FAQ

Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 22:11


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Jaki jest Twój stosunek do klubu MKS Odra Wodzisław?
Uważam, że jest wizytówką miasta, władze powinny wspierać klub 79%  79%  [ 37 ]
Jest mi obojętny 2%  2%  [ 1 ]
Uważam, że jest ciężarem dla miasta, są ważniejsze inwestycje niż klub który powinien sam na siebie zarabiać 19%  19%  [ 9 ]
Liczba głosów : 47
Autor Wiadomość
 Tytuł: MKS Odra Wodzisław - opinia
PostNapisane: Śr, 29 lis 2006, 19:34 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 13:24
Posty: 89
Lokalizacja: Wodzisław/Lublin/Wrocław
Jaka jest Twoja opinia na temat klubu, jego działalności, spełnianej funkcji. Jest to forum miasta, więc mam nadzieje na obiektywne opinie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 29 lis 2006, 19:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 18:13
Posty: 110
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Sven moją opinię zna :wink: Odra promuje nasze miasto nie tylko w Polsce, ale i poza jego granicami... Niemniej jestem za rozsądną współpracą i wypracowywaniem wspólnych kompromisow na linii UM-Odra... Każdy wie, jaki jest stosunek do klubu niektórych osób z kręgów byłej już władzy... Pora chyba na unormowanie wzajemnych stosunków, ale zdecydowanie z korzyścią dla obu stron!

ps. dodam, że forum to ma charakter nieoficjalny i nie jest w żaden sposób związane z obecnymi czy byłymi "elitami" miasta :) , stąd też jego nazwa "Forum Mieszkańców"

ps2. inną stroną zagadnienia poruszonego przez Svena jest kwestia czysto sportowa... chłopaki muszą się starać, żeby po raz 11 reprezentować Wodzisław w I lidze i to chyba w tej chwili najważniejszy problem Odry...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 29 lis 2006, 19:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 09:30
Posty: 14
Lokalizacja: Radlin
Tak, trzeba polepszyć stosunki między UM a Odrą i nie powinno być to zależne czy Odra gra w I lidze, czy nie daj Boże spadła by do drugiej ligii. Klub to klub i trzeba o niego dbać, bo wcale nie tak łatwo się dostać do Ekstraklasy.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 29 lis 2006, 20:08 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 19:32
Posty: 81
Lokalizacja: Wodzisław Śl. - Jedłownik
Jak najbardziej zaciśnić współpracę na lini UM-MKS. Tak naprawdę ODRA wcale nie musi być ciężarem finansowy dla miasta są przecież inne drogi pozyskania funduszy i urzad powinien w tej materi klubowi pomagać.Tyle lat pracowaliśmy na I ligę i teraz o tak sobie ją puścić :!: oj NIE


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 29 lis 2006, 21:12 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 08:07
Posty: 8
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Nie jestem fanem pilki noznej (mam nadzieje ze nikt mnie nie pobije), ale zgadzam sie z opinia, ze tylko dzieki Odrze wiekszosc ludzi slyszalo o Wodzislawiu. Druzyna gra jak gra, ale promuje miasto. Wiec jestem za.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 30 lis 2006, 06:54 

Dołączył(a): Cz, 30 lis 2006, 00:03
Posty: 12
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Jestem na NIE.
Nie dla wydawania kolejnych 2,5mln zl na ogrzanie boiska, NIE zgadzam sie ze Odra jest dobra wizytówka miasta.Stadion jest obskurny, przychodzi na niego o wiele za malo kibiców, nie ma aktywnego klubu kibica ( az zazdrosc brala jak widzialem zorganizowanych kibiców Lecha czy Wisly)
Jak można lepiej wydac pieniądze?:
pomyslow jest wiele:
Pierwszy lepszy : za 10% kosztow ogrzewania mozna zorganizowac mistrzostwa np. szachowe - Rybnik ma mistrzostwa przedszkolakow lub wydac na wspieranie innych dyscyplin - albo zbudowanie hali lub (basenu) sportowego ktore maja wszystkie okoliczne miasta i niedlugo wioski:)
pozdrawiam


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 30 lis 2006, 08:55 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 13:11
Posty: 24
Lokalizacja: Wodzisław Śl
Wg mnie można zbudować cały kompleks na podwalinach Odry, od porządnego stadionu(podobno jest projekt gotowy) po bierznie, boiska z sztuczną mórawą, sket park, boiska do koszykówki, siatkówki plażowej, korty tenisowe, basen, kręgielnie, hale widowiskowo-sportową, siłownie, fitnes-club, sklep z pamiątkami z miasta oraz klubu, restauracje, sale konferencyjne i wiele innych...
Zainwestować w klub, jego rozwój, w młodzierz niech się czymś zajmnie...
Inwestycja droga ale się zwróci po pewnym okresie. Z obiektów tych powinny korzystać szkoły i mieszkańcy. Wkońcu wygenerowało by to dodatkowe miejsca pracy

_________________
Murphy napisał(a):
Cztery zjawiska blokują postęp ludzkości - ignorancja, głupota, komitety normalizacyjne, oraz ludzie sprzedający komputery.



Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 30 lis 2006, 17:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 18:13
Posty: 110
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
taataah napisał(a):
Jestem na NIE.
Nie dla wydawania kolejnych 2,5mln zl na ogrzanie boiska,



cytat z oficjalnej Odry:
"Firma Zielona Architektura A. i M. Wypychowscy S.J. z Warszawy będzie wykonawcą podgrzewanej murawy na stadionie MOSiR-u w Wodzisławiu Śląskim. (...) Do przetargu przystąpiły dwie firmy jednak przy wyborze kierowano się przede wszystkim ceną. Firma z Warszawy przedstawiła ofertę za łączną cenę 2.598.209 zł. Co ciekawe druga firma z Niemiec zaoferowała wykonanie podgrzewanej murawy za ponad 6 milionów złotych. Miasto, które jest właścicielem stadionu, otrzymało na inwestycję 1,5 mln z Ministerstwa Sportu. Stadion przy ulicy Bogumińskiej będzie wyposażony w ogrzewanie elektryczne. Będzie to drugi stadion w Polsce (po Wronkach) gdzie zastosowane zostanie tego typu rozwiązanie."

także kolega sporego nadużycia chyba dokonał, wartego przynajmniej 1,5 mln PLN...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 30 lis 2006, 18:03 

Dołączył(a): Cz, 30 lis 2006, 00:03
Posty: 12
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
OK zgoda, fajnie ze jest dotacja ale milion zeta to tez sporo wyrzuconego pod trawke:p A jezeli bedzie zmiana regulaminu o czym sie dyskutuje na rozgrywki wiosna -jesien? A jakie beda koszty eksploatacji i podgrzania plyty na te pare meczów??
Podzielam pomysl Grzegorza o kompleksie sportowym . Blizszy jest mi ten pomysł niz inweswtowanie w elektrycznego podgrzewacza:)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 30 lis 2006, 21:41 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 21:57
Posty: 79
O Odrę trzeba dbać, bo raz - to NASZ klub, dwa - to NASZA reklama!


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 1 gru 2006, 10:28 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 11:44
Posty: 37
Lokalizacja: Gorzyce
Jeśli w Wodzisławiu miał by być budowany jakiś kompleks sportowy to na pewno nie basen i lodowisko bo to mamy rzut beretem z Wodzisławia.
Basen jest w Pawłowicach(cały aquapark), Wodzisławiu(mały bo mały,ale do nauki dla dzieci idealny), Połomi(to samo co w Wodziu tyle że nowy), no i Radlin też duży basen, a już w 2007 otwarty zostanie w Gorzycach(duży czyli coś ala w Pawłowicach)a to bardzo blisko, no i Marklowicach zaczynają się brać za budowę Tropikalnej wyspy czy jakoś tak(to będzie naprawdę bardzo duże) a to naprawdę bardzo blisko Wodzisławia.
Lodowiska też są 2 bardzo blisko bo w Pszowie otwarte w sezonie zimowym no i Jastzębie otwarte cały rok.

Jak już coś budować w Wodzisławiu to porządną hale sportową, ze ścianką profesjonalną, jakiś skate park no i to chyba tyle, bo boisko ze sztuczną nawierzchnią powstaje przy budowlance z tego co wiem.

Pozdro.

PS. Jak widać stadion jest nam potrzebny a koło niego wspomniana hala sportowo-widowiskowa.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: CZY WYGRYWASZ, CZY NIE. JA I TAK KOCHAM CIE...
PostNapisane: Pt, 1 gru 2006, 16:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 30 lis 2006, 13:50
Posty: 142
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski
... taki tekst towarzyszy mi od najmlodszych lat !
Z tego równiez powodu jestem dumny ze mieszkam w Wodzislawiu !
Odra to nie tylko stadion, korty, czy przyszle baseny i hale sportowe !

ODRA to tozsamosc i marka, z która moze identyfikowac sie spora grupa ludzi nie tylko z Wodzislawia (wiemy o zaprzyjaznionych miejscowosciach).

Chocby tylko z tego powodu Miasto powinno dbac o jeden ze swoich niewatpliwych atutów !

...W MOIM SERCU - ODRA !!!!
NAJPIEKNIEJSZYM KLUBEM JEST ! :!:

_________________
Pozdrawiam
Vladislavia
__________________________________
http://vladislavia.mojeforum.net


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn, 4 gru 2006, 16:31 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): N, 3 gru 2006, 19:10
Posty: 18
Lokalizacja: Wodzisław
Oczywiście, że Wodzisław powinien dbać o swój klub! Szczególnie w takich chwilach, kiedy Odra nie potrafi sama się utrzymać. Powinna polepszać wizerunek miasta - potrzeba do tego jednak jakiegoś prawdziwego stadionu. To, co aktulanie jest w naszym mieście to jakaś parodia! :roll:

Przydało by się, żeby ludzie zaczęli chodzić na mecze, bo samym sprzedawaniem zawodników, daleko się nie pociągnie. A szkoda, bo Obra naprawde mogła by zostać mistrzem polski, i - możę nawet - powalczyć w Pucharze UEFA... :P


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 5 gru 2006, 22:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 19:48
Posty: 28
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Oczywiście ,że władze powinni wspierać klub gdyby nie było Odry Wodzisław to kogo byśmy sie spytali to by powiedział ,że niezna takiego miasta.!

_________________
Pomóżcie w rozwijaniu nowego forum PLX ..
www.pietri.fora.pl


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 9 gru 2006, 11:01 

Dołączył(a): So, 9 gru 2006, 10:46
Posty: 112
Gdyby nie Odra to Wodzisław byłby niższym poziomie jak Pszów czy Radlin, czyli żadnej rzeczy którą można się pochwalić. Pszów ma lodowisko, Radlin ma pływalnie oraz hale, my mamy ODRE, tylko ODRE.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Niniejsze forum jest nieoficjalnym i niezależnym forum Wodzisławia Śląskiego. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczonych przez użytkowników tego Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.