FAQ

Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 21:09


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Hala sportowa w Wodzislawiu Śląskim !
PostNapisane: Śr, 20 gru 2006, 13:36 

Dołączył(a): Pt, 1 gru 2006, 13:23
Posty: 82
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Czy wzorem np. Karwiny nie mogłaby powstać w Naszym Miescie Hala Sportowa dajaca Dorosłym i Młodzieży w okresie zimowym możliwość uprawiania Sportu??!


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 20 gru 2006, 14:59 

Dołączył(a): So, 9 gru 2006, 10:46
Posty: 112
są hael, w sp28 i w sp8 na wilchwach. Ja bym sie skupił na stadionie a nie na hali.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 20 gru 2006, 15:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 19 gru 2006, 14:48
Posty: 85
Lokalizacja: swd
Czy wzorem np. Karwiny nie mog³aby powstaæ w Naszym Miescie Hala Sportowa dajaca Doros³ym i M³odzie¿y w okresie zimowym mo¿liwo¶æ uprawiania Sportu??!
wodzislawska arena jest w stanie spelnic ten wymog


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Skonczcie z ta Arena !
PostNapisane: Cz, 21 gru 2006, 19:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 30 lis 2006, 13:50
Posty: 142
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski
Jak slucham tych wrózb o Wodzislawskiej Arenie to mi sie slabo robi.
Oprócz zapyzialego stadionu i sredniej sali sportowej nie da sie nic w Wodzislawiu zrobic od lat, a tu nagle z Arena wyskakujesz.
Zejdz gosciu na ziemie, albo przestan palic ziola :)

_________________
Pozdrawiam
Vladislavia
__________________________________
http://vladislavia.mojeforum.net


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Skonczcie z ta Arena !
PostNapisane: Cz, 21 gru 2006, 22:21 

Dołączył(a): So, 9 gru 2006, 10:46
Posty: 112
DeDe napisał(a):
Jak slucham tych wrózb o Wodzislawskiej Arenie to mi sie slabo robi.
Oprócz zapyzialego stadionu i sredniej sali sportowej nie da sie nic w Wodzislawiu zrobic od lat, a tu nagle z Arena wyskakujesz.
Zejdz gosciu na ziemie, albo przestan palic ziola :)



a dzięki takim ludziom jak dede w wodzisławiu sie nic nie robi i mamy tylko zapyziały stadion i jedną hale sportową. dede szkoda że nie masz ambicji


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 21 gru 2006, 23:26 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 19:32
Posty: 81
Lokalizacja: Wodzisław Śl. - Jedłownik
Racja ! Inne miasta mogą to dlaczego nie Wodzisław ? Mamy nowe władze jest szansa a co nie którym współmieszkańcom przydałoby się trochę zmiany w mentalności.
Często dochodzę do wniosku że nie tylko władze ale i sami mieszkańcy przyczyniają się do tego że Wodzisław jest jaki jest. :cry:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 21 gru 2006, 23:28 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 11:44
Posty: 37
Lokalizacja: Gorzyce
Nic niechce gadac ale na forum Odry mhl999 pisze ze na spotkaniu o Arenie ktore odbylo sie dzis pozytywnie rozpatrzono ten projekt ktory juz w najblizszym czasie zostanie wpisany do Srategicznego rozwoju miasta. Tak wiec pierwsze koty za ploty.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Arena
PostNapisane: Pt, 22 gru 2006, 16:57 

Dołączył(a): Pt, 1 gru 2006, 13:23
Posty: 82
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
W mojej sugestii odnośnie hali sportowej kierowałem się dawnymi planami. Gdzie na ulicy Basenowej miała powstać hala m.in z myślą o Dżudokach (którzy gnieżdżą się w świetlicy ) i wydaje mi się że jakies plany pozostały? Uważałem także że w przypadku gdyby upadła taka wielka inwestycja jak Arena to może chociaż hala sportowa ?


Ostatnio edytowano Pt, 22 gru 2006, 22:01 przez Jacek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Patrzę realnie
PostNapisane: Pt, 22 gru 2006, 17:58 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 30 lis 2006, 13:50
Posty: 142
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski
Nie bark mi ambicji tylko patrze realnie na to co mnie otacza.
Na codzień nie mam wplywu na to co się buduje w Wodzisławiu. może ty masz Soprano ?
Od wizji zapaleńców-marzyciele jeszcze nikt nie skorzystał.

Jak każdy mieszkaniec tego miasta chciałbym aby miasto posiadało kompleksy sportowe.
Niestety od klku lat nie robi się nic w tym kierunku. No może sale gimnastyczne przy szkołach.
Obserwuję tylko jak wszystkie boiska osiedlowe kurczą sie na rzecz parkingów.
Trochę mi to przypomina kupowanie prezentów dla moich pociech.
Każdy z dzieci chciałby minimum 3 zabawki z reklam TV średnio każda za 150 zł, a stać mnie raptem na prezent za 25 zł na łebka :)

_________________
Pozdrawiam
Vladislavia
__________________________________
http://vladislavia.mojeforum.net


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 22 gru 2006, 20:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 19 gru 2006, 14:48
Posty: 85
Lokalizacja: swd
Jak slucham tych wrózb o Wodzislawskiej Arenie to mi sie slabo robi.
pogotowie ratunkowe dziala pod numerem telefonu 999 ;-)

Oprócz zapyzialego stadionu i sredniej sali sportowej nie da sie nic w Wodzislawiu zrobic od lat, a tu nagle z Arena wyskakujesz.
bo tylko taki obiekt ma realna szanse dostac duza dotacje m.in. unijna

Zejdz gosciu na ziemie, albo przestan palic ziola
zmartwie cie? niczego nie pale i nie palilem

Uwa¿a³em tak¿e ¿e w przypadku gdyby upad³a taka wielka inwestycja jak Arena to mo¿e chocia¿ hala sportowa ?
a dlaczego ma upasc i dlaczego mamy budowac niedochodowy obiekt w postaci samej hali ? jesli mamy cokolwiek budowac to tylko wielofunkcyjne obiekty.

Nie bark mi ambicji tylko patrze realnie na to co mnie otacza.
moim zdaniem brak ci natomiast wyobrazni zwiazanej z dlugoterminowym planowaniem.

Od wizji zapaleñców-marzyciele jeszcze nikt nie skorzysta³.
marklowice, tropikalna wyspa. tam zapalencem byl burmistrz i tez mial wizje. choc jak sie uprzesz to stwierdzisz, ze obiekt jeszcze nie powstal i bedziesz mial racje.

Jak ka¿dy mieszkaniec tego miasta chcia³bym aby miasto posiada³o kompleksy sportowe. Niestety od klku lat nie robi siê nic w tym kierunku.
to przestan marudzic i poprzyj ten projekt a reszta sie nie martw.
dziwia mnie ludzie, ktorzy narzekaja i sypia przykladami jak z rekawa z miast osciennych, ze tam jest to i tamto a kiedy w wodzislawiu chce sie cos zrobic to nie, bo to nierealne, bo po co nam taki duzy obiekt wystarczy sama hala, remont stadionu i mamy dwa obiekty do ktorych przez najblizsze 10 lat po ich wybudowaniu doplacimy sporo kasy bo nie bedzie nas stac na ich utrzymanie, bo ktos obok nas wybuduje cos wiekszego, bardziej ambitnego i pol wodzislawia bedzie wlasnie tam jezdzilo majac gdzies wlasne obiekty.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Hala sportowa w Wodzislawiu Śląskim !
PostNapisane: Pt, 22 gru 2006, 21:50 

Dołączył(a): Pt, 1 gru 2006, 13:23
Posty: 82
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Co sie Dzieje w Wodzisławiu Śl ??? Jakaś grupa usiłuje wywierać "Straszliwy" Nacisk na majacych Prawo do swojej Opinii Internautów? Wydaje mi się że wszyscy Mieszkańcy maja Prawo do Swojej Opinii!!? Z Szacunkiem dla Grupy.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Bardzo fajnie !
PostNapisane: So, 23 gru 2006, 11:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 30 lis 2006, 13:50
Posty: 142
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski
Bardzo sie ciesze ze masz pomysl, moze nawet niezly.
Powiedz mi tylko czy moje poparcie ma byc na pismie, czy wystarczy jak tutaj powiem ze masz niezly pomysl i go popieram ?
Pytam dalej: CO Z TEGO ?
Czytam twoje wypowiedzi od dluzszego czasu i nie widze zadnych konkretów.
Masz noze mozliwosc np. wplyniecia na to zeby Wodzislaw mial wiekszy budzet, albo wujka w Rzadzie RP ?
Zeby dostac dotacje np. z UE trzeba miec urzednika który stanie na czele projektu i dodatkowo bedzie mial wileka sile przebicia, tym bardziej ze Wodzislaw finansowo jest raczej zarzniety :(
Acha, jeszcze jedno. Nie wymagaj zeby piekarz znal sie na budowie Hali sportowej.

_________________
Pozdrawiam
Vladislavia
__________________________________
http://vladislavia.mojeforum.net


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn, 1 sty 2007, 19:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 19 gru 2006, 14:48
Posty: 85
Lokalizacja: swd
Powiedz mi tylko czy moje poparcie ma byc na pismie, czy wystarczy jak tutaj powiem ze masz niezly pomysl i go popieram ?
mysle, ze wystarczy tutaj, jesli zajdzie potrzeba poparcia na pismie to z cala pewnoscia sie o tym dowiesz.

Czytam twoje wypowiedzi od dluzszego czasu i nie widze zadnych konkretów.
konkretem ma byc wpisanie wodzislawskiej areny w strategie rozwoju miasta, co pol roku temu wydawalo sie nierealne, bo praktycznie temat nie istnial. zglosila sie osoba, ktora wykona projekt obiektu lacznie z zagospodarownianiem jarow na xxx.leciu i piastow. na to jednak wymaga pracy krok po kroku i potrzeba jakies pol roku :lol:

Masz noze mozliwosc np. wplyniecia na to zeby Wodzislaw mial wiekszy budzet, albo wujka w Rzadzie RP ?
wujka sobie daruj. niebawem sie okaze czy oszczednosci, ktore mozna poczynic w tym miescie sa mozliwe do zrealizowania.

Zeby dostac dotacje np. z UE trzeba miec urzednika który stanie na czele projektu i dodatkowo bedzie mial wileka sile przebicia, tym bardziej ze Wodzislaw finansowo jest raczej zarzniety
urzad od stycznia przechodzi reorganizacje. stosowny wydzial powstanie, co za tym idzie odpowiedni urzednik takze powinien sie znalezc. chyba, ze bedziemy mieli cholernego pecha i trafimy na jakiegos malo ambitnego, ktorego celem jest przesiedziec 8 godzin w pracy i do domu. dodatkowo radnych oraz naczelnikow wydzialow rowniez czekaja szkolenia nt srodkow UE zeby wiedzieli z czym to sie je, bo jeden urzednik niewiele zdziala. wodzislaw musi miec plan dzialania dlugoterminowego na 10-15 lat do przodu, bo bez tego budzet zawsze bedzie "latany" a zadna konkretna inwestycja nie zostanie zrealizowana.

Nie wymagaj zeby piekarz znal sie na budowie Hali sportowej.
od piekarza wymagam dobrego chleba :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: hala
PostNapisane: Cz, 4 sty 2007, 17:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 30 lis 2006, 13:50
Posty: 142
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski
konkretem ma byc wpisanie wodzislawskiej areny w strategie rozwoju miasta, co pol roku temu wydawalo sie nierealne, bo praktycznie temat nie istnial. zglosila sie osoba, ktora wykona projekt obiektu lacznie z zagospodarownianiem jarow na xxx.leciu i piastow. na to jednak wymaga pracy krok po kroku i potrzeba jakies pol roku


Ciekawe, ciekawe...
Napisz cos wiecej na ten temat.

_________________
Pozdrawiam
Vladislavia
__________________________________
http://vladislavia.mojeforum.net


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: hala
PostNapisane: Wt, 9 sty 2007, 12:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 19 gru 2006, 14:48
Posty: 85
Lokalizacja: swd
DeDe napisał(a):
Ciekawe, ciekawe...
Napisz cos wiecej na ten temat.

wiecej napisze jak sie temat odpowiednio rozwinie, poki co trwa burza mozgow, ktora jednoczesnie ma byc "wyjsciem" z propozycja planu zagospodarowania jarow aby poddac ten plan spolecznej konsultacji. ma ona jednak przebiegac na zasadzie spotkan z mieszkancami a nie wystawieniem w urzedzie i kto chce niech zglasza uwagi. mysle, ze taki sposob podejscia jest najrozsadniejszym rozwiazaniem


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Niniejsze forum jest nieoficjalnym i niezależnym forum Wodzisławia Śląskiego. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczonych przez użytkowników tego Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.