FAQ

Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 22:04


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: rzucanie palenia
PostNapisane: Wt, 5 gru 2006, 23:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 28 lis 2006, 23:34
Posty: 4
Lokalizacja: Wodzislaw
Czy ma ktoś jakiś wypróbowany sposób na rzucenie palenia?Ja próbowałem rzucić już chyba z 10 razy ale nie wyszło :cry:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: wSZYSTKO JEST W GLOWIE
PostNapisane: Śr, 6 gru 2006, 09:14 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 30 lis 2006, 13:50
Posty: 142
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski
W Wigilie beda 3 lata odkad nie pale !!! :P
Wczesniej palilem nalogowo przez 15 lat, srednio 1-1,5 paczki dziennie.

Po jakims czasie zaczalem zauwazac równiez minusy palenia :shock:
Zaczalem wypisywac za i przeciw, potem przeczytalem pare wiadomosci o raku pluc i innych powaznych dolegliwosciach zdrowotnych.
Uswiadomilem sobie równiez ze w mojej rodzinie wiekszosc nie pali papierochów, na róznych imprezach zmuszony zostalem do wychodzenia na dwór, korytarz, czy do ubikacji...... :evil:

Az w koncu zadalem sobie pytanie: "Na prawde zalezy Ci na rzuceniu palenia?" :?:
Jesli tak to juz ! W koncu kawalek bibulki z wysuszonym zielskiem nie moze zawladnac umyslem podobno najbardziej inteligentnego stworzenia na Ziemi !!!!! :!:
Wybralem dzien i wbilem sobie do glowy ze to przestalo byc w kregu moich zainteresowan :P

_________________
Pozdrawiam
Vladislavia
__________________________________
http://vladislavia.mojeforum.net


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 15 gru 2006, 15:50 

Dołączył(a): Pt, 15 gru 2006, 15:38
Posty: 11
Lokalizacja: Skrzyszów
Przede wszystkim najbardziej istotna jest silna wola. Moja mama palila dluuuugie lata i wreszcie się uparła, że przestanie. Poprostu tak dla swojego zdrowia. Poczatkowo myslala, jak to bedzie gdy podczas kawki nie zapali sobie papieroska, ale pozniej coraz bardziej się starała, jak miala ochote na papierosa to akurat cos przegryzla np. jakis owoc i jakos poszlo. Jak nie ma silnej woli to mozna chciec...

_________________
www.czarna-nail.blog.onet.pl < Zapraszam


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 22 gru 2006, 20:08 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 19 gru 2006, 14:48
Posty: 85
Lokalizacja: swd
Czy ma kto¶ jaki¶ wypróbowany sposób na rzucenie palenia?Ja próbowa³em rzuciæ ju¿ chyba z 10 razy ale nie wysz³o
prosze bardzo, z dnia na dzien mowisz sobie nie i dotrzymujesz sobie slowa wobec samego siebie :)
jak nie masz silnej woli to daremny twoj trud :lol:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 23 gru 2006, 00:33 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 5 gru 2006, 23:39
Posty: 11
Cosik ci to marnie idzie :) -A tak wogule kogo ty chcesz oszukac chłopie dobrze cie znam i wiem ze predzej wymyslą płuca na rzepy niż ty rzucisz palenie :D Ja pale ty palisz wszyscy palą i jest pieknie :lol: ... ale.. naprawde nie znacie jakiegos naprawde skutecznej metody :?: .. może jakieś czary albo cuś..


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 3 sty 2007, 17:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 11 gru 2006, 23:48
Posty: 27
Lokalizacja: wodzisław śląski
Przede wszystkim musisz naprawdę tego chcieć. Rzecz druga to ani jednego macha.
To tyle:)
Życzę pwodzenia

_________________
dizzy dizzy


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 4 sty 2007, 07:01 

Dołączył(a): Cz, 30 lis 2006, 00:03
Posty: 12
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Pomogla mi guma Nicorette, pozniej normalna guma do zucia oraz oparcie w rodzinie i silna wola, nie ma "cudownego sposobu'
( 18 lat palenia, od 2000 niepalacy)
pozdro


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 9 maja 2007, 11:50 

Dołączył(a): Cz, 25 sty 2007, 15:20
Posty: 7
Witam.

A czytał ktoś może tego ebooka?
Nie rzucaj palenia od razu?

Kiedyś chciałem go kupić mojej mamie, ale jakoś zapomniałem o nim. Jednak bez silnej woli ze strony nałogowca nic chyba nie pomoże. Choć Nicorette pomogło mojej mamie ograniczyć palenie przez jakiś czas. Zabrakło chyba silnej woli i większego wsparcia rodziny.

Jak najlepiej rzucić palenie? Po prostu nie zaczynać ;) Każdy wie z czym wiąże palenie papierosów. Więc po co zaczynać?

Kiedyś na forum NLP Polska czytałem historię osoby, która dzięki temu narzędziu przestała palić. Technika ciekawa, ale bez własnego postanowienia i silnej woli są małe szanse.

PS. Działa może w Wodzisławiu jakiś ośrodek, pomagający wyjść z tego nałogu?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Niniejsze forum jest nieoficjalnym i niezależnym forum Wodzisławia Śląskiego. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczonych przez użytkowników tego Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.