mam wrażenie że jak już rozpiprzeą tą TP i nastanie era np. Tele 2, to wtedy swoje uwagi przeniesiesz na innego "brzydkiego wujka"


A to tylko tele2 jest ? A Dialog ? A Netia ? A GTS ? A setki mniejszych ?
Dopuscmy ich - niektorzy naprawde maja znacznie lepsze podejscie do klienta i lepsza oferte niz tpsa.

DeDe napisał(a):
Nie zapominaj również, że jak TP zaplaci milionowe kary (bo do tej pory jeszcze nic nie zaplaciła), to nie starci na tym prezes tej firmy, tylko abonenci i pracownicy których można już na palcach policzyć.


Spoko, rozwinie sie konkurencja w ktorej nie pracuja same roboty :)
pozdr.

_________________
--
Adam Sz. / Wodzisław Śląski


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 9 sty 2007, 21:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 17:00
Posty: 27
Mozna zerwac umowe z tepsa... ale tylko jak odlacza sie telefon. Mialem taki zamiar zmiany mojego providera ale niestety gdy chcialem to zrobic, dowiedzialem sie ze dotyczy to tylko oso ktore rezygnuja z lini telefonicznej i chca miec tylko neo. Czyli jak zawsze jeden wielki BUBEL! Normalnie sie tak wkurzylem. Aha i na moje rozumowanie z tego co przyszlo, i z tego co w necie poczytalem to kazdy uzytkownik neo, niezaleznie od tego czy chce mic linie tel. czy tez nie ma prawo zerwac umowe nie ponoszac kosztow, lecz ta mila pani w "telepunkcie" stwierdzila ze jest inaczej i powiedziala dowidzenia :evil: :evil: :evil:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 9 sty 2007, 21:26 
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 10:51
Posty: 119
Lokalizacja: Wodzisław Śląski - Leszka
wodzisławianin napisał(a):
Mozna zerwac umowe z tepsa... ale tylko jak odlacza sie telefon. [...]
lecz ta mila pani w "telepunkcie" stwierdzila ze jest inaczej i powiedziala dowidzenia :evil: :evil: :evil:


UH! To wlasnie piekna obsluga tepsy! Nie daj sie - idz jeszcze raz z pismem ktore dostales od TPSA. Jawnie leca w kulki - jak panienka nie bedzie chciala to napisz pismo o rezygnacji z uslug, zrob kopie i KAZ jej podpieczetowac / podpisac "otrzymano". Nie ma mozliwosci zeby nie przyjela - MUSI to zrobic :)

_________________
--
Adam Sz. / Wodzisław Śląski


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: szkoda mi was
PostNapisane: Wt, 9 sty 2007, 22:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 30 lis 2006, 13:50
Posty: 142
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski
JAk tak czytam wasze wypowiedzi to mi was szkoda.
Jeden biadoli że gdyby nie TePsa to by sobie dom postawił, drugi że go jakaś małolata wpieniła w telepunkcie...
Rozwiązanie widzicie tylko takie żeby iść i nawtykac kobiecie.
Normalna postawa zwykłego hasisznupka !

Chłopie jak dostałeś regulamin i pisze w nim że możesz zerwać umowę, a chcesz to zrobić to do dzieła !
Jak interesy z TePsą Ci nie odpowiadają to przerzuć się na plantacje truskawek.
Żyjemy w takim kraju gdzie na każdym kroku (niestety) trzeba uważać na przepisy.
Nieznajomość prawa nie zwalnia z odpowiedzialności !
To jest firma prywatna, usługowa ukierunkowana na zyski !!!

_________________
Pozdrawiam
Vladislavia
__________________________________
http://vladislavia.mojeforum.net


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 9 sty 2007, 22:50 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 21:57
Posty: 79
Dede ale czemu taka agresja? Jesteś pracownikiem TP czy co? Szczerze mówiąc jesteś jedną z nielicznych osób jakie znam, ktore by użytkowały Neo i jednocześnie były z niej zadowolone :O chill man


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: szkoda mi was
PostNapisane: Wt, 9 sty 2007, 22:51 
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 10:51
Posty: 119
Lokalizacja: Wodzisław Śląski - Leszka
DeDe napisał(a):
Chłopie jak dostałeś regulamin i pisze w nim że możesz zerwać umowę, a chcesz to zrobić to do dzieła !


Nie zrozumiales. Regulamin pozwala na zerwanie umowy tylko na neostrade, z pozostawieniem linii analogowej. A panienka w telepunkcie nie chce takiego wypowiedzenia przyjac i twierdzi ze automatycznie zerwie sie umowa o linie telefoniczna. Pracownik TPSA przeczy (moze z nieznajomosci?) regulaminowi TPSA i nie chce przyjac prawidlowej rezygnacji! Paradoks!

Z mojej strony EOT - DeDe prezentujesz pozycje typowego end-usera. Nie zrozumiesz problemu TPSA, nie masz o nim zielonego pojecia :)
pozdr.

_________________
--
Adam Sz. / Wodzisław Śląski


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 12 sty 2007, 09:59 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 11:44
Posty: 37
Lokalizacja: Gorzyce
http://wirtualnemedia.pl/document,,2064 ... trady.html

A jednak nie bedzie przyspieszenia.

Pozdro.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Niniejsze forum jest nieoficjalnym i niezależnym forum Wodzisławia Śląskiego. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczonych przez użytkowników tego Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.