FAQ

Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 16:39


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N, 30 wrz 2007, 11:56 

Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007, 10:48
Posty: 17
Witam. Jestem moderatorem na forum SNW. Od początku istnienia tamtego forum mieliśmy szczerą chęć współpracować z forum wodzislaw.org jak również z forum Vladislavi. Podstawą działania forum SNW jest głownie dobro mieszkańców, polityka oraz wszelakie zainteresowania oraz pomysły które można wcielić w życie na terenie miasta. W szeregach forum SNW ( nie samego stowarzyszenia!) jest kilkunastu pasjonatów którzy piszą petycje, chodzą do UM rozmawiają z ludźmi udzielają się jak się tylko da. Forum Vladislavi to głównie piękna i naprawdę nieraz zaskakująca przeszłość naszego miasta i powiatu. Zdjęcia, teksty źródłowe, legendy wszystko to pokazuje że jak najbardziej powinniśmy być dumni z tego kim jesteśmy ii gdzie mieszkamy. Natomiast forum wodzislaw.org.. no właśnie... wydaje mi się( to tylko moja opinia) że zatraciło swoją osobowość. Miało być miejscem publicznego wyrażania opinii, handlu, wymiany poglądów nowych znajomości. Jednak coś się stało że upadło. Nie wiem i nie moja rola jest oceniać czy winą bądź przyczyną jest powstanie nowego forum o podobnym charakterze ale wiem że nie jest nam obojętne by forum to przestało istnieć. Może wystarczy zmienić kierunek prowadzenia tego forum aby odżyło?? Może potrzeba zainwestować trochę czasu i pieniędzy a może po prostu(nie daj Boże) należy pozostawić je własnemu losowi i niech się dzieje wola boska ....
W każdym bądź razie będę trzymał kciuki za to aby odżyło.

_________________
Jest Dobrze tak jak Jest


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 9 paź 2007, 20:52 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 21:57
Posty: 79
Wolę się nie udzielać wcale, niż udzielać na tym drugim pseudoforum gdzie każdy na siebie wilkiem a administracja albo ma po 15 lat, albo wyniosła przyzwyczajenia cenzury i dopasowywania forum do swojego widzimisię jeszcze z czasów komuny. Tyle, że to forum jest słabo zareklamowane, większość zagląda tam... :( niemniej gdyby coś miało tu odżyć, ja pomogę.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Niniejsze forum jest nieoficjalnym i niezależnym forum Wodzisławia Śląskiego. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczonych przez użytkowników tego Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.