FAQ

Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 17:57


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 1 gru 2006, 23:36 
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 10:51
Posty: 119
Lokalizacja: Wodzisław Śląski - Leszka
Glizda napisał(a):
...opłaty i jeszcze musi przynajmniej 5 zostać w kieszeni z każdego samochodu.


Z samochodu za 35k? Owszem. Z samochodu za 5k ? Chyba troche nierealne :) A wiekszosc sprowadzanych fur to zlomy w cenach do 10k pln na ktorych handlarze wyrywaja 1-2k gora (chyba znasz zasade podazy / popytu i konkurencji ? Ceny ida w dol wiec i prowizje handlarzy rowniez). Twierdzic, ze samochody sa teraz tanie jak barszcz moze tylko laik ktory obserwuje sytuacje z boku - zobaczysz jak pojedziesz po tego Paska jak trudno znalezc tania i DOBRA fure :)

Tyle odemnie, bo sie rozpisalem ;)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 2 gru 2006, 10:39 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 19:35
Posty: 243
adam, ja wcale nie mówię, że tam dają za darmo, ale ja swojego Passata B5 Variant dałem tam połowę tego co tutaj chcą i nie powiedziałbym ze to złom bo to bogata wersja, dobrze utrzymana i serwisowana (książka), ale jak bede sprzedawał to też nie sprzedam za darmo :wink:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 2 gru 2006, 11:13 
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 10:51
Posty: 119
Lokalizacja: Wodzisław Śląski - Leszka
Glizda napisał(a):
adam, ja wcale nie mówię, że tam dają za darmo, ale ja swojego Passata B5 Variant dałem tam połowę tego co tutaj chcą i nie powiedziałbym ze to złom bo to bogata wersja, dobrze utrzymana i serwisowana (książka), ale jak bede sprzedawał to też nie sprzedam za darmo :wink:


Miales cholernie duzo szczescia, takie okazje to rzadkosc :)
pozdr.

_________________
--
Adam Sz. / Wodzisław Śląski


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 2 gru 2006, 11:55 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 18:13
Posty: 110
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Glizda napisał(a):
Michał, prawdopodobnie na wiosnę pojadę po Passata (o ile uda mi się sprzedać swojego 3B5), jak chcesz to możesz się zabrać.


Generalnie zakupu autka już dokonałem i nie jest to PB5 :) ale dzięki za propozycję...
możesz napisać, jaką masz wersję tego B5? masz jakieś foty??
pozdrawiam!

ps. ale to już może w dziale Motoryzacja, bo zbaczamy z tematu... Admin, móglbyś to przerzucić do motoryzacji ? :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 2 gru 2006, 12:04 
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 10:51
Posty: 119
Lokalizacja: Wodzisław Śląski - Leszka
Glizda napisał(a):
adam, ja wcale nie mówię, że tam dają za darmo, ale ja swojego Passata B5 Variant dałem tam połowę tego co tutaj chcą i nie powiedziałbym ze to złom bo to bogata wersja, dobrze utrzymana i serwisowana (książka), ale jak bede sprzedawał to też nie sprzedam za darmo :wink:


No dobra, to pochwal sie dokladnie jaka to wersja, rocznik, przebieg, stan i ile zaplaciles, bo nie wierze w te 1/2 ceny :)
pozdr.

_________________
--
Adam Sz. / Wodzisław Śląski


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 2 gru 2006, 12:46 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 19:35
Posty: 243
Wybaczcie, ale już mało nie pozbyłem się mojega pasia tak opiszę pobieżnie i bez fot. Jest to wersja Comfortline Variant, klima + klimatyzowany schowek, parktronic, 4x pp, centralny z domykaczami szyb + system zdalnego powiadamiania, el szyby. Przebieg był 154kkm. pomimo duzego przebiegu i wieku samochód w środku prawie dziewiczy, koło zapasowe nie było nawet zakładane czyli kolorowe paski na oponie wokoło. Samochód jeździł w firmie farmaceutycznej z lekami "Na ratunek" i przez pół roku walczyłem z zapachem "Apteki" :lol:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 2 gru 2006, 15:05 
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 10:51
Posty: 119
Lokalizacja: Wodzisław Śląski - Leszka
Glizda napisał(a):
Wybaczcie, ale już mało nie pozbyłem się mojega pasia tak opiszę pobieżnie i bez fot. Jest to wersja Comfortline Variant, klima + klimatyzowany schowek, parktronic, 4x pp, centralny z domykaczami szyb + system zdalnego powiadamiania, el szyby. Przebieg był 154kkm. pomimo duzego przebiegu i wieku samochód w środku prawie dziewiczy, koło zapasowe nie było nawet zakładane czyli kolorowe paski na oponie wokoło. Samochód jeździł w firmie farmaceutycznej z lekami "Na ratunek" i przez pół roku walczyłem z zapachem "Apteki" :lol:


No a cena, rocznik i silnik ? Pominales najwazniejsze ;-)
pozdr.

_________________
--
Adam Sz. / Wodzisław Śląski


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 2 gru 2006, 16:52 
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 10:51
Posty: 119
Lokalizacja: Wodzisław Śląski - Leszka
Glizda napisał(a):
koło zapasowe nie było nawet zakładane czyli kolorowe paski na oponie wokoło.


Wierzysz, ze przez X lat ktos nie uzywal wogole kola zapasowego ? Malo realne. Mialem pare fur i chyba w kazdej wymienialem kolo na zapas :) Wiec moze byl tak pierdykniety w tylek ze az poszlo kolo zapasowe i to jest poprostu nowe ?:)

Spojrz na oznaczenie opony - po niej wyciagniesz date produkcji ..

_________________
--
Adam Sz. / Wodzisław Śląski


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 2 gru 2006, 17:03 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 19:35
Posty: 243
adam, wszystko pasuje, sprawdzone auto przez fachmanów z Klubu Passata (uwierz damchłopaki znają się na tym) na wszystkie strony i mogę zagwarantować, że nie bite. Rocznik 1998, silnik 1,6 AHL - 102 PS lub 74 KW, a cena ? Cena 450€ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Co do zapasu to nr tej opony jest wpisany z dokumenty, tam się nie dziurawi opon bo nikt nikt ni sypie gwoździami, a auta myte 6 miesięcy temu są czyściejsze niż moje 3 dni temu w Polsce :oops: Wiem, bo mam tam rodzeństwo.


Ostatnio edytowano So, 2 gru 2006, 17:15 przez Glizda, łącznie edytowano 1 raz

Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 2 gru 2006, 17:09 
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 10:51
Posty: 119
Lokalizacja: Wodzisław Śląski - Leszka
Glizda napisał(a):
adam, wszystko pasuje, sprawdzone auto przez fachmanów z Klubu Passata (uwierz chłopaki znają się na tym) na wszystkie strony. Rocznik 1998, silnik 1,6 AHL - 102 ps lub 74 KW, a cena ? Cena 450€ :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


450 czy 4500 ?

_________________
--
Adam Sz. / Wodzisław Śląski


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 2 gru 2006, 17:17 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 19:35
Posty: 243
no mówię na forum 450€ :wink:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 2 gru 2006, 17:20 
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 10:51
Posty: 119
Lokalizacja: Wodzisław Śląski - Leszka
Glizda napisał(a):
no mówię na forum 450€ :wink:


Nie wiem co Ty brales ale daj mi adres tego dilera ;)

http://tinyurl.com/yn2pdo

Najtanszy comfortline z tym silnikiem z '98 to 3,8 tys euro (14 tys pln), a Ty dales 450 euro (1,7 tys pln) ! Powinienes bajki pisac :)

Z mojej strony EOT ;)
pozdr.

_________________
--
Adam Sz. / Wodzisław Śląski


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Niniejsze forum jest nieoficjalnym i niezależnym forum Wodzisławia Śląskiego. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczonych przez użytkowników tego Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.