FAQ

Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 20:27


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 31 sty 2007, 14:51 

Dołączył(a): Cz, 11 sty 2007, 22:09
Posty: 58
masz rację mhl999 ! Ty niczego nie potrzebujesz w mieście,więc po co ci potrzebna jakaś tam Odra Wodzisław! :? Chłopie osiągnąłeś właśnie dno! Twoje posty to czarna rozpacz,po przeczytaniu których ludziom odechciewa się pisać! Totalna wiocha! :? :cry: Na dni Wodzisławia zamiast Kate Ryan powinni zaprosić jakąś kapelę podwórkową z Suchej Psiny,albo Czarny Salceson z Koziej Małopolskiej i powiedzieć,że na tyle zasługujecie cieniasy! mhl-e i inne stooony! :?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 31 sty 2007, 17:16 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 19 gru 2006, 14:48
Posty: 85
Lokalizacja: swd
Don C. napisał(a):
masz racjê mhl999 ! Ty niczego nie potrzebujesz w mie¶cie,wiêc po co ci potrzebna jaka¶ tam Odra Wodzis³aw! :? Ch³opie osi±gn±³e¶ w³a¶nie dno! Twoje posty to czarna rozpacz,po przeczytaniu których ludziom odechciewa siê pisaæ! Totalna wiocha! :? :cry: Na dni Wodzis³awia zamiast Kate Ryan powinni zaprosiæ jak±¶ kapelê podwórkow± z Suchej Psiny,albo Czarny Salceson z Koziej Ma³opolskiej i powiedzieæ,¿e na tyle zas³ugujecie cieniasy! mhl-e i inne stooony! :?

ani razu nie bylem na meczu odry i jakos tego mi nie brakuje.
od dna na szczescie mozna sie odbic :)
w temacie dni wodzislawia zapadla przeciez decyzja o tym kto ma wystapic - wola ludu wrecz. niestety najprawdopodobniej znow mnie na nich nie bedzie, bo takie juz moje szczescie od 3-4 lat, ze zawsze w tym terminie mam jakis wyjazd.
kapele podworkowe tez mi nie przeszkadzaja. grunt zeby potrafili zachecic ludzi do zabawy a mieszkancy chcieli sie przylaczyc do niej.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 31 sty 2007, 17:24 

Dołączył(a): Śr, 31 sty 2007, 16:48
Posty: 5
Ludzie :!: :!: :!: po co nam jakieś światowe gwiazdy?? przyjedzie, puści płyte, poudaje że śpiewa, weźmie szmal i pojedzie... Lepiej wziać polskie gwiazdy, ale takie, które sa na odpowiednim poziomie... a jesli mówimy o muzyce dla każdego... to jestem ZA pomyslem IMPREZY KLUBOWEJ w parku w Muszli :D to jest to na co czeka cały Wodzisław i okolice.... :!: :!: :!:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 31 sty 2007, 17:29 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 21:57
Posty: 79
jeneview - jaki tam cały Wodzisław, u nas większość ludzi słucha hh, czasem rocka, a jakiegoś umc umc to na pewno nie na tyle, żeby można było mówić że wszyscy na to czekają.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 31 sty 2007, 17:36 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 31 sty 2007, 17:13
Posty: 11
Lokalizacja: jo sie tu wzion ??
Rain - skoro muzykę klubową uprościłeś do "jakiegoś umc umc", to zamiast hh moze mówmy "jakieś joł joł" ??

_________________
www.djklinton.prv.pl


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 31 sty 2007, 17:40 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 21:57
Posty: 79
Klubową... co? Bo nie dosłyszałem? :lol:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 31 sty 2007, 17:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 31 sty 2007, 17:13
Posty: 11
Lokalizacja: jo sie tu wzion ??
Rain, ja nie obrażam Twoich poglądów, dla większosci ludzi, a więc i dla Ciebie mam szacunek, gusta są różne, więcej o tym napisałem w poscie nt imprezy w muszli. Mam nadzieję że konwersuję z cywilizowanym człowiekiem, a nie zalążkiem rasizmu.

_________________
www.djklinton.prv.pl


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 31 sty 2007, 18:44 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 21:57
Posty: 79
klint_on - nie nie, może to dość jednoznacznie zabrzmiało, ale bynajmniej nie jestem rasistą.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 31 sty 2007, 19:29 

Dołączył(a): Wt, 5 gru 2006, 23:18
Posty: 30
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Więc idźmy z duchem czasu organizując taką imprezę klubową na poziomie tzn. jak najdalej od "manieczek" itp a bliżej profesjonalnego brzmienia [np z trance-u "NU-NRG"].
Wtedy przyciągniemy jeszcze więcej ludu na impre. Pozdro


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 31 sty 2007, 19:30 

Dołączył(a): Wt, 5 gru 2006, 23:18
Posty: 30
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Więc idźmy z duchem czasu organizując taką imprezę klubową na poziomie tzn. jak najdalej od "manieczek" itp a bliżej profesjonalnego brzmienia [np z trance-u "NU-NRG"].
Wtedy przyciągniemy jeszcze więcej ludu na impre. Pozdro


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 31 sty 2007, 19:35 

Dołączył(a): Śr, 31 sty 2007, 16:48
Posty: 5
czamu zawsze musi znaleźć się taki ktos kto spali zapał innych :?:
ta impreza to dla wielu szansa wykazania się a dla innych mega zabawa na która czekają... skoro znalazl sie w końcu ktos kto chce cos zrobic dla naszego miasta to czemu nie dać mu szansy :?: inni potrafia tylko gadac i narzekac...
Yogas wielkie pozdro dla Ciebie i buziak za pomysł :!: i nie przejmuj się jednostkami ;) realizuj swoje plany :D My Ci w tym pomożemy jak bedziemy umieć ;)
P.S. muzyki klubowej słuchają masy, a świadczą o tym przepełnione kluby i zapotrzebowanie na nie :!: :!: :!:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 16 lut 2007, 21:47 

Dołączył(a): Pt, 16 lut 2007, 20:17
Posty: 3
Lokalizacja: Wodzisław
Witam wszystkich. Chciałbym zadać pytanie, na które odpowiedzi szukałem, ale nigdzie w internecie nie potrafiłem jej znaleźć. Mianowicie: Jaka jest data rozpoczęcia dni Wodzisławia? .. Taka informacja, moim skromnym zdaniem, powinna być łatwo dostępna...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 21 lut 2007, 19:00 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 13:11
Posty: 24
Lokalizacja: Wodzisław Śl
Załatwcie Pearl Jam na dni Wodzisławia to zobaczycie ile ludzi sie interesuje grungem:) mogli by wpaść jak będą w Chorzowie:)

To taki mały żarcik:D ale chodzi mi o to że w Wodzisławiu i okolicach pełno jest ludzi którzy słuchają dobrego brzmienia mocnego rocka i nie interesuje ich wogóle muzyka klubowa. Więc proszę o zrobienie imprezy która zadowoli wszystkich. Wykożystanie muszli dla jednego z gatunków to bardzo dobry pomysł warty przemyślenia

_________________
Murphy napisał(a):
Cztery zjawiska blokują postęp ludzkości - ignorancja, głupota, komitety normalizacyjne, oraz ludzie sprzedający komputery.



Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 22 lut 2007, 12:45 

Dołączył(a): Wt, 5 gru 2006, 23:18
Posty: 30
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Grzegorzu zdziwiłbyś sie jak bardzo sie mylisz gdyby taka impreza klubowa wypaliła na przyzwoitym poziomie :P Masz też racje bo powinno być coś dla każdego, więc na Dniach Wodzisławia mamy przynajmniej 3 dni zabawy dlatego w każdy dzień może być coś innego w muszli. Jak dotąd był tylko sam rock [napewno 99% :) ], więc czas najwyższy pójść bardziej do przodu jeśli jest do tego okazja, tym bardziej że koszt takich imprez granych z "płytek", ewentualnie syntezatorów- jest o wiele niższy od podrzędnej kapeli rockowej. A myśle że taka impreza klubowa powinna przypaść do gustu każdemu pod warunkiem że nie pojawi się jakieś "techno-polo [patrz: SPECIAL D, ROCCO...]" :P. Pozdro


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Niniejsze forum jest nieoficjalnym i niezależnym forum Wodzisławia Śląskiego. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczonych przez użytkowników tego Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.