FAQ

Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 14:11


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Czy podoba Ci się pomysł zorganizowania imprezy w rytmach klubowcych w MUSZLI podczas DNI WODZISŁAWIA 2007 ?
TAK 76%  76%  [ 28 ]
NIE 11%  11%  [ 4 ]
Jest mi to obojętne 14%  14%  [ 5 ]
Liczba głosów : 37
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 1 lut 2007, 08:17 

Dołączył(a): Śr, 31 sty 2007, 22:36
Posty: 1
jak najbardziej jestem na TAK :) dobry pomysł oby wypalił :)
rembo


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 1 lut 2007, 11:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 1 lut 2007, 00:03
Posty: 29
Lokalizacja: SWD
Fojtus napisał(a):
zdecydowana wiekszosc mieszkancow Wodzisławia slucha muzyki clubbowej =] wiec Twoje zdanie jest nie na miejscu a co do: "w zeszlym roku były jakieś młode zespoly hh/break i bylo ok" to czemu w tym roku nie dac szansy klubowiczom ;] pozdro


Interesujące. Skąd masz takie dane? Bo jeśli tylko z takich meetingów jak mht / magic itp to szacuneczek dla Ciebie.
Przecież nie ważnym jest, jaka muzyka będzie grana - chodzi o to, żeby się fajnie pobaniować, zintegrować i w ogóle - jakieś zimne piwko wypić... Przecież każdemu na tym zależy.
Muzyka łagodzi obyczaje, nie zapominajmy o tym.
Jestem jak najbardziej za.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 1 lut 2007, 11:37 

Dołączył(a): Cz, 1 lut 2007, 10:22
Posty: 1
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Nie słucham, nie lubie i uszy mnie bola od takiej muzyki... ale jestem na TAK
Od czasu do czasu niech bedzie coś nowego.... zobaczymy czy to wypali
...
A co do zespołow rockowych wystepujacych w Wodzislawiu to DAWNO juz nic dobrego tu niegrało :!: :!: :| zreszta to miasto to "zadupie" muzyczne nawet jednego sklepu z plytami tu niema... niema porzadnego miejsca zeby koncert zorganizowac! ! !

PS 4EVER ROCKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 1 lut 2007, 11:45 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 1 lut 2007, 00:03
Posty: 29
Lokalizacja: SWD
Zibik napisał(a):
zreszta to miasto to "zadupie" muzyczne

Niestety muszę się z kolegą zgodzić.

Cytuj:
nawet jednego sklepu z plytami tu niema... !

Pozostaje wypożyczalnia w bibliotece miejskiej :lol:

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 1 lut 2007, 12:32 

Dołączył(a): Śr, 31 sty 2007, 16:48
Posty: 5
hahaha a ta wypożyczalnia jest tak bogato wyposazona że nic tylko wypozyczac i słuchac :D
Mamy nowego prezydenta, niech w koncu coś się zacznie dziać ciekawego w tym naszym mieście, bo jak na razie to lipa... nic tu ni ma...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 1 lut 2007, 13:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 31 sty 2007, 17:00
Posty: 3
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
wiec Panowie i Panie ja wam powiem tak, co do wypowiedzi raina rzeczywiscie no chlopak jest na nie, i z poczatku tylko to napisal i nic wiecej, jesli by ktos napisal zeby tam zrobic koncert hh to tez bym napisal ze nie,ale wpadlbym zobaczyc co sie dzieje, jestem tolerancyjny mam szacunek do kazdej kultury kocham muzyke HOUSE ale tez nagralem 2 plyty hip hopowe. co do Ciebie Rain to skoro napisalismy ze muzyka clubowa to tez mozna zejsc do klimatow roznych pamietaj o tym nam chodzi o impreze, a co do wypowiedzi ze tutaj jest zamalo ludzi zeby zorganizowac takie cos to jestes w bledzie powiedz mi gdzie tutaj sa imprezy w stylu HH bo ja wiem ze nigdzie wszedzie jada Klubowa abo jakis House Funky, wszedzie czuc elektronike, w polsce HH slabo stoi pamietaj o tym i pozdrawiam :) :) :) :arrow: :arrow:

Obrazek

_________________
consolner@o2.pl


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 1 lut 2007, 13:26 

Dołączył(a): Cz, 1 lut 2007, 13:16
Posty: 1
pomysł ciekawy tylko...
żeby obyło się bez komercyjnego "shit'u"( Rocco, Max Farenthide i inne si bule) bo prawdziwej muzyki klubowej w naszym rejonie jest jak na lekarstwo...
wiec dobrze by było jakby ta impreza była w bardziej "underground'owych" klimatach...
PozdRo


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 1 lut 2007, 13:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 31 sty 2007, 17:13
Posty: 11
Lokalizacja: jo sie tu wzion ??
vixowcom i dropsiarzom z góry podziękujemy...

_________________
www.djklinton.prv.pl


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 1 lut 2007, 13:49 

Dołączył(a): Śr, 31 sty 2007, 16:02
Posty: 8
Lokalizacja: Wodzisław Śl / Opole
LIZARD napisał(a):
pomysł ciekawy tylko...
żeby obyło się bez komercyjnego "shit'u"( Rocco, Max Farenthide i inne si bule) bo prawdziwej muzyki klubowej w naszym rejonie jest jak na lekarstwo...

dokladnie. ja nie przewiduje muzyki tego typu.. wszystko zakreciloby sie w klimtach house, electro, club itd... w najblizszym czasie poslemy odpowiednie pisemko do p.Prezydenta i zobaczymy jakie są szanse na organizacje tej imprezki ;) w koncu cos nowego dla miasta :) Pozdrawiam :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 1 lut 2007, 15:29 

Dołączył(a): Wt, 5 gru 2006, 23:18
Posty: 30
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Wg mnie powinna sie pojawić także jakaś kultowa znana klasyczna nuta klubowa typu Darude czy też jakieś hymny z Love Parade, Mayday itp Bo sam uderground może zanudzić troszeczke.... Więc Yogi takie kawałki tez przygotuj :P Pozdro


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 1 lut 2007, 15:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 31 sty 2007, 17:13
Posty: 11
Lokalizacja: jo sie tu wzion ??
Narazie nie ma żadnej imprezy, szczegóły w stylu "co poleci" jeszcze chyba są nie na miejscu. Narazie należy zaklepać muszlę i skołować agencję nagłaśniającą.

_________________
www.djklinton.prv.pl


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Impra w muszli :)
PostNapisane: Cz, 1 lut 2007, 16:48 

Dołączył(a): Cz, 1 lut 2007, 09:49
Posty: 1
Lokalizacja: Wodzisław Śląski - Bagienko
YoGas i consolner 8) Jestem z Wami :D :D Oby wypaliło :)

_________________
apiecu


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 1 lut 2007, 19:02 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 31 sty 2007, 17:02
Posty: 7
Już kilka razy byłem na powitanie jak i na pożegnanie lata w wodzisławiu. Zawsze wyjechałem z miłymi wrażeniami bo grana jest muzyka rockowa :) fakt zespoły może cudowne nie są no ale praktycznie każdy dobry zespół w taki sposób zaczynał kariere więc ludzie mają okazje pokazać sie publicznie a pomysł na muzyke klubową to nie jest zły ale dobrze by było jakby była taka mieszanka muzyczna np w jednym dniu grane by mogło być np coś klubowego w innym rock/metal. Lub zrobić na przemian przez jakiś czas grana by była muzyka klubowa a później kilka zespołów rockowych.

Jest wiele rozwiązań żeby wszystkich pogodzić i by każdy kto będzie w tym dniu na wodzisławskim rynku aby się dobrze bawił :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 1 lut 2007, 20:15 

Dołączył(a): Śr, 31 sty 2007, 16:02
Posty: 8
Lokalizacja: Wodzisław Śl / Opole
a teraz pare dobrych wiadomości ;) Odbyło się dziś spotkanie z Prezydentem i Rada Miasta w sp10 na os. xxxlecia. Nasza propozycja owej imprezy jak najbardziej spodobała się p.Kiecy. Sam zdradził nam, ze miał tez w planach organizacje podobnej dyskoteki na rynku, tylko wiadomo, ze nie do konca spodobalo się to tym, delikatnie mówiąc, STARSZYM z Rady !! co jak co..ale jesteśmy umówieni w nadchodzącym tygodniu na wizytę w UM u pana Prezydenta i będziemy kombinować.
Tak więc 3majcie kciuki :)
HEEYA


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Spotkanie w SP 10
PostNapisane: Cz, 1 lut 2007, 20:36 

Dołączył(a): Wt, 23 sty 2007, 10:33
Posty: 4
Jestem pod wrażeniem.YoGi_FTB wreszcie młodzi się ruszyli.Patrząc na wiek ludzi na tym spotkaniu na około 60-70 osób max. 7 osób nie przekroczyło 30-tki plus Prezydent 28 lat.
Zacznijcie chodzić na te zloty,bo jeśli 50% uczestników będzie w wieku do 35 lat,wówczas oni przejmą inicjatywę w mieście.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 63 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Niniejsze forum jest nieoficjalnym i niezależnym forum Wodzisławia Śląskiego. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczonych przez użytkowników tego Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.