FAQ

Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 12:31


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 23 sty 2007, 17:56 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 19 gru 2006, 14:48
Posty: 85
Lokalizacja: swd
Soprano napisał(a):
Cytuj:
a odra w pucharach dlugo nie zagra.

skad ta pewnosc ? :lol:
sorry za off ale nbie moge czytac takich zaczepmych wypowiedzi ... i gdyby nie glupi dopisek mhl nie byloby rozwalania tego tematu ...


moge sie z toba zalozyc o 3 flaszki smirnoffa.black (poj. 0.70) ze przez najblizsze 3 lata jest to nierealne aby odra zagrala w pucharze UEFA.
naucz sie tez czytac miedzy wierszami nim stwierdzisz, ze cos jest glupie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 27 sty 2007, 00:11 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 11 gru 2006, 23:48
Posty: 27
Lokalizacja: wodzisław śląski
Kto to jest ta cała Kate Ryan czy jak jej jej tam, o której tutaj tyle rozprawiacie?? Czy jest aby o kogo strzępić języki ?:) Może Meg Ryan albo Kate Bush:) ooo to by było coś:)

_________________
dizzy dizzy


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 27 sty 2007, 11:25 

Dołączył(a): Wt, 5 gru 2006, 23:18
Posty: 30
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Stoon, na 99,9% gdzieś w radiu czy TV napewno słyszałeś jeden z jej kawałków, tylko możesz nie kojarzyć nazwy piosenkarki :P


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 27 sty 2007, 13:59 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 19:32
Posty: 81
Lokalizacja: Wodzisław Śl. - Jedłownik
Stooon napisał(a):
Kto to jest ta cała Kate Ryan czy jak jej jej tam, o której tutaj tyle rozprawiacie?? Czy jest aby o kogo strzępić języki ?:) Może Meg Ryan albo Kate Bush:) ooo to by było coś:)


A więc Stooon Kate Ryan debiutowała w polskich mediach coverem utworu Desenchantee (Melanie Farmer).Aktualne jej hity to Je t'adore czy Alive.
Grają je między innymi VIVA , MTV, RMF , ZET , 90 FM itd.itp.
Pochodzi z Belgii a śpiewa dla odmiany i po Francusku i po Angielsku.
Nie jest w moim mniemaniu jakąś byle gwiazdeczką więc nie rób się taki zdziwiony. :D

www.kateryan.be
www.kateryan.fan.pl


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 27 sty 2007, 14:37 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 18:13
Posty: 110
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Radim napisał(a):
Grają je między innymi VIVA , MTV, RMF , ZET , 90 FM itd.itp.


i wszystko jasne... ;)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 27 sty 2007, 22:30 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 21:57
Posty: 79
michal - niepotrzebna taka zlosliwosc, jak dla mnie to i tak dobrze, chyba się nie spodziewaleś że tu przyjedzie odrodzone Pink Floyd? :|


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 28 sty 2007, 00:22 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 18:13
Posty: 110
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
To nie złośliwość - Stoon po prostu nie słucha i nie ogląda tych stacji ;)

Pink Floyd - marzenie... :) chociaż chętniej zobaczyłbym panów z Dream Theater lub King Crimson ;) albo chociaż Porcupine Tree... o moich faworytach z kręgu jazzu nie wspominam, bo ileż osób w Wodzisławiu chciałoby ich posłuchać... ?

Także jestem w stanie zaakceptować wybór większości oczywiście... na moich ulubieńców jeżdżę po prostu jeśli mam taką okazję... i w 100% są to imprezy biletowane.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 28 sty 2007, 11:35 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 19:32
Posty: 81
Lokalizacja: Wodzisław Śl. - Jedłownik
Hmm... i tu się zaczyna problem. Bo o ile Pink Floyd jest mi Michal znany o tyle reszte grup kompletnie nieznam. Wiadomo ile stylów muzycznych tyle słuchaczy. Więc nigdy nie zadowolimy Wszystkich. No ale kogoś trzeba na te Dni Wodzisławia zaprosić , no nie ?
Wypadło na gwiazdę dance więc uszanujmy to. I nie ma znaczenia to że mnie akurat ten wybór najbardziej pasuje :D

Pozdrawiam słuchaczy wszelakiej muzy :lol:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 28 sty 2007, 12:50 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 18:13
Posty: 110
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
właśnie dlatego w tym przypadku zaakceptuję wybór większości, gdyż występ jednej z kapel, które wymieniłem, mógłby zadowolić gusta może 0,5% wodzisławskiej społeczności... (to i tak byłoby chyba sporo) :)

dlatego wg zasady - dla tłumów - impreza masowa, dla fanów - koncerty biletowane, co pozwala poznać prawdziwą wartość danej grupy...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 28 sty 2007, 14:39 

Dołączył(a): N, 28 sty 2007, 14:09
Posty: 5
[quote="main"]Dziś rano głosowanie zostało zakończone, i również (dopiero) dziś pojawiła się krótka wzmianka w DZ o ankiecie na stronie UM pt.: Wybierz gwiazdę. Pewna osoba celnie skomentowała pod artykułem refleks dziennikarzy DZ :lol:

To się nazywa refleks! - parafrazując pierwsze słowa wspomnianej wzmianki.
Nie no, oddajmy sprawiedliwość autorce tego tekstu - zdążyła akurat przed końcem głosowania! :wink:

Poza tym sprawdziłem, czy to info pojawia się w podstronach sąsiednich miast serwisu naszemiasto: - niestety NIE :(
Gdyby taka Kate Ryan miała przyjechać np. do Rybnika, info o tym na 100 % pojawiłoby się w podstronach wszystkich miast w naszym regionie, a najprawdopodobniej również w podstronach miast aglomeracji górnośląskiej.


A tak na poważnie - ankieta czy nie ankieta, faktem jest, że takie info na stronach serwisu innych miast zapewne nie umkło by uwadze naszych lokalnych redaktorów.
A wydaje się, że podstawą w tej robocie powinno być m.in. regularne czytanie serwisów internetowych poszczególnych miast :!:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 28 sty 2007, 15:17 

Dołączył(a): N, 28 sty 2007, 14:09
Posty: 5
mhl...nie ulega wątpliwości, że ciągłe pozostawanie w czołówce ekstraklasy, to dla miasta doskonała promocja, ale środek tabeli czy jej koniec, to mimo wszystko też promocja. No oczywiście wszyscy byśmy sobie życzyli jak najlepszych wyników naszej drużyny. Ale lepsza taka niż żadna promocja. Tylko trzeba spóbować to wykorzystać.

A co do Madonny - na nią mało kogo stać!!!


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn, 29 sty 2007, 06:32 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 19 gru 2006, 14:48
Posty: 85
Lokalizacja: swd
alma napisał(a):
mhl...nie ulega w±tpliwo¶ci, ¿e ci±g³e pozostawanie w czo³ówce ekstraklasy, to dla miasta doskona³a promocja, ale ¶rodek tabeli czy jej koniec, to mimo wszystko te¿ promocja. No oczywi¶cie wszyscy by¶my sobie ¿yczyli jak najlepszych wyników naszej dru¿yny. Ale lepsza taka ni¿ ¿adna promocja. Tylko trzeba spóbowaæ to wykorzystaæ.

A co do Madonny - na ni± ma³o kogo staæ!!!


wybacz, ale daruj sobie text, ze obecnosc w ekstraklasie = promocja,
dla mnie jedynie czolowka tabeli = promocja
o przegranych przeciez sie nie mowi, no chyba, ze jako ciekawostce ;-)

gdybysmy tak zrobili ankiete nt czy odra wodzislaw powinna istniec w tym miescie w obecnej formie w jakiej funkcjonuje to obawiam sie, ze w miescie bylyby dwa bardzo silne obozy. dla wiekszosci osob, ktore znam los odry jest obojetny i moga rownie dobrze byc w III lidze.

a co do madonny to nie zrozumialas - do wodzislawia zjechaloby ci sie pol europy i wtedy mozesz mowic o promocji pelna geba. co prawda strzal jednorazowy, ale o wiele lepszy niz 10 lat odry w lidze.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn, 29 sty 2007, 19:20 

Dołączył(a): N, 28 sty 2007, 14:09
Posty: 5
wybacz, ale daruj sobie text, ze obecnosc w ekstraklasie = promocja,
dla mnie jedynie czolowka tabeli = promocja
o przegranych przeciez sie nie mowi, no chyba, ze jako ciekawostce ;-)

A o czym to ja niby pisałam :?: :idea: No ale nie będziemy łapać się tutaj za słówka.

Jeżeli chodzi o Madonnę, to stwierdziłam tylko, że mało kogo na nią stać. I tyle.
Zupełnie nie w odniesieniu do Odry (może nie zauważyłeś, ale w moim poście umieszczone były dwie różne sprawy, oddzielone wymownym odstępem :wink: ), absolutnie nie próbuję tego porównywać, bo są to zupełnie dwie różne rzeczy.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 31 sty 2007, 10:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 19 gru 2006, 14:48
Posty: 85
Lokalizacja: swd
alma napisał(a):
Je¿eli chodzi o Madonnê, to stwierdzi³am tylko, ¿e ma³o kogo na ni± staæ.

to dlaczego bilety na jej podwojny koncert w pradze sprzedaly sie w pare godzin?
nie jest istotne czy kogos w tym miescie stac, a stac
istotne jest to, ze przyjada tutaj ludzie, ktorych na to stac i zostawia tutaj swoje pieniadze.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 31 sty 2007, 13:42 

Dołączył(a): N, 28 sty 2007, 14:09
Posty: 5
to dlaczego bilety na jej podwojny koncert w pradze sprzedaly sie w pare godzin?
nie jest istotne czy kogos w tym miescie stac, a stac
istotne jest to, ze przyjada tutaj ludzie, ktorych na to stac i zostawia tutaj swoje pieniadze.


Zdaje się, że ten temat dotyczy Dni Wodzisławia 2007. Pisząc, że mało kogo na nią stać miałam na myśli miasto oczywiście, które w ramach obchodów swoich dni miałoby ją zaprosić.
Wcale mnie to nie dziwi, że bilety w Pradze sprzedały sie w parę godzin. Wszędzie by tak było. I nie trzeba by było nawet do tego Madonny.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 8 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Niniejsze forum jest nieoficjalnym i niezależnym forum Wodzisławia Śląskiego. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczonych przez użytkowników tego Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.