FAQ

Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 10:31


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Sklep muzyczny w Wodzisławiu
PostNapisane: Śr, 29 lis 2006, 19:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 13:24
Posty: 89
Lokalizacja: Wodzisław/Lublin/Wrocław
Jak w temacie. Zna ktoś takowy? Ostatnio usilnie starałem sie kupić w Wodzisławiu płytę CD (z muzyką-tak, nie każdy ściąga muze z neta ;) ). No i niespodzianka. Nie ma takiego sklepu - przynajmniej w centrum. I nie mówie tu a jakiejs undegroundowej muzyce, ale o takiej na przyklad Dodzie :lol: U nas płyt nawet nie można w marketach dostać, no chyba ze przecenione hity Beatlesów itp. No i co mi pozostało - Empik Rybnik


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 29 lis 2006, 20:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 18:13
Posty: 110
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Sklepu z płytami nie kojarzę i raczej nie zapowiada się na to, aby takowy się pojawił.
Z prostej przyczyny - Dział Muzyczny w wodzisławskiej Bibliotece.
Kilka tysięcy tytułów, regularnie uzupełniane zbiory, dużo nowości, dość szeroki wybór (sporo przeróżnych gatunków), także każdy powinien znaleźć coś dla siebie... Poza CD można wypożyczyć naprawdę fajne koncerciki na DVD!

Wiem, że sporo ludzi nie ma nawet pojęcia o istnieniu Działu, a więc wszyscy fani dobrej muzy biegiem do Biblioteki ;)

Wiadomo też, że prawdziwy fan i tak kupi oryginalną płytkę swojego ulubionego wykonawcy i nie trzeba aż tak daleko jechać ;)
Jest allegro, z czystym sumieniem polecam też RockSerwis.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 29 lis 2006, 20:19 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 13:24
Posty: 89
Lokalizacja: Wodzisław/Lublin/Wrocław
O dziale audiowizualnym w Bibliotece wiem. Nawet jestem zapisany, tylko jeśli dobrze pamiętam to tam trzeba jakiś haracz płacić co jakiś czas.

No a jeśli chce kupić oryginalna płytkę np na prezent, a nie mam czasu na wysyłkę, to pozostaje mi Rybnik...

PS: michal: coś mi sie wydaje że podtytuł tego działu niesie ze sobą mała kryptoreklame ;)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 30 lis 2006, 08:59 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 13:11
Posty: 24
Lokalizacja: Wodzisław Śl
Pamiętam że za dawnych czasów był taki sklep, na XXX leciu teraz właściciele prowadzą ni to księgarnię ni to papierniczy, sam tez szukałem takowego sklepu teraz no i jest klapa. Jak ludzie mają mieć orginał jak go nigdzie nie można dostać(no chyba ze wycieczka do Rybnika)

_________________
Murphy napisał(a):
Cztery zjawiska blokują postęp ludzkości - ignorancja, głupota, komitety normalizacyjne, oraz ludzie sprzedający komputery.



Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 30 lis 2006, 22:02 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 21:57
Posty: 79
nooo gdyby nie Biblioteka, to w Wodzisławiu muzycznie byłaby bieda, niestety... a jeżdżenie do Rybnika za każdym razem gdy chcę coś kupić mi się nie uśmiecha :P


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: sie nie oplaca !
PostNapisane: Pt, 1 gru 2006, 16:43 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 30 lis 2006, 13:50
Posty: 142
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski
Kiedys byl calkiem niezle wyposazony na PKS-ie...
Teraz gosciu handluje szczewikami :D

_________________
Pozdrawiam
Vladislavia
__________________________________
http://vladislavia.mojeforum.net


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 1 gru 2006, 16:48 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 18:13
Posty: 110
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
sven: nie wiem o czym mówisz :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 2 gru 2006, 13:31 

Dołączył(a): So, 2 gru 2006, 13:27
Posty: 2
Lokalizacja: czyżowice / kraków
To stały problem Wodzisławia, ja akurat oryginałów kupuję bardzo dużo (bo też muzyki słucham w ogromnych ilościach), ale głównie przez internet - cenny niższe, mogę dostać krążki, które i tak w większości sklepów typu Empik są niedostępne.
Tak, czy siak taki sklep w każdym przyzwoitym mieście być powinien. Nie wierzę, że byłby to interes nieopłacalny.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: sklep
PostNapisane: Śr, 6 gru 2006, 09:41 

Dołączył(a): Śr, 6 gru 2006, 08:56
Posty: 21
Lokalizacja: Wodzisław Śl. 30stka
trochę płyt mają w kolporterze na 30-stce ale raczej stare tytuły, według informacji jest mozliwośc sprowadzenia płyty na zamówienie...
ale sklepu z prawdziwego zdarzenia to w wodzislawiu nie ma juz od baaaaaaaaaardzo dawna :( w rybniku to chyba tylko empik sie ostał i w media markt jest szerszy wybór.
W sumie sie nie dziwie, że sklepy popadały bo - płyta sprzed 15 lat np . nirvana, u2 kosztuje koło 50 dych!! za co?? ta płyta juz na siebie zarobiła a cena prawie jak za nówkę... bo nowości kosztują 60-70 zł... toć to rozbój w biały dzień, a potem sie dziwią że ludzie nie kupują...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 12 sty 2007, 16:24 

Dołączył(a): Cz, 11 sty 2007, 22:09
Posty: 58
Sven -zlituj się!


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 12 sty 2007, 17:42 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 13:24
Posty: 89
Lokalizacja: Wodzisław/Lublin/Wrocław
Ale ty monotematyczny jestes. To pokaz mi jakis sklep muzyczny w Wodziu, chetnie zajrzę


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn, 15 sty 2007, 15:17 

Dołączył(a): Cz, 11 sty 2007, 22:09
Posty: 58
Zlikwidowali wszystkie,bo za często jeżdziłeś do Rybnika! :? choć tam oprócz Empika też nic nie ma.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn, 15 sty 2007, 16:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 13:24
Posty: 89
Lokalizacja: Wodzisław/Lublin/Wrocław
Wszystkie jeden. A jeśli nie musze to do Rybnika nie jeżdze - i koniec. Chyba że do dziewczyny.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 16 sty 2007, 14:26 

Dołączył(a): Cz, 11 sty 2007, 22:09
Posty: 58
Sven-lekko Cię oświecę! :idea: Na poczatku lat 90-tych było około (jak mnie pamieć nie myli) 12 sklepów z muzyką! Na dzień dzisiejszy został Ci targ,zamawianie w saloniku prasowym na osiedlu 30-lecia PRL,albo przez własny internet.Takie czasy.I tyle.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 1 lut 2007, 12:30 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 1 lut 2007, 00:03
Posty: 29
Lokalizacja: SWD
O! Na targu jest kilka stoisk z płytami i kasetami (sic!).
Niestety tytuły i wykonawcy są tam raczej głównie pokroju hip-hopolo, nie znajdziesz nic ciekawego.

Nasuwa mi się na klawiaturę jeden z haseł napisanych na tych plakatach przed wyborami prezydenckimi w naszym mieście: "Wodzisław stał się dzielnicą Rybnika"...

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Niniejsze forum jest nieoficjalnym i niezależnym forum Wodzisławia Śląskiego. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczonych przez użytkowników tego Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.