FAQ

Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 16:03


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Lokal godny polecenia w Wodzisławiu
PostNapisane: Śr, 29 lis 2006, 20:52 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 13:24
Posty: 89
Lokalizacja: Wodzisław/Lublin/Wrocław
Może znacie jakieś dobre puby w Wodzisławiu. Gdzie można wyskoczyć w weekend, piwka się napić w miłej atmosferze.

Ja znam jak na razie jeden dobry lokal - Piwiarnia na XXX lecia.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 29 lis 2006, 21:08 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 20:21
Posty: 10
A ty co Sven jakaś rodzina z Serwotkami :wink: Dla mnie lokal musi być czysty od fajek. Sory ale jak byłem w Piwiarni Warka to wszystko do prania. W sumie to piwiarnia więc ok rozumie ludzie piją piwo i jarają fajki. Ale np. nie mogę zrozumieć dlaczego w Wiejskiej Chacie wolno palić jedząc np., pizzę. Dla mnie ten lokal jest "spalony" bo nie uśmiecha mi się jeść pizzy z wielopierścieniowymi węglowodorami aromatycznymi jako dodatek.
Jakoś ostatnio upodobałem sobie Primaverę. Spokojnie, mało ludzi i w sumie dobra pizza.

p.s. sory ale nie do końca poczytałem wypowiedź Svena i dopiero teraz zorientowałem się, że miało być o pubach a nie o jedzeniu :lol: ups jeszcze raz sorki :wink:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 29 lis 2006, 21:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 13:24
Posty: 89
Lokalizacja: Wodzisław/Lublin/Wrocław
A może być i jedzenie:) Jak dla mnie to wszędzie powinien być zakaz palenia. I to mi tylko przeszkadza w Warce...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 29 lis 2006, 21:18 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 18:13
Posty: 110
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
zgadzam sie z przedmówcą... w Warce jest dobry klimat, ale powinny być oddzielne sale dla palących i niekorzystających z tego syfu... najlepiej palących wygonić do tej sali obok, gdzie stoły bilardowe stoją :)

osobiście najbardziej żal mi Amberka... wiem, wiem, zaraz się podniosą głosy takie i owakie, ale prawda jest taka - był tam specyficzny klimat i były koncerty... w tej chwili jeśli idzie o regularną muzę live pozostała właściwie jedynie Re-Generacja...

w Ambrze grałem pierwszy koncert, jaki miał tam miejsce i ostatni, we wrześniu br. na zamknięcie... :) także mam sentyment... no i bliziutko miałem, teraz pozostaje pylać na osiedle...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 29 lis 2006, 21:27 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 08:07
Posty: 8
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Zapach palonego tytoniu nie jest przyjemny i zdrowy, nie znosze papierosow. Z miejsc, ktore znam w Wodzislawiu to w Deja'vu sa 2 sale: dla palacych i nie palacych. Piwo na metry i dobre jedzenie, wiec czego jeszcze chciec. Michale co do Ambra to nigdy nie wiadomo, taj jak powiedzial Arek na zamkniecie, ze moze sie jeszcze kiedys spotkamy.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 29 lis 2006, 21:29 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 18:13
Posty: 110
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
mam wielką nadzieję... :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 29 lis 2006, 21:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 13:24
Posty: 89
Lokalizacja: Wodzisław/Lublin/Wrocław
No to sie spotykamy - tylko że w Deja Vu ;)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 29 lis 2006, 22:25 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 11:44
Posty: 37
Lokalizacja: Gorzyce
Jesli ktos by mógł napisać gdzie dokładnie te deja vu będę wdzięczny.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 29 lis 2006, 22:35 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 18:13
Posty: 110
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
"Deja Vu" to restauracja - XXX-lecia, ul. Leszka (popularna Barowa) - w miejscu dawnego Mefisto, obok Oberży... :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 29 lis 2006, 22:36 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 08:07
Posty: 8
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Deja Vu znajduje sie na XXX leciu, niedaleko kosciola. Dokladnego adresu nie znam, ale obok znajduje sie Strus i Oberza.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 29 lis 2006, 22:37 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 08:07
Posty: 8
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
No coz ktos mnie uprzedzil ;]


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 29 lis 2006, 23:18 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 08:07
Posty: 8
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Dwie Wiedzmy to takze dobry lokal. Maja bardzo dobre jedzenie, przekonalem sie kiedy moj brat robil tam wesele. Tylko z obsluga juz gorzej, co do wesela to brak zastrzezen, ale na codzien.. 2 razy zdazylo mi sie ze zgubiono moje zamowienie. Za pierwszym razem dopiero jak sie upomnialem po 40 min to dostalem na co czekalem. W drugim przypadku kelner sie jeszcze sprzeczal, ze nie dostal takiego zamowienia. Wiem, ze kazdemu sie moze zdazyc ale "przepraszam" mozna powiedziec.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 29 lis 2006, 23:31 
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 10:51
Posty: 119
Lokalizacja: Wodzisław Śląski - Leszka
MsX napisał(a):
Tylko z obsluga juz gorzej


Wszystkie dziewczyny z obslugi sa tam OSTRO zakrecone, trzeba troche samemu pilnowac i kontrolowac swoje zamowienie ;)

A pozatym w lato na gorze jest za cieplo / duszno, a na dole malo miejsca :(
A w zime na dole znowu ciagnie zimno jak ktos wchodzi / wychodzi.. :)
pozdr.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 30 lis 2006, 03:12 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 11:33
Posty: 39
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Ktoś może wie czy Vip połączony z Niebieską (obok Cechu) jest już otwarty czy jeszcze nie?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Niniejsze forum jest nieoficjalnym i niezależnym forum Wodzisławia Śląskiego. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczonych przez użytkowników tego Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.