FAQ

Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 15:10


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Nowe forum stowarzyszenia Nasz Wodzisław...
PostNapisane: Śr, 14 mar 2007, 19:57 

Dołączył(a): Cz, 30 lis 2006, 17:05
Posty: 90
... pod adresem wodzislaw.mojeforum.net NIE POLECAM.
Forum to jest sztandarowym przykładem towarzystwa wzajemnej adoracji. Za nic mają tam poważną dyskusję, najważniejszy jest dla nich regulamin oparty o podręczniki NKWD oraz władza adminów i moderatorów.

Po zarejestrowaniu się na tamtym forum i powitaniu posypały się gromy, że nie dość że nie podałem swojego imienia to jeszcze reklamuję inne forum (wodzislaw.org) i widocznie przyszedłem sobie pospamować. Dodatkowo otrzymałem tekst
Glizda(moderator) napisał(a):
Przypominam, iż korzystanie z wszelkich informacji zawartych na tym forum, tylko za zgodą administratora i autorów tu publikujących


Jestem z natury skłonny do zgody (której tak brakuje w wodzisławskiej społeczności) i wznoszenia się ponad podziały, jednak nie będę twierdził że deszcz pada, gdy ktoś pluje mi w oczy. Warto też zastanowić się czy istnieje w ogóle jakaś konkretna społeczność wodzisławska, czy też to tylko konglomerat przypadkowych ludzi świata nie widzących poza własnym nosem i wadzących się o pierdoły

Cóż mogłem odpisać...
main napisał(a):
:shock:
Widzę, że straciłem tu tylko mój cenny czas, którego mam ostatnio niezbyt wiele. Patrząc na wasze napastliwe wypowiedzi chce mi się rzygać.

Możecie mnie zbanować. Żegnam.
Post ten został usunięty w ciągu niespełna dwóch minut. Może nie użyłem zbyt wysublimowanego języka, ale lubię nazywać rzeczy po imieniu i chrzanię forum, na którym wypowiedzi są zgodnie z regulaminem usuwane bez konieczności podania przyczyny.

Podsumowując, pytam jaki jest sens istnienia tego forum ? Oczywiście retorycznie...

Pozdrawiam


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 15 mar 2007, 21:20 

Dołączył(a): Cz, 30 lis 2006, 17:05
Posty: 90
W sprawie powyższej pozwolę sobie na smutne refleksje.

Nie jestem i nie byłem członkiem stowarzyszenia, jednak z racji podobnych poglądów na wiele spraw dotąd uważałem, że stoimy po tej samej stronie barykady...
Tymczasem dziś na ich forum w wątku mojego powitania pojawił się post Pani Prezes.
Witamy konkurencję(...) to my jesteśmy tą odważną grupą ludzi, która dużo w tym mieście zmieniła w ostatnim czasie i jeszcze wiele zmieni..
(podkreślenie moje)
Zamiast dążenia do zgody w imię wyższych celów (znacie moje priorytety) widzę tu podział - my i wy. Zamiast widzieć sojuszników w osobach myślących podobnie, stowarzyszenie widzi w nich konkurencję... i podkreśla własne zasługi, jakby mówiąc mięzy wierszami "wy nic nie zrobiliście, najlepiej się zamknijcie"
Wbrew pozorom jest w tym logika. Głosząc podobne poglądy i jednocześnie nie przystępując do stowarzyszenia stanowię przecież potencjalne zagrożenie podczas kolejnej walki o miejskie koryto. Sytuacja tym groźniejsza, że właściwie nikt nie wie, kim jest main :wink: Gdzie tam do następnych wyborów... ale widać że towarzystwo wzajemnej adoracji myśli perspektywicznie. Wszelkie pozytywne przemiany w mieście w tej kadencji (które wierzę że się dokonają) będą przypisywać sobie pomimo faktu, że żaden z członków stowarzyszenia nie zasiada w Radzie Miejskiej. Będą piąć się w górę po plecach Prezydenta.

Ubolewam nad faktem, że członkowie stowarzyszenia własną dalekowzroczność wykorzystują głównie w celu osiągnięcia korzyści dla siebie samych, miasto pozostawiając na drugim planie. A ja w swojej naiwności chciałem widzieć w nich sojuszników, wierząc że są to ludzie którym naprawdę zależy na czymś więcej niż własnych partykularnych interesach... Jedyna zasługa stowarzyszenia (dość zresztą przypadkowa) jak dotąd to osoba Prezydenta miasta, który w swojej działalności nadal ma moje pełne poparcie dopóki miasto będzie dla niego ważniejsze niż stowarzyszenie z którego startował w wyborach. Mam nadzieję, że Mieczysław Kieca będzie nadal czytał to forum i próbował wcielać w życie wszelkie wartościowe pomysły, które się tu pojawią.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 15 mar 2007, 22:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 18:13
Posty: 110
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Ciebie main też skasowali... :) heh

Ja także próbowałem bardzo grzecznie zareklamować wodzislaw.org, ale spotkałem się z ostrą ripostą i wdałem się - niepotrzebnie, przyznaję to teraz - w gadkę z Glizdą (paradoksalnie, najaktywniejszym użytkownikiem wodzislaw.org)... poszło m.in. o to, że Glizda, poza odebraniem mi prawa do wypowiadania się w imieniu admina wodzislaw.org (jakbym po prostu jako zwykły użytkownik nie mógł polecić innym adresu tej strony...), bardzo chciał poznać genezę prawa do używania przez admina wodzislaw.org herbu Wodzisławia... kolejny paradoks - stowarzyszenie przez kilkanaście miesięcy używało herbu bez zezwolenia, nie dalej jak z 2 tygodnie temu po burzliwej dyskusji na posiedzeniu Rady Miasta taką zgodę otrzymało... temat ostatecznie został skasowany przez admina tamtego forum, który na starym forum NW uzasadniał do następująco:

"Pisząc na forum, trzeba najpierw zapoznać się z panującymi tam zasadami oraz regulaminem, czego najwyraźniej nie uczyniłeś, a tam wyraźnie pisze:
- Stosuj się do próśb i nakazów obsługi forum
- Pisz zwięźle i na temat
- Nie publikuj ogłoszeń ani reklam! Do ich publikacji służą serwisy ogłoszeniowe lub wyznaczone fora
- Jeśli chcesz zwrócić komuś uwagę, zrób to kulturalnie, najlepiej na adres prywatny. Staraj się doradzać innym, a nie wyśmiewać ich
- Zakaz podawania linków bez zgody administracji
co w konsekwencji zakończyło się wykasowaniem Twojego tematu ( reklama innego forum! ) - otrzymałeś ostrzeżenie.
Dalsze dyskusje w tym temacie uważam za zbędne."

link - http://vlista.wb.pl/read.php?f=6&i=392&t=392

także z wielkim żalem, bo również miałem nadzieję, że ci ludzie mogą naprawdę wiele dobrego zrobić dla miasta - nie polecam...

swoją drogą - niezłą reklamę im robimy... :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 15 mar 2007, 23:08 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 19 gru 2006, 14:48
Posty: 85
Lokalizacja: swd
coz panownie - rowniez zostalem wykasowany, mam nawet na koncie jedno ostrzezenie :D

nie jestem i nie bylem czlonkiem stowarzyszenia (stwierdzilem, ze najwczesniej moge to zrobic w 2008r choc tego terminu pewnie nie dotrzymam), zaangazowny bylem w kampanie wyborcza, glownie internetowa, stowarzyszenia i prezydenta (tu sie nawet zalapalem do sztabu prezydenckiego) oraz moderowalem stare forum stowarzyszenia podczas kampanii.

main zgadzam sie z twoimi odczuciami, ze nt podzialu "my i wy" - dobitnym tego przykladem jest forum. dlatego to konca czerwca bedzie pod moja obserwacja. popierac bede jednak kazda sluszna inicjatywe stowarzyszenia badz wszelkich innych organizacji spolecznych/politycznych w tym miescie.

czy polecac forum czy nie? nie wypowiem sie, osobiscie wytrzymalem tam chwile, metody NKWD wziely gore i podziekowalem za uwage.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 15 mar 2007, 23:25 

Dołączył(a): Cz, 30 lis 2006, 17:05
Posty: 90
Witam Was, wyrzuconych poza nawias tej dziwnej społeczności, którą stowarzyszenie usiłuje wykreować. Ich forum, jako coś nowego, wzbudza zainteresowanie i przyznać trzeba, wydaje się aktywniejsze... Jak myslicie, jak długo :?: i kiedy członkowie stowarzyszenia zaczną się dusić we własnym sosie :lol:

Oczywiście wszelkim pozytywnym inicjatywom również udzielam poparcia, niezaleznie od tego, z której strony się pojawią. Czuję jednocześnie, że stowarzyszenie będzie próbowało wykreować swój wizerunek w oparciu o sukcesy miasta, przypisując sobie w całości wszelkie zasługi, nawet gdy w rzeczywistości ich udział będzie tylko ułamkowy lub wręcz żaden. Już to zresztą pokazali.

Co do władzy adminów/modów to może próbują sobie po prostu wirtualnie zrekompensować porażkę w wyborach do Rady Miasta :lol: Nie mając władzy w mieście, mogą sobie przynajmniej porządzić na forum.

Pozdrawiam :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 16 mar 2007, 14:00 

Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007, 10:48
Posty: 17
Żałosne!!!
Jesteście jak płaczące dzieci na koloniach bez rodziców :)
Rozumiem że sie forum nie podoba bo trzeba myśleć by coś napisać. Przyznaje że wasze forum jest rozbudowane :) Przyznaje że jest tu wiele ciekawych wątków. Miałem też cicha nadzieje że znajdziemy wspólne cele. Rzeczywistość okazała sie jednak bolesna.
Nie macie zamiaru wnosić nic nowego do Wodzisławia tylko kochacie stare i potraficie tylko psioczyć. Stowarzyszenie "nasz Wodzisław" wprowadziło prezydenta, składa protesty w razie uchybień bądź zaniedbań, stara sie polepszyć sytuacje gospodarczą miasta poszukując inwestorów, zajmuje się kulturą. Jak na tak młode stowarzyszenie to sa osiągnięcia. A wy??????
Pochwalcie sie czymś co zrobiliście dla miasta!!
Niektórzy z was nie potrafią zastosować sie do Netykiety.
A najgorsze w tym wszystkim jest to że nikt z tych co tu urzędują a psioczą na tamtym forum nie zrozumiał jednego: Tamto forum jest Stowarzyszenia "Nasz Wodzisław" a więc dotyczy ono Stowarzyszenia i tego co "Nasz Wodzisław" robi bądź ma zamiar zrobić.
Przykro mi to mówić ale: Main i mhl999 ....jesteście dziećmi

_________________
Jest Dobrze tak jak Jest


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 16 mar 2007, 14:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 19:35
Posty: 243
Witam !
To może i ja się podepnę pod temat. To co dziś pokazał mhl999 na naszym forum przeszło same siebie, szczyt arogancji. Nie mówię że jestem ideałem, bo każdy z nas popełnia błędy, jeżeli kogoś uraziłem to mówię PRZEPRASZAM, ale nie robie tego celowo. Sami wspominacie mnie dobrze. Ale prezentować kulturę i sztukę czasami jest ciężko, zwłaszcza gdy ma się przed sobą taką "sztukę" to cięzko zadbać o "kulturę".
Pozdrawiam - Glizda


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 16 mar 2007, 16:55 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 18:13
Posty: 110
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
robertm20 napisał(a):
Przykro mi to mówić ale: Main i mhl999 ....jesteście dziećmi


Uff... nie załapałem się... :lol:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 16 mar 2007, 17:04 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 21:57
Posty: 79
Panowie, nie ma co się przejmować pionasami. Takie jest moje zdanie. Jeśli chcą, niech się tam adorują, niech się cenzorują i myślą, że cokolwiek znaczą, my tam pisać i denerwować się nie musimy. Olać ich i tyle.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 16 mar 2007, 17:22 

Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007, 10:48
Posty: 17
Cytuj:
Panowie, nie ma co się przejmować pionasami. Takie jest moje zdanie. Jeśli chcą, niech się tam adorują, niech się cenzorują i myślą, że cokolwiek znaczą, my tam pisać i denerwować się nie musimy. Olać ich i tyle.

Przeciez tam nie ma cenzury! Wyrażasz swoją opinie, pytasz, szukasz odpowiedzi. nie - robisz burdelu na forum , nie spamujesz i nie robisz trzody. Proste??

Adoracja to jest tutaj :)
nic sie nie dzieje. Kółko wzajemnej adoracji, pochlebiacie sobie, wyrażacie opinie jacy top jesteście cacy a inni be :0 no klawo...
Ktoś wam wszedł w droge i już wielkie halo??
A może boli was to że to my sie szybciej rozwijamy, podchwytujemy tematy, i staramy sie zaradzać???

Cytuj:
Ubolewam nad faktem, że członkowie stowarzyszenia własną dalekowzroczność wykorzystują głównie w celu osiągnięcia korzyści dla siebie samych, miasto pozostawiając na drugim planie.

Jakie korzyści??? To że składamy petycje w sprawach spapranych przez poprzedników?? Że coś robimy a WY NIC to was boli??? A może boli was to że stworzyliście sztuczny podział, tak właśnie wy go stworzyliście, na "nas i was"?? A nie lepiej było zaproponować współpracy? Przecież większość tematów ze sobą nie koliduje.

Cytuj:
Co do władzy adminów/modów to może próbują sobie po prostu wirtualnie zrekompensować porażkę w wyborach do Rady Miasta Laughing Nie mając władzy w mieście, mogą sobie przynajmniej porządzić na forum.


Hmmm...kolejna duperela :) ja nie startowałem :) i nie chce na razie startowac.

[/quote]

_________________
Jest Dobrze tak jak Jest


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 16 mar 2007, 18:24 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 19 gru 2006, 14:48
Posty: 85
Lokalizacja: swd
robertm20 napisał(a):
¯a³osne!!!
Jeste¶cie jak p³acz±ce dzieci na koloniach bez rodziców :)
Rozumiem ¿e sie forum nie podoba bo trzeba my¶leæ by co¶ napisaæ.

zarzadzajacym forum NW zycze rowniez myslenia nim cokolwiek poczynia - dziekuje za bana :D

robertm20 napisał(a):
Stowarzyszenie "nasz Wodzis³aw" wprowadzi³o prezydenta, sk³ada protesty w razie uchybieñ b±d¼ zaniedbañ, stara sie polepszyæ sytuacje gospodarcz± miasta poszukuj±c inwestorów, zajmuje siê kultur±. Jak na tak m³ode stowarzyszenie to sa osi±gniêcia. A wy?????? Pochwalcie sie czym¶ co zrobili¶cie dla miasta!!

odpowiadalem za kampanie internetowa stowarzyszenia i prezydenta oraz moderowaniem starego forum, na ktorym to dalo sie zaprowadzic porzadek. prezydent wpisal 'wodzislawska arene' do swojego programu wyborczego podczas kampanii. pech chce, ze to ja przepychalem ten pomysl w stowarzyszeniu od wrzesnia 2006. innym, ktory mial juz wielu ojcow, byl pomysl przerzucenia strazy miejskiej na osiedla. odpowiadam rowniez za stworzenie katalogu firm wodzislawskich (pomysl stowarzyszenia), jestem jedna z osob, ktora w poniedzialek bedzie rozmawiac z wladzami tego miasta nt jarmarku wielkanocnego, zajmuje sie przejazdami z calej polski na koncerty pearl jam, genesis, rhcp, rogera watersa przyczyniajac sie tym samym do "promocji" wodzislawia sl. i mam zamiar tutaj pozostac oraz inwestowac w kolejnych latach, jednym z moich pomyslow na impreze z okazji dnia kobiet i dnia dziecka jest zaproszenie dzieciakow do kina na bajke jako podsumowanie tego dnia wiec chyba kolego jestes niedoinformowany ;-)

robertm20 napisał(a):
A najgorsze w tym wszystkim jest to ¿e nikt z tych co tu urzêduj± a psiocz± na tamtym forum nie zrozumia³ jednego: Tamto forum jest Stowarzyszenia "Nasz Wodzis³aw" a wiêc dotyczy ono Stowarzyszenia i tego co "Nasz Wodzis³aw" robi b±d¼ ma zamiar zrobiæ.

chyba ci sie lekko pomylilo
--> "Witam Wszystkich, którzy marz± o lepszym Wodzis³awiu. Nasze forum pomo¿e rozwi±zaæ nam ró¿nego rodzaju problemy. Bêdziemy mogli na forum wypowiedzieæ swoje opinie, lepiej poznaæ siê, wymieniæ do¶wiadczenia. Zapraszam wszystkich i pozdrawiam"
ostatnie zdanie raczej nie swiadczy o tym, ze to forum stowarzyszenia 8)


Ostatnio edytowano Pt, 16 mar 2007, 18:54 przez mhl999, łącznie edytowano 1 raz

Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 16 mar 2007, 18:29 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 21:57
Posty: 79
robertm20 napisał(a):
Adoracja to jest tutaj :)
nic sie nie dzieje. Kółko wzajemnej adoracji, pochlebiacie sobie, wyrażacie opinie jacy top jesteście cacy a inni be :0 no klawo...
Ktoś wam wszedł w droge i już wielkie halo??
A może boli was to że to my sie szybciej rozwijamy, podchwytujemy tematy, i staramy sie zaradzać???


Adoracji bynajmniej tu nie widzę, no ale...
Nikt nie wszedł stronie Wodzislaw.org w drogę - od tego zacznijmy. A czemu? Bo żadnej konkurencji w was nie widzę, wszak nasze forum to forum MIEJSKIE a wasze - stowarzyszenia z dumną nazwą, i żadnymi osiągnięciami. Mówię, nie ma się co wami ekscytować, jak chcecie to tam sobie bazgroilcie. Byle by was przeciętny wodzisławianin nie czytał, tylko nas :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 16 mar 2007, 18:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 19 gru 2006, 14:48
Posty: 85
Lokalizacja: swd
Glizda napisał(a):
Witam !
To mo¿e i ja siê podepnê pod temat. To co dzi¶ pokaza³ mhl999 na naszym forum przesz³o same siebie, szczyt arogancji. [...] Ale prezentowaæ kulturê i sztukê czasami jest ciê¿ko, zw³aszcza gdy ma siê przed sob± tak± "sztukê" to ciêzko zadbaæ o "kulturê".

glizda fajny z ciebie chlop ale mnie nawet nie wkur... :D
szczytem arogancji jest jest zachowanie twoje oraz admina
nie posiadam 4 kont na forum stowarzyszenia. wyjasnienie sprawy lezy poza moim zasiegiem, bo za kazdym razem jestem upier.. zadne z was nie zapytalo pewnie poszczegolnych "moich klonow" czy maja cos ze mna wspolnego. z 3/4 marca bylem w pradze na koncercie i ten argument rowniez nie trafia.
poprawilem linka z okazji obchodow 750.lecia na bardziej bezposredni i admin dopier.. sie, ze twierdzac, ze wszystko jest w porzadku co jest klamstwem. trzezwo myslacy admin pozostawia aktualizacje (ktora jest sluszna) bez slowa komentarza.

main zadal bardzo sluszne pytanie - "kiedy cz³onkowie stowarzyszenia zaczn± siê dusiæ we w³asnym sosie"

ja zadam inne - kiedy przestaniecie lamac prawo prasowe?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 16 mar 2007, 18:51 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 19 gru 2006, 14:48
Posty: 85
Lokalizacja: swd
robertm20 napisał(a):
Przeciez tam nie ma cenzury! Wyra¿asz swoj± opinie, pytasz, szukasz odpowiedzi. nie - robisz burdelu na forum , nie spamujesz i nie robisz trzody. Proste??

wybacz ale pierd... usilowalem znalezc odpowiedz na rzekome 4 moje konta na forum. za kazdym razem watek upier... az do nieslusznego bana

robertm20 napisał(a):
nic sie nie dzieje. Kó³ko wzajemnej adoracji, pochlebiacie sobie, wyra¿acie opinie jacy top jeste¶cie cacy a inni be :0 no klawo...
Kto¶ wam wszed³ w droge i ju¿ wielkie halo??
A mo¿e boli was to ¿e to my sie szybciej rozwijamy, podchwytujemy tematy, i staramy sie zaradzaæ???

poki co to wieksze kolko jest na forum stowarzyszenia i mowie to jako osoba zwiazana ze stowarzyszeniem. szybszy rozwoj to raczej fikcja. osobiscie twierdze, ze z calego tego wysypu roznych grup dyskusyjnych zwyciezca bedzie wodzislaw.org i sam do tego doloze swoje 3 grosze

robertm20 napisał(a):
Jakie korzy¶ci???

juz ja bym ci powiedzial jakie korzysci, ale musialbym pogrzebac tu przynajmniej jedna osobe, a nie chce tego robic.

robertm20 napisał(a):
To ¿e sk³adamy petycje w sprawach spapranych przez poprzedników?? ¯e co¶ robimy a WY NIC to was boli???

oba fora sa czytane przez wladze i osoby decyzyjne oraz redaktorow lokalnych mediow, ktore potrafia zajac sie sprawa jesli zachodzi potrzeba. stowarzyszenie sklada pisma z racji tego ze jest organizacja w przeciwienstwie do uczestnikow tego forum. czego najwyrazniej nie potrafisz zrozumiec.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 16 mar 2007, 20:19 
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 10:51
Posty: 119
Lokalizacja: Wodzisław Śląski - Leszka
robertm20 napisał(a):
Że coś robimy a WY NIC to was boli???


Jako admin znam tylko jedna osobe z mojego forum (mojego brata:) Tak wiec pisanie, ze to forum to kolko wzajemnej adoracji to bzdura - chyba nikt tutaj sie nie zna "w realu". Byc moze za jakis czas zrobimy jakies spotkanie gdzie wszyscy sie beda mogli poznac - wynajmiemy wiejska chate, popijemy, pogadamy i bedzie fajnie. Nie mamy zamiaru zakladac partii, stowarzyszenia, czy jakiegokolwiek innego zrzeszonego tworu, nie mamy *nic* wspolnego z polityka. A to, ze ktos uczestniczy w jakichs projektach czy zyciu politycznym - kazdy ma do tego prawo i nikogo za poglady tutaj nie bedziemy ganic (a tym bardziej usuwac postow, czy banowac).

Tak wiec na przyszlosc - nie obrazaj prosze uzytkownikow tego forum uwagami na temat ich nierobstwa, bo ich celem na tym forum jest wlasnie gadanie o dupie maryny, a nie zajmowanie sie gospodarka naszego Miasta.

Prowadze firme, odprowadzam podatek dochodowy do naszego US (niemaly) i pozwol, ze to bedzie caly wklad w rozwoj mojego miasta - niech inni ta kase dobrze wykorzystaja. Niech kazdy robi to, co do niego nalezy :)

robertm20 napisał(a):
A może boli was to że stworzyliście sztuczny podział, tak właśnie wy go stworzyliście, na "nas i was"?? A nie lepiej było zaproponować współpracy? Przecież większość tematów ze sobą nie koliduje.


Nikt nie stworzyl podzialu. Zauwaz, ze uzytkownicy ktorzy rozpoczeli ten temat sa "zwyklymi" userami tego forum - nie sa administratorami, nie sa nawet moderatorami, wiec to co pisza - pisza we wlasnym imieniu :)

Osobiscie gdybym byl troche bardziej politycznie uzdolniony i chetny do dzialania - pewnie wstapilbym do Waszego stowarzyszenia bo pasuja mi Wasze cele, tez jestem przedsiebiorca.. Ale jestem leniwym skurczybykiem i wole moj wolny czas wykorzystac egoistycznie :) Co nie zmienia faktu, ze kazdy moze miec swoje poglady i nie mam zamiaru usuwac z tego forum nikogo, kto je ma inne, niz ja.
pozdr.

_________________
--
Adam Sz. / Wodzisław Śląski


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Niniejsze forum jest nieoficjalnym i niezależnym forum Wodzisławia Śląskiego. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczonych przez użytkowników tego Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.