FAQ

Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 17:23


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 2 lut 2007, 14:36 

Dołączył(a): Cz, 11 sty 2007, 22:09
Posty: 58
michał- znałem kiedyś gościa,który wynajął sobie garaż,zamknął się w nim i walił w bębny ile wlezie. :P


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 2 lut 2007, 17:02 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 18:13
Posty: 110
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Don C. napisał(a):
michał- znałem kiedyś gościa,który wynajął sobie garaż,zamknął się w nim i walił w bębny ile wlezie. :P


i to by było na tyle w tym temacie... stooon ma rację - nie pisz tu już nic...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 3 lut 2007, 13:58 

Dołączył(a): Cz, 30 lis 2006, 17:05
Posty: 90
michal napisał(a):
zostaje więc Rybnik - Kulturalny Klub, Celtic Pub, Strych, Żelazna, Mystery Pub, itp., itd....

jestem dumnym mieszkańcem Tego Miasta, ale żal mi czasem, że dzieje się tak, jak się dzieje... marzę o tym, aby powstał w Wodzisławiu klub muzyczny z prawdziwego zdarzenia

W tytule tematu napisano jasno - WODZISŁAWSKI. Twierdzenie właśnie w tym temacie że w Wodzisławiu nic nie ma i jednoczesne zachwyty się rybnickimi lokalami... żenada :(
Potencjalny założyciel klubu w Wodzisławiu po przeczytaniu tu postów takich ludzi jak michal raczej zwątpi i swój zamiar przeniesie do Rybnika - sam zabijasz swoje marzenia. Problem jest taki, że jeśli w Wodzisławiu powstanie dokładnie taki klub jak chcesz, to nadal będziesz narzekać, że w Rybniku jest ich np. dziesięć, i nadal będziesz tam jeździł.
Co to za miasto, w którym mieszkają ludzie takiego pokroju ? Co jest w stanie zmienić waszą mentalność ? Kolejne lokale będą powstawać w cudzych miastach właśnie dlatego, że swego nie znacie - i poznać nie chcecie :!: W znacznym stopniu dzięki wam Wodzisław jest jaki jest.


Ostatnio edytowano So, 3 lut 2007, 14:11 przez main, łącznie edytowano 1 raz

Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 3 lut 2007, 14:08 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 13:24
Posty: 89
Lokalizacja: Wodzisław/Lublin/Wrocław
To wymien do jasnej cholery JEDEN DOBRY klub muzyczny w Wodzisławiu. Był takowy, w którym grano muzykę na żywo - Amber. Muzykę, nie martwe bity z płyty.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 3 lut 2007, 17:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 1 lut 2007, 00:03
Posty: 29
Lokalizacja: SWD
Odchodząc nieco od wątku - może założymy własny, jako społeczność wirtualna? :D

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 3 lut 2007, 18:35 

Dołączył(a): Wt, 12 gru 2006, 22:29
Posty: 55
klub muzyczny-zalezy co kto słucha
ale
przecież jest oberża czasem tam cos występuje, machina tez podobno cos sie dzieje, na jedłowniku regencja- aczkolwiek nie wiem nie byłem tylko wchodziłem na stronke, jeszcze na jedlowniku jest chyba astra,
czasem imprezy są w warce pod piramidą, ja byłem na oktoberfest i sie wybawiłem jak na weselu:)
na mieście jeszcze jest after, vip; kolorsy ale chyba tam szafa stoi nie jestem pewien, napewno szafa jest w elce tj. koło kiecy i krzyzaka-bardzo przyjemny lokal i dobre piwo leja,
na bagienku jest numer1 klimaty klubowe
jest jeszcze na mieście art-cafe ale osobiście nie polecam, dj ma jedna zacinającą się płytę i cały czas to leci to samo- żenada, może się zmieniło ale wątpię
a no i nie zapominajmy o renie na jana pawla
ja mysle ze jest gdzie pójść w wodzisławiu tylko cza dupe z domu ruszyć


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 3 lut 2007, 18:59 

Dołączył(a): Cz, 30 lis 2006, 17:05
Posty: 90
maciekodra81 napisał(a):
ja mysle ze jest gdzie pójść w wodzisławiu

Mimo to wielu wodzisławian woli jeździć do Rybnika. To dlatego tam kolejne lokale się otwiera a tu zamyka. Jeżdzicie tam z każdą pierdołą, tam zostawiacie swoje pieniądze, łykając przy okazji rybnicką propagandę sukcesu i utwierdzając się w mylnym przekonaniu, że "w Wodzisławiu nic nie ma".


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 3 lut 2007, 23:00 

Dołączył(a): Wt, 12 gru 2006, 22:29
Posty: 55
main napisał(a):
Mimo to wielu wodzisławian woli jeździć do Rybnika. To dlatego tam kolejne lokale się otwiera a tu zamyka. Jeżdzicie tam z każdą pierdołą, tam zostawiacie swoje pieniądze, łykając przy okazji rybnicką propagandę sukcesu i utwierdzając się w mylnym przekonaniu, że "w Wodzisławiu nic nie ma".


może trochę przesadzasz,
ostano tylko Ambra zamknęli, tylko ze w tym przypadku był jakieś przekryty, lokal był wynajmowany po zaniżonej cenie no dokładnie nie pamiętam jak to było no ale zamknęli,
ale otworzyli vipa, oraz troszkę wcześniej dejavu, no i warke
więc z tym zamykaniem aż tak źle nie jest,

parę osób na pewno z Wodzisławia jeździ na imprezy do Rybnika do imperium czy żądła (teraz sie chyba to inaczej nazywa), pewno niektórzy wybierają sie co week do ambasady w żorach, do krzyzanowic no i na stodolnie, ja bym nie wyolbrzymiał tu zostawiania piniedzy w innych miastach, niesyty w Wodzisławiu nie ma dużej dykoteki (osobiście mi sie marzy zeby w hali targowej kiedyś powstał klub ale to tak od siebie:) )
czasem bywam w Rybniku na piwie, czasem na piwo mam tam znajomych zresztą oni też czasem przyjeżdżają do wodzisławia
znam też pare osób z Jastrzebia co przyjeżdzaja na zakupy albo na piwo do Wodzisławia,
i co naistoniejsze trochę osób z Rybnika, Jastrzębia, Żor Raciborza i innych mniejszych miejscowości przyjeżdża na ODERKE
więc bym się nie przejmował migracja rozrywkowa w Wodzisławiu bo myślę ze tak tez jest innych miastach,

a tak jescze na marginesie najbardziej jak jestem w Rybniku mnie śmieszą ceny piwa na ich ryneczku 6zeta !!! toć taniej jest w zakopanem abo w innym kurorcie


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 4 lut 2007, 04:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 18:13
Posty: 110
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
main napisał(a):
Potencjalny założyciel klubu w Wodzisławiu po przeczytaniu tu postów takich ludzi jak michal raczej zwątpi i swój zamiar przeniesie do Rybnika - sam zabijasz swoje marzenia. Problem jest taki, że jeśli w Wodzisławiu powstanie dokładnie taki klub jak chcesz, to nadal będziesz narzekać, że w Rybniku jest ich np. dziesięć, i nadal będziesz tam jeździł.
Co to za miasto, w którym mieszkają ludzie takiego pokroju ? Co jest w stanie zmienić waszą mentalność ? Kolejne lokale będą powstawać w cudzych miastach właśnie dlatego, że swego nie znacie - i poznać nie chcecie :!: W znacznym stopniu dzięki wam Wodzisław jest jaki jest.


no trochę przesadziłeś kolego... chciałem tylko pokazać, że młode zespoły nie mają gdzie pokazywać swojej muzyki... powiem ci, w ilu wodzisławskich knajpach grałem kilkanaście lat temu po dziś dzień: Amber (pierwszy koncert w ogóle w tym lokalu i kilkanaście następnych), Zielona, Pod Arkadami, Piast, Mefisto, Machina, Art Cafe, Pod 90tką... być może o którymś jeszcze zapomniałem...
to tylko niektóre z tych, w których kiedyś coś się działo... i jak widzisz, nie jest ich mało... na dzień dzisiejszy jedynie w Art Cafe można jeszcze coś załatwić, ale koncerty tam i tak należą do rzadkości, ew. zostaje jeszcze Machina, Oberża raczej odpada (taka natura właściciela)...
jak widzisz, doskonale orientuję się w wodzisławskich realiach i uwierz mi - jeśli w jakikolwiek sposób będę mógł pomóc w propagowaniu idei i promocji nowego klubu muzycznego, zrobię to z największą przyjemnością! i nie mów mi, że sam zabijam własne marzenia, a tym bardziej, że przeze mnie to miasto jest jakie jest... troszkę to niesprawiedliwe, zwłaszcza biorąc pod uwagę dotychczasowe moje starania o różne pozytywne działania i akcje w Wodzisławiu.

a może sam pochwalisz się, co takiego zrobiłeś dla tego miasta, skoro tak łatwo przychodzi ci ocenianie innych?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 4 lut 2007, 04:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 18:13
Posty: 110
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
no jest jeszcze oczywiście Re-Generacja, nie wiem jak mogłem zapomnieć...
a przecież dzieje się tam multum pozytywnych rzeczy...
pozdr. dla Suchego :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 4 lut 2007, 11:06 

Dołączył(a): Cz, 30 lis 2006, 17:05
Posty: 90
maciekodra81 napisał(a):
może trochę przesadzasz (...) z tym zamykaniem aż tak źle nie jest

No właśnie - tak źle nie jest, i chyba nie przesadzam, usiłując właśnie to powiedzieć. Mimo to znacznie więcej niż "parę" osób na wszelkiego rodzaju imprezy woli emigrować, twierdząc że w W-wiu nic nie ma. Źle po prostu jest z mentalnością mieszkańców.
michal napisał(a):
no trochę przesadziłeś kolego... chciałem tylko pokazać, że młode zespoły nie mają gdzie pokazywać swojej muzyki (...)na dzień dzisiejszy jedynie w Art Cafe można jeszcze coś załatwić (...) ew. zostaje jeszcze Machina (...) no jest jeszcze oczywiście Re-Generacja

Dopiero po tym moim "przesadzeniu", sprowokowany, potrafiłeś wymienić wodzisławskie lokale, a wcześniej rozpoczynałeś od reklamowania rybnickich. Wierz mi, że wodzisławian wychodzących (świadomie lub nie) z założenia, że w mieście nic nie ma i reklamujących sąsiadów znam tak wielu, że po prostu mam już na to alergię.
michal napisał(a):
dotychczasowe moje starania o różne pozytywne działania i akcje w Wodzisławiu (...) a może sam pochwalisz się, co takiego zrobiłeś dla tego miasta, skoro tak łatwo przychodzi ci ocenianie innych?

Jeśli chcesz się pochwalić swoimi pozytywnym działaniami, to zrób to - tymczasem ja nie mam zamiaru się licytować. Jeśli kogoś znam wyłącznie z postów na forum, to jak mogę oceniać daną osobę inaczej niż przez pryzmat tego, co pisze ? Nie są moim celem jakieś osobiste ataki, raczej zwracam uwagę na pewien ogólny problem wodzisławskiej społeczności.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 4 lut 2007, 15:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 18:13
Posty: 110
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
main napisał(a):
Dopiero po tym moim "przesadzeniu", sprowokowany, potrafiłeś wymienić wodzisławskie lokale, a wcześniej rozpoczynałeś od reklamowania rybnickich. Wierz mi, że wodzisławian wychodzących (świadomie lub nie) z założenia, że w mieście nic nie ma i reklamujących sąsiadów znam tak wielu, że po prostu mam już na to alergię.


Żeby nie było tak słodko:

1/ Machinę kojarzy się przede wszystkim z imprezami klubowymi, często dla nastolatków, nastolatek... i przyznajmy - nie kojarzy się zbyt pozytywnie, koncerty odbywają się tam raczej rzadko i to tylko wtedy, kiedy pewna grupa osób z Wodzisławia (bez nazw i nazwisk) wyjdzie z inicjatywą zorganizowania jakiejś ciekawej akcji...
mam pytanie, czy byłeś tam kiedyś na tego typu imprezie czy koncercie?

2/ w Art Cafe ostatnio odbył się finał WOŚP i akurat stało się to dzięki staraniom innej grupy ludzi, zwłaszcza zaś jednej osoby, której leży na sercu organizacja takich akcji (i chwała WB za to), wcześniej również dzięki wielkim staraniom tejże osoby można było pójść na koncert, niestety nie było tego wiele... właściciel lokalu posiada także puby w innych miastach (Rybnik, Racibórz, Żory, chyba Jastrzębie) i chyba wodzisławski lokal jest traktowany trochę po macoszemu... a ty byłeś tam kiedyś na jakimś koncercie?

3/ Re-Generacja jest chyba chlubnym wyjątkiem, Sushi stara się jak może i chyba jest to jedyna knajpa, gdzie przynajmniej dwa razy w miesiącu można pójść na koncert czy imprezę wcześniej reklamowaną, rozplakatowaną; pub ma swoją stronę, z której można dowiedzieć się o wszelkich działaniach dziejących się w knajpie, niestety nie wszystkim podoba się fakt, że jest lokal, który ściąga młodych ludzi i organizuje im czas i niestety pojawiają się pewne problemy, o których pisać tutaj nie będę, bo nie jestem do tego uprawniony... uczestniczyłeś tam kiedyś w jakiejś akcji ?

dlaczego zadaję te pytania? największą bolączką tych lokali jest mała ilość gości, uczestników koncertów, fanów muzyki, itd. gdyby większa ilość wodzisławian odwiedzała te lokale, imprez - co jest jasne i nie podlega dyskusji - byłoby więcej...

main napisał(a):
Jeśli chcesz się pochwalić swoimi pozytywnym działaniami, to zrób to - tymczasem ja nie mam zamiaru się licytować. Jeśli kogoś znam wyłącznie z postów na forum, to jak mogę oceniać daną osobę inaczej niż przez pryzmat tego, co pisze ? Nie są moim celem jakieś osobiste ataki, raczej zwracam uwagę na pewien ogólny problem wodzisławskiej społeczności.


ja też niczego licytować nie będę, bo nie w tym rzecz... chodzi raczej o dotarcie do świadomości mieszkańców Wodzisławia, jak mają się te sprawy... świetnie, że mamy możliwość wyrażania opinii, na co pozwala nam to forum, jednak nie obrażajmy się tu wzajemnie... jeśli znamy się tylko z wirtualnej rzeczywistości - zachowujmy jakiś umiar... i to tyle :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 6 lut 2007, 12:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 11 gru 2006, 23:48
Posty: 27
Lokalizacja: wodzisław śląski
Chyba się tu wszyscy zagalopowaliśmy:) Myslę, że lepiej byłoby się spotkać na browarku:) niż przekrzykiwać się na forum, które rozmowę pomiedzy panem wójtem a plebanem przypominać zaczyna. :wink:

_________________
dizzy dizzy


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 6 lut 2007, 17:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 18:13
Posty: 110
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
to w takim razie dla wszystkich, a zwłaszcza dla ciebie Don C., lokalny patrioto, mam coś extra! :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Niniejsze forum jest nieoficjalnym i niezależnym forum Wodzisławia Śląskiego. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczonych przez użytkowników tego Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.