FAQ

Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 00:38


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Dni Wodzisławia 2007
PostNapisane: Cz, 4 sty 2007, 22:37 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 19:32
Posty: 81
Lokalizacja: Wodzisław Śl. - Jedłownik
KATE RYAN w Wodzisławiu ? :shock:
Na stronie UM Wodzisławia pojawiła sie ankieta dotycząca gwizad jakie miałyby się pojawić na tegorocznych Dniach Wodzisławia. Wygrywa aktualna gwiazda dance Kate Ryan. Hmm... dla mnie bomba ale czy nie za droga na nasze wodzisławskie finanse?
Ale jak by się dało sciagnąć Kate do Wodzisławia było by super. :D


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 4 sty 2007, 23:19 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 23:17
Posty: 12
Lokalizacja: Radlin
Buehehe na pierwszy rzut oka śmieszne :lol: ale... jakby się temu bliżej przyjrzeć, czemu nie :wink: Jeśli pomysł by wypalił Rada Miasta (bo chyba RM organizuje tego typu imprezy) miała by u wielu ogromny plus już na inaugurację działalności. Zagłosowałem na Kate, chociaż nie obraziłbym się gdyby zaproszono np. Myslovitz :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 5 sty 2007, 16:55 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 21:57
Posty: 79
hohhoho chyba padłbym na zawał... ostatnio fajnie, że była IRA - ale to było na DW 2005 :|


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 5 sty 2007, 17:15 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 20:46
Posty: 15
:wink:


Ostatnio edytowano Pt, 8 sty 2021, 16:36 przez Hades, łącznie edytowano 1 raz

Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 5 sty 2007, 21:17 

Dołączył(a): Pn, 11 gru 2006, 20:30
Posty: 6
Lokalizacja: Wodzisław Slaski
Witam

Miasto ( Urząd Miasta ) musi poważnie podejść do tematu obchodów Jubileuszu Miasta - to nie tylko okazja do satysfakcji, ale także element stategii promocji miasta. Będe czekał na wyniki ankiety. W lutym rozpoczynamy obchody Jubileuszu od uroczystej Sesji RM. W najblizszym czasie przedstawimy kompleksowy program obchodów - pozdrawiam.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Jubileusz
PostNapisane: Pt, 5 sty 2007, 21:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 30 lis 2006, 13:50
Posty: 142
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski
Nie wiem jak Wy, ale ja chyba nastepnej takiej okraglej rocznicy nie dozyje :(, wiec zróbmy wszystko aby jesli nie pieknie, to zeby chociaz niezapomnianie bylo !
Trzeba jakiegos WIELKIEGO wydarzenia

Wielkie uklony dla Gospodarza Miasta :D

_________________
Pozdrawiam
Vladislavia
__________________________________
http://vladislavia.mojeforum.net


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 6 sty 2007, 23:27 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 5 sty 2007, 18:03
Posty: 1
Lokalizacja: 30
mam nadzieję, że wodzisławia nie stać na kate ryan, czy in-grid. powinniśmy zaprosić polski zespół, a nie jakąś dyskotekową dziołszke z belgii. hold on.
myslovitz, hey albo t.love ich warto słuchać i byłoby fantastycznie móc ujrzeć ich na uroczystych obchodach 750-lecia miasta ; ]


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 7 sty 2007, 12:08 
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 10:51
Posty: 119
Lokalizacja: Wodzisław Śląski - Leszka
Michaś napisał(a):
mam nadzieję, że wodzisławia nie stać na kate ryan, czy in-grid. powinniśmy zaprosić polski zespół, a nie jakąś dyskotekową dziołszke z belgii. hold on.
myslovitz, hey albo t.love ich warto słuchać i byłoby fantastycznie móc ujrzeć ich na uroczystych obchodach 750-lecia miasta ; ]


O tak tak, popieram kolege :-)

Jakby ktos jakims cudem nie wiedzial gdzie jest strona Urzędu Miasta wklejam link:
http://www.umwodz.rubikon.pl/

Glosowac na t.love ! :)
pozdr.

_________________
--
Adam Sz. / Wodzisław Śląski


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 7 sty 2007, 13:17 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 18:13
Posty: 110
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
dokładnie, jeśli przyjedzie ryan to zapoda muzę z płyty i poleci z playbacku... a my wszyscy zapłacimy za to ciężkie pieniądze... swego nie znacie, a cudze chwalicie...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 7 sty 2007, 15:32 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 21:57
Posty: 79
No w sumie to racja ale i tak faktem jest, że Ryan jest gwiazdą światowego formatu (nawet jeśli sam jej nie lubię) i przyjedzie na nią więcej osób niż np. na takich Myslovitz, bo chłopaków można gdzieś co chwilę usłyszeć - jestem za zagranicznymi gwiazdami.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 7 sty 2007, 17:25 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 11:44
Posty: 37
Lokalizacja: Gorzyce
A ja bym chcial Bony M. kazdy przy nich moze sie pobawic, starsi bo to ich czasy no i mlodsi bo wpada w ucho :)

Ale co by nie bylo zawitam chyba ze bede w pracy :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 7 sty 2007, 17:58 

Dołączył(a): Wt, 5 gru 2006, 23:18
Posty: 30
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Ja jestem za tym aby zorganizować równolegle do imprezy na rynku - impre z muzyką klubową w muszli [np od 17 do 22] niż wydawać kupe kasy na podrzędne zespoły muzyczne. Czasy się zmieniają więc każdy powinien znaleść coś dla siebie. A taka impreza napewno wypali gdy będzie czy też będą dj-e na odpowiednim poziomie. Pozdro dla wszystkich :))


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 7 sty 2007, 19:13 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 19:32
Posty: 81
Lokalizacja: Wodzisław Śl. - Jedłownik
Rain napisał(a):
No w sumie to racja ale i tak faktem jest, że Ryan jest gwiazdą światowego formatu (nawet jeśli sam jej nie lubię) i przyjedzie na nią więcej osób niż np. na takich Myslovitz, bo chłopaków można gdzieś co chwilę usłyszeć - jestem za zagranicznymi gwiazdami.


A no właśnie gwiazdę z Belgii jest ciężej sprowadzić dlatego przy takim jubileuszu jak w tym roku w Wodzisławiu warto by było pokusić się o wykonawcę zzagranicy.
Owszem U2 czy BON JOVI też by by byli dobrzy :D ale... no wiecie że to nierealne ale ściągnięcie KATE RYAN całkiem możliwe . Kate Ryan prezenuje fajny vocal i dobrze zaaranżowaną muzę.
A więc ja jestem za eurodance-m na rynku.

Pomysł Beatmaniaca co do muszli również jak najbardziej popieram :!: :D


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 9 sty 2007, 12:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 19 gru 2006, 14:48
Posty: 85
Lokalizacja: swd
Radim napisał(a):

A no w³a¶nie gwiazdê z Belgii jest ciê¿ej sprowadziæ dlatego przy takim jubileuszu jak w tym roku w Wodzis³awiu warto by by³o pokusiæ siê o wykonawcê zzagranicy.
Owszem U2 czy BON JOVI te¿ by by byli dobrzy :D ale... no wiecie ¿e to nierealne

sciagnac u2 czy bon.jovi to bedzie problem, ale mozna zapytac GENESIS czy zgodzi sie wystapic w wodzislawiu :lol:
21.czerwca sa w Chorzowie, 23. odwiedza Hannover wiec 22. maja wolne
organizatorem koncertu w polsce jest http://www.livenation.pl sprobowac przeciez mozna zawsze ;-)

mowiac jednak calkowicie powaznie to zgadzam sie, ze z okazji 750.lat miasta nalezy sciagnac zagranicznego wykonawce. powod jest prosty. tych polskich mozemy miec w kazdej chwili, a bez okraglej roczniczy miasto nie bedzie sklonne do wiekszych wydatkow na zagranicznych wykonawcow. wiec teraz albo nigdy. myslovitz jest w katowicach 14.01.2007 w spodku wiec kto chce niech jedzie :P

ps. bilety na genesis mozecie kupic u mnie :D


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 9 sty 2007, 16:57 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 18:13
Posty: 110
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
mhl999 napisał(a):
ps. bilety na genesis mozecie kupic u mnie :D


a nie masz przypadkiem biletów na Blackfield 22.02.07 w Wawie lub na Pain Of Salvation 21.02.07 w Krakowie... ? :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Niniejsze forum jest nieoficjalnym i niezależnym forum Wodzisławia Śląskiego. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczonych przez użytkowników tego Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.