FAQ

Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 16:16


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Jaki jest Twój stosunek do klubu MKS Odra Wodzisław?
Uważam, że jest wizytówką miasta, władze powinny wspierać klub 79%  79%  [ 37 ]
Jest mi obojętny 2%  2%  [ 1 ]
Uważam, że jest ciężarem dla miasta, są ważniejsze inwestycje niż klub który powinien sam na siebie zarabiać 19%  19%  [ 9 ]
Liczba głosów : 47
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: So, 9 gru 2006, 14:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 19:35
Posty: 243
Obserwując tą całą naszą Odrę, to myśle że niebawem sytuacja sama się rozwiąże. Trener odchodzi, a piłkarze wystawieni. Myślę, że jeszcze jeden sezon i będzie II liga, a potem III i tak dalej. Moze skończy się pompowanie pieniędzy w klub, bo ja do dziś nie mam chodnika do domu. Miasto tlumaczy się zawsze brakiem funduszy.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 9 gru 2006, 15:08 

Dołączył(a): So, 9 gru 2006, 10:46
Posty: 112
masz racje problkem sam sie rozwiąże. Późnioej głos o Wodzisławiu będzie dochodził do granic Rybnika .. bo dalej nie będzie o czym mówić. No chyba że zadbasz o to by rozsławić maisto i np sie podpalisz albo wymordujesz całą rodzine. To wtedy znowu o Wodzisławiu powiedzą w TV.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 9 gru 2006, 17:15 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 19:35
Posty: 243
Chmm.....widze, że chyba jesteś Wodzisławianinem od paru miesięcy i nie wierzysz w to miasto. Zdradze Ci malutką tajemnicę, skąd w Polsce wiadomo o Wodzisławiu, mianowicie dzięki naszym Koncentratom Spożywczym które były chwalone za swoje produkty. Bardziej zaangażowałbym się w reanimację tego zakładu niż w pielęgnowanie tego trawnika na Boguminskiej, jak myślisz dlaczego ???????????????????
(rusz łepetynką chociaż raz!)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 9 gru 2006, 17:59 

Dołączył(a): So, 9 gru 2006, 10:46
Posty: 112
wodzisłąwianinem jestem od urodzenia ... a co do koncentratów masz racje .. PROMOWAŁY .. ale już ich nie ma i nie będzie ... więc matołku pielęgnuj to co masz najlepsze a nie to co możesz mieć ale mieć nie będziesz. A na Odre pewnie idzie mniej żywej gotówki niżna podruże Adasia jakie fundował sobie i swoim urzędnikom.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 9 gru 2006, 19:40 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 19:35
Posty: 243
Soprano, stara zasada brzmi : "Nie dyskutuj z debilem, bo położy ciebie doświadczeniem"- więc niech tak będzie. Co do Matołka, to chyba nie było to skierowane do mnie?? Zanim zabierzesz głos na forum popracuj nad ortografią!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 9 gru 2006, 19:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 19:35
Posty: 243
Soprano napisał(a):
wodzisłąwianinem jestem od urodzenia ... a co do koncentratów masz racje .. PROMOWAŁY .. ale już ich nie ma i nie będzie ... więc matołku pielęgnuj to co masz najlepsze a nie to co możesz mieć ale mieć nie będziesz. A na Odre pewnie idzie mniej żywej gotówki niżna podruże Adasia jakie fundował sobie i swoim urzędnikom.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 9 gru 2006, 22:15 

Dołączył(a): So, 9 gru 2006, 10:46
Posty: 112
napisz na priv to Ci wyśle zaświadczenie o dyslekcji .... :]

a co do matoła to jesteś nim Ty ... skoto uważsz ODRE za balast ... :twisted:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 10 gru 2006, 00:47 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 21:57
Posty: 79
Koncentraty? A co to?

Wodzisław to Odra - tego, Glizda, nie zmienisz, natomiast co najdziwniejsze - po raz kolejny przyczepiasz się czyjejś ortografii, czyżby jakieś kompleksy?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 10 gru 2006, 08:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 17:00
Posty: 27
Glizda pewnie używa mozilli firefoxa i sie czepia, bo mu przeglądarka podkreśla błędy, i świeci że on taki bezbłędny...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 10 gru 2006, 09:14 

Dołączył(a): So, 9 gru 2006, 10:46
Posty: 112
czasem jednyą rzeczą do której możźna sie przyczepić są błędy ...

i glizda współczuje myślenia ,że nie można pogodzić sportu z dobnrym funkcjonowaniem miasta. Ale takie 'mózgi' jak ty mają wpojone albo x albo y nie wiedząc że na pewno jest rozwiązanie pozwalające zachować x i y dając przy tym możliowść rozwoju dla z ....

p.s.

bardzo płakałeś jak Adaś przegrał wybory ? :lol:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 10 gru 2006, 11:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 19:35
Posty: 243
oooooooo................widzę tutuj same dresy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: (sportowcy), co do wyborów to znowu nie masz racji. Widzę , że takie przygryzki nie mają sensu i proponuję zakopać ten topór, bo w sumie nie o Odrę idzie tylko o rozwój miasta. W/g mnie MKS Odra powinna również rozwijać się w szerz, czyli może druzyna golfa, rugby albo coś innego, co wy na to ?? Dzięki Tomaszowi Sikorze też jest głośno o naszym regionie i wcale nie jest piłkarzem.


Ostatnio edytowano N, 10 gru 2006, 12:17 przez Glizda, łącznie edytowano 2 razy

Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 10 gru 2006, 11:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 09:30
Posty: 14
Lokalizacja: Radlin
Glizda napisał(a):
Moze skończy się pompowanie pieniędzy w klub, bo ja do dziś nie mam chodnika do domu.

Może mi powiesz jakich pieniędzy skoro Krzyżak był anty-Odrzański i na Odrę złamanego grosza nie wydaawał?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 10 gru 2006, 11:54 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 21:57
Posty: 79
Glizda napisał(a):
oooooooo................widzę tutuj same dresy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


??
ja widzę, że Ty masz jakiś problem osobowościowy, z rozróżnianiem innych osób, czy coś. Nie zapominawszy, kto tu Soprano nazwał "debilem", tylko dlatego że ten nie zgodził się z twoim zdaniem. Może lepiej by było jakbyś przestał siać tu zamęt?

ps. zdefiniuj mi pojęcie "dres".

ps2. jak nie masz chodnika w domu to... tylko współczuć :lol:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 10 gru 2006, 11:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 19:35
Posty: 243
Rain napisał(a):
czyżby jakieś kompleksy?


Tak !!! - mam małego !! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 10 gru 2006, 12:09 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 19:35
Posty: 243
Dobra chłopaki, jeżeli kogoś uraziłem lub ubliżyłem to PRZEPRASZAM !! Ale pomyślcie nad tym aby Odra znalazła sposób jak inne kluby z czołówki tabeli na znalezieniu konkretnego sposora. Aby Odra nie była również ciężarem dla miasta, bo w sumie jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o kasę, prawda? A moze by tak MKS ODRA S.A. ?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Niniejsze forum jest nieoficjalnym i niezależnym forum Wodzisławia Śląskiego. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczonych przez użytkowników tego Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.