FAQ

Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 22:06


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So, 9 gru 2006, 12:19 

Dołączył(a): So, 9 gru 2006, 10:31
Posty: 8
jak był krzyżak to dni wodzisławia były beznadziejne zespołu do d..y zero jakiś kabaretów imprezy kończyły sie o 22:00 rozumie że jest cisza nocna od 22 ale raz w roku możmna se odpuścić w każdym innym miescie jak byłem to imprezy są do24nawet do 1 po występie gwiazdy wieczoru dyskoteka na rynku (jak jest pogoda) a u nas beznadzieja


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 10 gru 2006, 17:49 

Dołączył(a): Wt, 5 gru 2006, 23:18
Posty: 30
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Zdecydowanie w ostatnich latach nie było nic specjalnego na Dniach Wodzisławia, Pożegnaniu Lata i Sylwka. Mam nadzieję że za kadencji nowego prezydenta będzie to wszystko lepiej zorganizowane. Np mogłaby być jakaś impra z dobrym DJ-em [muza klubowa] powiedzmy od 17 do 22 zamiast wydawania dużej kasy na tandetne zespoły... wiadomo coś dla każdego wiec np impra w muszli a reszta na rynq lub odwrotnie. Swojego czasu było coś takiego w Rydułtowach na Machnikowcu pare lat temu i była masa ludzi z całego regionu.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 13 gru 2006, 23:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 30 lis 2006, 16:13
Posty: 5
Lokalizacja: Wodzio
Jestem optymistycznie nastawiony do pana prezydenta Mieczysława ,wierzę że z panami vice oraz radnymi zmienią nasze miasto na lepsze,śmiem przypuszcza że radni mu w tym nie będa przeszkadzali wręcz mu dopomogą.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Prezydent !!! Zastępcy .!
PostNapisane: Cz, 14 gru 2006, 12:10 

Dołączył(a): Pt, 1 gru 2006, 13:23
Posty: 82
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Szanuje Pana Zawadzkiego bo go Znam i o Efekty jego Pracy jestem spokojny !!!


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 5 sty 2007, 21:12 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 19:32
Posty: 81
Lokalizacja: Wodzisław Śl. - Jedłownik
Wczoraj miałem okazję bliżej poznać Pana Prezydenta na spotkaniu z mieszkańcami mojej dzielnicy.Temat zdominowany był sprawą przyszłych mieszkań socjalnych na Karkoszce.Oj... ostra dyskusja. :?
Ale chodzi mi o samego Prezydenta. Jestem szczerze pod wrażeniem Jego osoby . Naprawdę umie słuchać i "po ludzku" prowadzić rozmowy.Widzę chęć z jego strony na współpracę dla dobra miasta i mieszkańców.
Poruszyłem problem zniszczonych znaków na ul.Czyżowickiej , dziś do południa już były popprawione :shock:
Nie wiem czy to zbieg okoliczności czy też tak szybka reakcja Pana Prezydenta. Dzięki. :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Przyłaczam sie i Popieram!!!
PostNapisane: Pt, 12 sty 2007, 10:55 

Dołączył(a): Pt, 1 gru 2006, 13:23
Posty: 82
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
To że nowa "miotła" lepiej zamiata nic nie znaczy ! Powstał Pewien Zespół Ludzi którzy Maja jakiś Cel !!! Dla Wodzisławia Śląskiego , Starajmy się Pomagać . Przynajmniej.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 12 sty 2007, 16:09 

Dołączył(a): Cz, 11 sty 2007, 22:09
Posty: 58
Nowy Prezydent już jest nazywany przez radnych Lwem! :roll:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn, 15 sty 2007, 23:40 

Dołączył(a): Cz, 30 lis 2006, 21:01
Posty: 5
Lokalizacja: Loslau
Nowe gabloty...
http://wodzislawslaski.naszemiasto.wp.p ... 88341.html

Ps. Pani Książek chyba nie przepada za prezydentem...
Ps 1. Look out! Speed kills!


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 16 sty 2007, 14:47 

Dołączył(a): Cz, 11 sty 2007, 22:09
Posty: 58
Nie ma co się dziwić takim artykułom,ponieważ takie gazety jak Dziennik Zach. są na rybnickich usługach. :idea: :? Niejaki Jacek Bombor to kolejny przykład.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 16 sty 2007, 16:52 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 21:57
Posty: 79
No ba - tsunami w Indiach to też wina Rybnika :]


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 16 sty 2007, 18:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 13:24
Posty: 89
Lokalizacja: Wodzisław/Lublin/Wrocław
Strasznie tendencyjny ten artykuł. Coś mi się widzi że Kieca podpadł DZ


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 16 sty 2007, 19:50 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 19:32
Posty: 81
Lokalizacja: Wodzisław Śl. - Jedłownik
Oj Oj bardzo płytkie dziennikarstwo. Wszyscy lokalni pseudo-dziennikarze uczą się od takich rewelacyjnych fachowców prasowych jakich nie brakuje w FAKT-cie czy DZIENNIK-u. Czytelnikom tylko zamęt robią w głowie. :roll:
Pozdrawiam śmiesznych dziennikarzy. :lol:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 23 sty 2007, 15:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 11:33
Posty: 39
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Podobny artykuł ukazał się w dzisiejszym numerze Faktu


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 23 sty 2007, 22:06 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 19:32
Posty: 81
Lokalizacja: Wodzisław Śl. - Jedłownik
Właśnie dzisiejszy artykuł ukazuje nam jak perfidnym FAKT jest pismem.
Z relacji jakie ukazały się miedzy innymi na stronie UM W-aw wynika że Prezydent wyjasnił całą sprawę z zacnym gronem dziennikarskim poczytnego FAKT-u i zakończyła się cała ta sprawa nawet na wesoło.
Tymczasem dzisiaj ten "szmatławiec" opisał sprawę po swojemu i ukazał Pana Kiecę w bardzo złym swietle. Zresztą nie słusznie.
Przecież wszystkie te niby luksusowe dodatkowe akcesoria samochodowe w pojazdach klasy C to dziś standard. Każdy kto monitoruje rynek samochodowy przyzna mi chyba rację. :evil:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Niniejsze forum jest nieoficjalnym i niezależnym forum Wodzisławia Śląskiego. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczonych przez użytkowników tego Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.