FAQ

Teraz jest Pt, 29 mar 2024, 09:17


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 9 sty 2007, 21:58 

Dołączył(a): Wt, 12 gru 2006, 22:29
Posty: 55
szczerze wątpię czy K. Rayn jest gwiazdą światowego formatu ona jest z tego samego woreczka co denzel, ingrid i wydaje mi się że oni są znani ale tylko w Polsce, zresztą tak jak ktoś wcześniej napisał Rayanka śpiewa ale tylko chyba pod prysznicem bo na koncertach w playbacku
jak dla mnie myslovitz abo t.love do 22-23 na rynku a potem dyskoteka do rana choć pewnie impreza i tak się skończy o 22...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 10 sty 2007, 09:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 19 gru 2006, 14:48
Posty: 85
Lokalizacja: swd
Cytuj:
a nie masz przypadkiem biletów na Blackfield 22.02.07 w Wawie lub na Pain Of Salvation 21.02.07 w Krakowie... ?

a przypadkiem mam na obie te imprezy :lol:

Cytuj:
szczerze w±tpiê czy K. Rayn

wygra w ankiecie to wystapi, wiec wypada tylko zrobic tak aby wygrala


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 10 sty 2007, 16:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 18:13
Posty: 110
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
mhl999 napisał(a):
a przypadkiem mam na obie te imprezy :lol:


rozumiem, że na sprzedaż... ;) prawdopodobnie zdecyduje się na Blackfield - bileciki są po 80 zł ?? gdzie mógłbym je odebrać ew. ? :)
pozdr.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 10 sty 2007, 17:56 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 19:32
Posty: 81
Lokalizacja: Wodzisław Śl. - Jedłownik
maciekodra81 napisał(a):
szczerze wątpię czy K. Rayn jest gwiazdą światowego formatu ona jest z tego samego woreczka co denzel, ingrid i wydaje mi się że oni są znani ale tylko w Polsce, zresztą tak jak ktoś wcześniej napisał Rayanka śpiewa ale tylko chyba pod prysznicem bo na koncertach w playbacku
jak dla mnie myslovitz abo t.love do 22-23 na rynku a potem dyskoteka do rana choć pewnie impreza i tak się skończy o 22...


Wierz mi że Kate Ryan potrafi spiewać na żywo to nie Mandaryna. W Sopocie śpiewała na żywca i pokazała że głos ma.
Gwiazdą formatu światowego to może nie jest ale europejskiego bezwątpienia tak.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 10 sty 2007, 22:25 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 19:35
Posty: 243
KATE RYAN musi wystąpić i już ! :lol:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 12 sty 2007, 15:55 

Dołączył(a): Cz, 11 sty 2007, 22:09
Posty: 58
Najlepszą z wszystkich propozycji jest oczywiście Kate Ryan. :roll: Jako,że obchodzimy okrągłą rocznicę dni Wodzisławia powinny zostać rozciągnięte w czasie. Np. w czerwcu zapraszamy na weekend K.Ryan-sobota a w niedzielę niech nawet będzie coś dla miłośników szarpistruńczyków-Myslovitz W lipcu na kolejny weekend odpowiednio sobota np.O-zone niedziela T.Love .W sierpniu niech przyjedzie In-grid i powiedzmy Bajm. :arrow: I powiedzmy,że wtedy na długo zapamiętamy te 750-lecie.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 20 sty 2007, 08:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 19 gru 2006, 14:48
Posty: 85
Lokalizacja: swd
Don C. napisał(a):
Najlepsz± z wszystkich propozycji jest oczywi¶cie Kate Ryan. :roll: Jako,¿e obchodzimy okr±g³± rocznicê dni Wodzis³awia powinny zostaæ rozci±gniête w czasie. Np. w czerwcu zapraszamy na weekend K.Ryan-sobota a w niedzielê niech nawet bêdzie co¶ dla mi³o¶ników szarpistruñczyków-Myslovitz W lipcu na kolejny weekend odpowiednio sobota np.O-zone niedziela T.Love .W sierpniu niech przyjedzie In-grid i powiedzmy Bajm. :arrow: I powiedzmy,¿e wtedy na d³ugo zapamiêtamy te 750-lecie.

hehe, don c. widze mamy nowego sponsora na dni wodzislawia - ciebie ;-)
ja chce madonne! zrobmy jej koncert, ale platny w ubieglym roku dala dwa koncerty w pradze i bilety sprzedawaly sie po 2 godzinach. jeszcze na tym zarobimy
i jaka promocja dla miasta - lepsza niz odra :D ;-)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn, 22 sty 2007, 12:11 

Dołączył(a): Wt, 5 gru 2006, 23:18
Posty: 30
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
No to Kate Ryan wygrała :)) Oby to wszystko wypaliło w czerwcu :P


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn, 22 sty 2007, 15:51 

Dołączył(a): So, 9 gru 2006, 10:46
Posty: 112
mhl .. swoje uwagi na temat Odry zostaw dla siebie .. i nie porównuj takiego kurwiska jak madonna do takiej świetej rzeczy jaką jest ODRA !!


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn, 22 sty 2007, 17:05 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 13:24
Posty: 89
Lokalizacja: Wodzisław/Lublin/Wrocław
to chyba była ironia...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: :)
PostNapisane: Pn, 22 sty 2007, 20:06 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 30 lis 2006, 13:50
Posty: 142
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski
Soprano podoba mi sie twój temperament :)
Tylko po co te przeklenstwa ?

_________________
Pozdrawiam
Vladislavia
__________________________________
http://vladislavia.mojeforum.net


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn, 22 sty 2007, 20:55 

Dołączył(a): Cz, 30 lis 2006, 17:05
Posty: 90
Dziś rano głosowanie zostało zakończone, i również (dopiero) dziś pojawiła się krótka wzmianka w DZ o ankiecie na stronie UM pt.: Wybierz gwiazdę. Pewna osoba celnie skomentowała pod artykułem refleks dziennikarzy DZ :lol:

Poza tym sprawdziłem, czy to info pojawia się w podstronach sąsiednich miast serwisu naszemiasto: - niestety NIE :(
Gdyby taka Kate Ryan miała przyjechać np. do Rybnika, info o tym na 100 % pojawiłoby się w podstronach wszystkich miast w naszym regionie, a najprawdopodobniej również w podstronach miast aglomeracji górnośląskiej.

Wnioski ? Pozytywne wydarzenia w mieście nadal są promowane zbyt słabo - pozostaje mieć nadzieję, że w miarę "rozkręcania" się Wodzisławia zaczną być dostrzegane dalej niż tylko w naszym powiecie.

Być może przesadzam, w końcu to była tylko ankieta. Coś jednak mi mówi, że TEN prezydent sprowadzi Kate do Wodzisławia. Oczywiście jestem za... proponuję również sprowadzenie DODATKOWO Myslovitz i T.Love, o ile nie wywoła to poważnych problemów budżetowych. 8)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 23 sty 2007, 10:19 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 19 gru 2006, 14:48
Posty: 85
Lokalizacja: swd
Soprano napisał(a):
mhl .. swoje uwagi na temat Odry zostaw dla siebie .. i nie porównuj takiego kurwiska jak madonna do takiej ¶wietej rzeczy jak± jest ODRA !!


widze, ze masz syndrom swietosci odry. nie ty pierwszy chcesz mi powiedziec, ze odra promuje miasto i jest jego wizytowka. prawda jest taka, ze nie jest. moglo tak byc wiele lat temu kiedy odra byla na 3 czy 5 miejscu w tabeli a nie kiedy walczy o utrzymanie w lidze. sentymenty sentymentami a fakty faktami. odra to klub jeden z wielu i niczym praktycznie sie nie wyroznia. wyjatkiem jest chmiest, ale to za malo.

wroce wiec do tego, ze madonna dalaby temu miastu wieksza promocje niz odra grajaca nawet w pucharze uefa. rzecz w tym, ze na madonne nas nie stac, a odra w pucharach dlugo nie zagra.

eot


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 23 sty 2007, 15:34 

Dołączył(a): So, 9 gru 2006, 10:46
Posty: 112
Cytuj:
a odra w pucharach dlugo nie zagra.


skad ta pewnosc ? :lol:


sorry za off ale nbie moge czytac takich zaczepmych wypowiedzi ... i gdyby nie glupi dopisek mhl nie byloby rozwalania tego tematu ...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 88 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Niniejsze forum jest nieoficjalnym i niezależnym forum Wodzisławia Śląskiego. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczonych przez użytkowników tego Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.