FAQ

Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 23:06


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 23 sty 2007, 18:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 13:24
Posty: 89
Lokalizacja: Wodzisław/Lublin/Wrocław
hawranek31 napisał(a):
Jak byscie mieli robic za tyle i byc tak traktowani to tez czasami bycie powiedzieli NIE.

Pozdro


Nie odpowiadają ci warunki? To wyp... a nie wyładowujesz swoją frustracje na klientach.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 23 sty 2007, 19:14 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 21:43
Posty: 11
jezeli ide do takiej wiejskiej chaty to zeby spedzic milo czas.. a nie zeby sie jeszcze wkurzac na obsluge...

poza tym mogliby najpierw obslugiwac klientow w lokalu, a potem zamowienia telefoniczne, bo ten w lokalu zje i sie wyniesie, a w jego miejsce przyjdzie nastepny... a tak szybko stoliki sie zapelniaja i ludzie siedza i siedza czekajac na zamowione dania, zaczynaja sie irytowac, do tego dochadzi niemila obsluga... i szuka sie nastepnym razem innego lokalu..


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 23 sty 2007, 23:37 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 11:44
Posty: 37
Lokalizacja: Gorzyce
Nie kazdy ma tak dobrze jak ty ze jak chce to wyp...

Choc naszczescie czasy sie zmieniaja i ida ku lepszemu i za niedlugo mam nadzieje bedzie mozna powiedziec wy.. i isc do lepszego.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: wiejska chata
PostNapisane: Śr, 24 sty 2007, 09:37 

Dołączył(a): Śr, 6 gru 2006, 08:56
Posty: 21
Lokalizacja: Wodzisław Śl. 30stka
ta kartka o zatrudnieniu kelnera i kierowcy w "Wiejskiej chacie" to wisi od poczatku stycznia...
Ja w przeciwieństwie do niektórych tu wypowiadających sie osób jakoś nie miałem problemu z obłsuga w/w knajpie. Na kelnerke nie czekałem długo, upłynęło moze z 2 minuty od zdjęcia kurtki, tylko na zamowione danie czekałem 25 minut. Obsługa jest według mnie w miare dobra, fakt ze nie byłem tam jak lokal był "oblężony" ale nie moge narzekać.

_________________
podpis


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: wiejska chata
PostNapisane: Śr, 24 sty 2007, 12:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 19 gru 2006, 14:48
Posty: 85
Lokalizacja: swd
asakura napisał(a):
ta kartka o zatrudnieniu kelnera i kierowcy w "Wiejskiej chacie" to wisi od poczatku stycznia...
Ja w przeciwieñstwie do niektórych tu wypowiadaj±cych sie osób jako¶ nie mia³em problemu z ob³suga w/w knajpie. Na kelnerke nie czeka³em d³ugo, up³ynê³o moze z 2 minuty od zdjêcia kurtki, tylko na zamowione danie czeka³em 25 minut. Obs³uga jest wed³ug mnie w miare dobra, fakt ze nie by³em tam jak lokal by³ "oblê¿ony" ale nie moge narzekaæ.

no to chyba mow o wyjatkowym szczesciu, bo dwukrotnie bylem w wiejskiej rowniez w nieoblezonym czasie (godz.16:30 i 14:00) i czas dojscia kelnerki to jakies 10 minut (mozna przezyc) ale czas oczekiwania to juz tragedia, po 40 minutach otrzymalem rozbrajajaca wiadomosc z usmiechem na ustach kelnerki, ze u nas sie czeka godzine albo i dluzej. jakosc jedzenia rowniez wola o pomste do nieba, bo jak mozna podac zimne potrawy?
takze jak ktos mi mowi idziemy do wiejskiej to od razu mowie nie ide.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: lucky man
PostNapisane: Śr, 24 sty 2007, 13:38 

Dołączył(a): Śr, 6 gru 2006, 08:56
Posty: 21
Lokalizacja: Wodzisław Śl. 30stka
może faktycznie miałem szczęscie że obiad był ciepły wręcz gorący... zeby nie było wątpliwości: nie pracuje tam ani nie mam żadnych powiązan z tą knajpą ani żadną inną w wodzisławiu ... ba nawet w innych miastach :D

_________________
podpis


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 25 sty 2007, 15:36 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 20:21
Posty: 10
Wiejska Chata? nie dziękuję postoję... Czeka się na zamówienie długo do tego siedzi się często spoglądając na brudne talerze z resztkami po poprzednich klientach (pani przyjęła zamówienie a po 10 minutach przyszła po brudne talerze które zostały). No i największy minus, że człowiek je pizzę razem z tysiącami rakotwórczych substancji. Co mnie to obchodzi, że ktoś lubi zapalić w czasie jedzenia czy po jedzeniu. Ok każdy ma swoje potrzeby ale dlaczego w tym lokalu jestem dyskryminowany? Niech zrobią strefę dla palących a nie przychodzę a w wiejskiej jak w podrzędnej spelunie nic tylko siekierę zawiesić. Jak chcę wypić piwo i powdychać tytoniu to idę do pubu.
Jeśli chodzi o pizzę to mi smakuje w Primaverze. Tłoku tam nie ma i czas oczekiwania też dużo krótszy. Co do obiadu to przyznam się szczerze, że nie jadłem jeszcze w Wodzisławiu więc się nie wypowiadam (no chyba że pizza to jest obiad :wink: )


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: usuń
PostNapisane: Cz, 1 lut 2007, 14:21 

Dołączył(a): Pt, 1 gru 2006, 13:23
Posty: 82
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
usuń


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 1 lut 2007, 18:07 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 1 lut 2007, 00:03
Posty: 29
Lokalizacja: SWD
Dlaczego nikt nie wymienił jeszcze restauracji 7 dni ? :lol:
Jeśli ktoś ma ochotę na półgodzinne czekanie na "dużą" pizzę (po złożeniu zamówienia na małą pizzę, po 10 minutach kelnerka przyszła i powiedziała, że takowych nie mają, tylko duże), to musi się zawczasu wyposażyć w piłę spalinową do jej pokrojenia - ciasto spalone i twarde - fatalna sprawa.
Nie wspominając już o pękniętych talerzach i tego typu przebojach... Już więcej tam nie pójdę. Innymi słowy - ODRADZAM 7 DNI :!:

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 3 lut 2007, 23:05 

Dołączył(a): Wt, 12 gru 2006, 22:29
Posty: 55
niedaleko budowalnki w zasadzie zaraz po drugiej stronie pszowskiej naprzeciwko chyba przystanku jest Stodoła-restauracja,pup ale dobrze dają jeść
w sumie byłem raz przypadkowo trafiłem bo nie zdawałem sprawy że tam jakiś lokal istnieje,
ale polecam jak najbardziej :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Niniejsze forum jest nieoficjalnym i niezależnym forum Wodzisławia Śląskiego. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczonych przez użytkowników tego Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.