FAQ

Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 19:16


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N, 17 cze 2007, 00:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 18:13
Posty: 110
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
No i na szybciorka moje wrażenia z sobotnich Dni Wodzisławia:

- koncerty Koniec Świata i Indios Bravos baaardzo bardzo dobre, myślę, że zwłaszcza Indios Bravos zagrał świetnego joba, muzycy świetnie się bawili i chyba sami nie spodziewali się takiego tłumu, co zresztą przyznał sam wokal... wreszcie dobre nagłośnienie, Ragtime świetnie się spisał, brzmiało to bardzo dobrze!

- występ Kate Ryan - po pierwszym numerze zaczęliśmy opuszczać Rynek, spore opóźnienie, a przyczyną chyba brak zorganizowania całego sztabu wokalistki... jej "akustyk" dotarł do ekipy z Ragtime'a dosyć późno i co najzabawniejsze - początkowo nie chciała odpalić płytka CD (taką właśnie rolę odgrywał ten "akustyk" - przyniósł CD i czuwał, by poleciały odpowiednie tracki), dopiero potem gość przyniósł chyba jakąś inną płytkę i po jej "wytarciu" w t-shirta w końcu odpaliła... :) i tutaj rodzi się pytanie, czy faktycznie warto było wydać zapewne kupę forsy na tę "gwiazdę", która puszczała sobie muzę z CD, czy nie lepiej było mimo wszystko sprowadzić znaną polską gwiazdę, która przynajmniej zaprezentowałaby się od początku do końca live... rozumiem, że Kate stanowić miała przeciwwagę dla propozycji wcześniej występujących zespołów (na co wskazywały zresztą pojawiające się coraz liczniej na moment przed jej występem grupki ładnie ubranych i opalonych chłopców wraz z wymalowanymi dziewczętami na wysokich obcasach - wybaczcie tę ironię), no ale wydano na to zapewne z 20 razy więcej kasy niż na takie Indios Bravis... opłacało się?
nie wiem... niech odpowiedzą ci, którzy zostali do końca...

- i ostatnie spostrzeżenie na szybko - dlaczego imprezę prowadził ten (sfrustrowany bardzo i wydawało się - cholernie już poddenerwowany przed występem Ryan) "konferansjer", czy jak go tam nazwać - prezydent Kieca pobił go na wszystkich frontach! tak trzymać, a faktycznie staniemy się najpiękniejszym miastem bez żadnych kompleksów nawet wobec Krakowa! ;)

Podsumowując - to był całkiem przyjemny wieczór! Brawa za organizację!


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 17 cze 2007, 01:03 

Dołączył(a): So, 9 gru 2006, 10:46
Posty: 112
sorry michal ale 70% ludzi ktora byla na koncercie Kate przyjechala tam tylko dla nie a nie dla jakis zespolow ktore graja muzyke dla zbuntowanych dzieci oraz innego kwiatu mlodirzy spozywajacego wino komandos ...

Sobota na wielki +


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 17 cze 2007, 07:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 18:13
Posty: 110
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
nie twierdzę, że nie - prawdopodobnie masz rację...
o gustach również nie będziemy dyskutować...
ale nie odpowiedziałeś, czy warto było ją zapraszać... ?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 17 cze 2007, 12:09 

Dołączył(a): So, 9 gru 2006, 10:46
Posty: 112
WARTO


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 17 cze 2007, 12:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 18:13
Posty: 110
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
oki, tylko nie krzycz :)
w takim razie czekamy na inne opinie!

pozdr.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 17 cze 2007, 13:38 

Dołączył(a): Cz, 30 lis 2006, 23:00
Posty: 97
Zgadzam się z Soprano, że Kate Ryan przyciąnęła tłumy ludzi na Rynek. I z tego względu zaproszenie jej na Dni Wodzisławia Śl. było trafnym posunięciem. Co do poziomu artystycznego koncertu, to nie można mieć większych zastrzeżeń.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 17 cze 2007, 22:21 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 19:32
Posty: 81
Lokalizacja: Wodzisław Śl. - Jedłownik
Również uważam że sprowadzenie Kate Ryan było dobrym posunięciem oczym świadczyły tłumy na naszym wodzisławskim rynku.
Mam trochę żal że występ Kate był nieco za krótki ale przypuszczam czemu :wink:

Co do występu to muzyka z płyty ale śpiewała na żywo i za to dzięki. :D

Dzisiaj grał zespół PIN niestety nie mogłem być.Ale właśnie występowali w OPOLU i wokalista Andzej Lampert na koniec powiedział " pozdrawiamy Opole,Chorzów i Wodzisław Śląski w którym dzisiaj graliśmy" Bardzo miłe :D

Swoją drogą rewelacyjnie zaśpiewał utwór Anna Maria z repertuaru Seweryna Krajewskiego. :D

Co do samych Dni Wodzisławia uważam imprezę za udaną i zakończoną kolorowym i efektownym niebem. :lol:


Ostatnio edytowano N, 17 cze 2007, 22:27 przez Radim, łącznie edytowano 1 raz

Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Dziękuję
PostNapisane: N, 17 cze 2007, 22:23 

Dołączył(a): Pn, 11 gru 2006, 20:30
Posty: 6
Lokalizacja: Wodzisław Slaski
Dziekuje Wszystkim mieszkańcom najpiekniejszego miasta w Polsce - Wodzisławia Śląskiego za pomoc i udział w Danich Wodzisławia.

Napewno wiele rzeczy można zrobic lepiej i poprawić - wszelkie sugestie będą dla mnie cenne i będę je czytał z uwagą!


Dziekuję: Prezydentom Szymczakowi i Zawadzkiemu, Marcinowi - asystentowi, pracownikom Urzędu organizującym te dni, pracownikom Muzeum, WCK, SKM, Straży Mieskiej, Strazy Pożarnej, Policji, Słuzbom Medycznym, Stowarzyszeniu Nasz Wodzisław i tym wszystkim którzy przyczynili się do organizacji tych dni.

:D Dziękuję Wszystkim - życzę miłych wspomniej.
Do zobaczenia - jestem dla Was i z Wami - pozdrawiam :D :D :D


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 17 cze 2007, 22:33 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 19:32
Posty: 81
Lokalizacja: Wodzisław Śl. - Jedłownik
No to Panie Prezydencie ja i myślę większość mieszkańców dziękujemy Panu.
Tak na marginesie niezły z Pana konferansjer i wodzirej :lol:

Tak się bawi ...tak się bawi... WODZISŁAW :P


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn, 18 cze 2007, 11:53 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 11:44
Posty: 37
Lokalizacja: Gorzyce
Dni Wodzisławia jak najbardziej na plus.

Fakt że Kate miala spore spoznienie i faktycznie plytka nie chciala odpalic bo stalem przy akustykach czy jak sie tam zowia.

Tez twierdze ze tlumy przyszly dla niej.

A sztuczne ognie chyba najpiekniejsze od lat.
Chyba takich na zywo nie mialem okazji ogladac:)

Pozdrawiam i rowniez dziekuje wszystkim ktorzy przyczynilili sie do organizacji tej imprzezy.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Mogłem zgłosić się na konkurs z beczką
PostNapisane: Pn, 18 cze 2007, 15:58 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pt, 1 gru 2006, 14:12
Posty: 18
Lokalizacja: WDA
Trzeba było wbijać na scenę, ale jakoś tak... Nie wiedziałem, że będzie taka świetna nagroda - meczyk paintballa dla 10 zawodników, więc odpuściłem. Błąd :/. Może Witek B. mnie przygarnie? (Just kidding;)
Co do występów - Indios Bravos grali świetną muzę. Szkoda Kate, której akustyka została spaprana. A Leszcze - niezła konferansjera, ale nie gustuję w tego typu muzyce, tym nie mniej - było bardzo sympatycznie. A goły tors Piotra Gąsowskiego, o dziwo, nie wyglądał przerażająco ;).
Co do prezydenta - nie jest osobowością medialną, mimo usilnych prób nie potarafił porwać tłumu, chociaż bardzo się starał.


Ostatnio edytowano Pt, 22 cze 2007, 11:39 przez patman, łącznie edytowano 1 raz

Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 19 cze 2007, 11:17 

Dołączył(a): Cz, 30 lis 2006, 00:03
Posty: 12
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Jedno jest pewne - tlumy ludzi swiadcza olbrzymim zainteresowaniu podobnymi imprezami w Wodzislawiu. W sumie mniej wazne kto gra , wazniejszy jest udzial w imrezie:). Jedno zastrzezenie mam olbrzymie- nie bylo wystarczajacej ilosci koszy i toalet:(.Sterty smieci ktorych nikt nie uprzatal bo nie bylo gdzie skutecznie odstraszyl moich gosci od przebywania na rynku . Miejsc do usiedzenia tez moglobyc wiecej. Rynek i okolice staja sie za male na takie imprezy, moze czas pomyslec o wykorzystaniu stadionu?:)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Niniejsze forum jest nieoficjalnym i niezależnym forum Wodzisławia Śląskiego. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczonych przez użytkowników tego Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.