FAQ

Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 20:33


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 16 mar 2007, 21:35 

Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007, 10:48
Posty: 17
Zwracam honor Adamowi i tylko jemu. I przeprosiny za to ze poczuł sie dotknięty moimi "wypocinami". Napisałeś że nic nie masz zamiaru więcej robić dla miasta jak tylko odprowadzać podatek(w dodatku niemały) oraz że nie masz ochoty angażować się w polityke. OK. Droga wolna.
Mhl999 muszę z przykrością stwierdzić że dalej jesteś ....prostakiem. Nie chcesz czy nie potrafisz sie dogadać na PW z Adminem?? Dostałeś ostrzezenie i dokładnie wiesz za co. Dlaczego więc nie skonsultowałeś tego na privie?? Czy naprawdę przyjemność Ci sprawiło to że zrobiłeś trzodę?
Po drugie... Odnośnie korzyści. Pisanie ze: musiałbym pogrzebać itd itp. to dzieci w przedszkolu stosują. Jeżeli nie chcesz bądź nie możesz mówić/pisać zachowaj to dla siebie. Jesteś SPEKULANTEM I WICHRZYCIELEM. Nie chcesz szkodzić. Siedź cicho.
Po Trzecie....a czy jest kłopotem zebrać podpisy pod petycja dotyczącą jakiegoś konkretnego problemu i zgłosić do urzędu miasta? Trzeba wg Ciebie należeć do jakiegoś stowarzyszenia? Nie wydaje mi sie. Wystarczy chcieć. Nie trzeba wpisywać : Stowarzyszenie...bądź Grupa... można napisać : Mieszkańcy Wodzisławia.
Jeżeli chodzi o Twoje sukcesy no to jest czym się pochwalić. Podziwiam. Mam podobne :] Wspólorganizator festynów, zbiórek żwyności dla dzieci ubogich, akcja dobroczynna z Parafii Św. Herberta dal rodzin wielodzietnych. Współorganizator Juwenaliów( nie w wodzisławiu ;) ), opiekun kolonijny itd itp....
Ja również jestem związany ze stowarzyszeniem choć nie jestem jego członkiem. I nie spieszy mi się do tego. Najpierw chce podziałać z nimi ale przyglądając sie a potem jeżeli forma mi odpowie to wstąpię. Na pewno nie będę uciekał z podkulonym ogonem jak będą kłopoty. Mam swoja dumę.
Cytuj:
Nikt nie wszedł stronie Wodzislaw.org w drogę - od tego zacznijmy. A czemu? Bo żadnej konkurencji w was nie widzę, wszak nasze forum to forum MIEJSKIE a wasze - stowarzyszenia z dumną nazwą, i żadnymi osiągnięciami. Mówię, nie ma się co wami ekscytować, jak chcecie to tam sobie bazgroilcie. Byle by was przeciętny wodzisławianin nie czytał, tylko nas

to jest dobre...o co ci chodzi??? :D to w końcu widzisz w nas konkurencje czy nie :/ :D
Mi nie zalezy kto będzie czytał forum :) najważniejsze jest dla mnie to by ludzie tam się wypowiadający zaangażowali sie a nie tylko pisali.

_________________
Jest Dobrze tak jak Jest


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 17 mar 2007, 13:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 19 gru 2006, 14:48
Posty: 85
Lokalizacja: swd
robertm20 napisał(a):
Mhl999 muszê z przykro¶ci± stwierdziæ ¿e dalej jeste¶ ....prostakiem.

nie bede cie przekonywal do zmiany zdania

robertm20 napisał(a):
Nie chcesz czy nie potrafisz sie dogadaæ na PW z Adminem?? Dosta³e¶ ostrzezenie i dok³adnie wiesz za co. Dlaczego wiêc nie skonsultowa³e¶ tego na privie?? Czy naprawdê przyjemno¶æ Ci sprawi³o to ¿e zrobi³e¶ trzodê?

dostalem ostrzezenia w 3 watkach
1. dotyczyla otwartosci forum dla wszystkich - w tym watku sam przyznales mi racje, podobnie tez uczynil glizda. pradoksalnie na dzien dzisiejszy forum jest dostepne dla wszystkich czytajacych (po spotkaniu stowarzyszenia). admin usilowal mi rowniez wmowic slowa ktorych nie wypowiedzialem (popularnosc i liczba zalogowanych osob) wiec wyrazilem sprzeciw w tej sprawie twierdzac, ze admin nie ma racji. moim zdaniem wymagalo to korekty.
2. to link do obchodow 750 lecia. uaktualnilem link co jest raczej normalna sprawa. admin jednak byl innego zdania wiec musial sie liczyc z moja rekacja. argument dla ostrzezenia wydaje sie z kosmosu bo to co wpisuje w swoim profilu jest moja sprawa. sugestia, ze posiadam 4 konta byla juz durna.
3.proba wyjasnienia posiadania 4 kont na forum ogolnym. sprawa nie dotyczy tylko mojej osoby wiec wyjasnianie watku na privie nie ma tutaj racjonalnego uzasadnienia. sprawe trzeba upublicznic moim zdaniem. glizda byl innego zdania niz ja. przyklad ten jednak dobitnie pokazuje jak bardzo ograniczona jest swoboda wypowiedzi na forum stowarzyszenia.

robertm20 napisał(a):
Po drugie... Odno¶nie korzy¶ci. Pisanie ze: musia³bym pogrzebaæ itd itp. to dzieci w przedszkolu stosuj±. Je¿eli nie chcesz b±d¼ nie mo¿esz mówiæ/pisaæ zachowaj to dla siebie.

chodzilo o podkreslenie racji, bez podania konkretnych przykladow. niebawem zarzad stowarzyszenia ma sie zebrac m.in. w sprawie "prywatnych interesow".

robertm20 napisał(a):
Jeste¶ SPEKULANTEM I WICHRZYCIELEM. Nie chcesz szkodziæ. Sied¼ cicho.

naprawde urocze stwierdzenie :wink:

robertm20 napisał(a):
Po Trzecie....a czy jest k³opotem zebraæ podpisy pod petycja dotycz±c± jakiego¶ konkretnego problemu i zg³osiæ do urzêdu miasta? Trzeba wg Ciebie nale¿eæ do jakiego¶ stowarzyszenia? Nie wydaje mi sie. Wystarczy chcieæ. Nie trzeba wpisywaæ : Stowarzyszenie...b±d¼ Grupa... mo¿na napisaæ : Mieszkañcy Wodzis³awia

widze, ze trudno ci zaskoczyc. podepre sie cytatem "celem na tym forum jest wlasnie gadanie o dupie maryny" z ktorego moim zdaniem wynika, ze ludziom nie chce sie pisac petycji, zbierac podpisow wychodza najwyrazniej z zalozenia, ze samym narzekaniem tez cos zmienia a reszte zrobia za nich inni. m.in. stowarzyszenia, politycy ktorzy sluchaja glosu ludu dzieki czemu zbieraja punkty na przyszle wybory. co jest w pelni normlane.

robertm20 napisał(a):
Je¿eli chodzi o Twoje sukcesy no to jest czym siê pochwaliæ. Podziwiam.

to byl tylko przyklad jak bardzo jestes w bledzie twierdzac, ze uzytkownicy tego forum nie maja osiagniec. stwierdzenie "A wy??????" podzialalo jak plachta na byka :D

robertm20 napisał(a):
Mam swoja dumê.

a ja swoje zdanie 8)

robertm20 napisał(a):
Cytuj:
Nikt nie wszed³ stronie Wodzislaw.org w drogê - od tego zacznijmy. A czemu? Bo ¿adnej konkurencji w was nie widzê, wszak nasze forum to forum MIEJSKIE a wasze - stowarzyszenia z dumn± nazw±, i ¿adnymi osi±gniêciami. Mówiê, nie ma siê co wami ekscytowaæ, jak chcecie to tam sobie bazgroilcie. Byle by was przeciêtny wodzis³awianin nie czyta³, tylko nas

to jest dobre...o co ci chodzi??? :D to w koñcu widzisz w nas konkurencje czy nie :/ :D
Mi nie zalezy kto bêdzie czyta³ forum :) najwa¿niejsze jest dla mnie to by ludzie tam siê wypowiadaj±cy zaanga¿owali sie a nie tylko pisali.

widze, ze syndrom mylenia osob pozostal ;-) cytowane przez ciebie slowa napisal Rain.
ze swojej strony bede popieral te dzialania, ktore wydaja mi sie sluszne. nieistotne bedzie kto za nimi stoi. jesli chodzi o forum to opowiadam sie za wodzislaw.org


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 17 mar 2007, 14:18 

Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007, 10:48
Posty: 17
Cytuj:
.proba wyjasnienia posiadania 4 kont na forum ogolnym. sprawa nie dotyczy tylko mojej osoby wiec wyjasnianie watku na privie nie ma tutaj racjonalnego uzasadnienia. sprawe trzeba upublicznic moim zdaniem. glizda byl innego zdania niz ja. przyklad ten jednak dobitnie pokazuje jak bardzo ograniczona jest swoboda wypowiedzi na forum stowarzyszenia


Dalej nie dociera??? Mało mnie ta sprawa interesowała...miałem ją w głębokim poważaniu. Naprawde. Ale jak robisz bajzel i spamujesz to nie idzie nie zareagować. Licze się ze zdaniem każdego kto ma coś mądrego do powiedzenia. Ty nie masz. Tylko mącisz i Trollujesz. W moim słowniku znajduja sie słowa takie jak: kultura, dobre wychowanie, itp..W twoim najwyraźniej nie. Na Privie miałes wyjaśnic sobie wszystko.

Cytuj:
robertm20 napisał:
Po drugie... Odnośnie korzyści. Pisanie ze: musiałbym pogrzebać itd itp. to dzieci w przedszkolu stosują. Jeżeli nie chcesz bądź nie możesz mówić/pisać zachowaj to dla siebie.

chudziło o podkreślenie racji, bez podania konkretnych przykladow. niebawem zarzad stowarzyszenia ma sie zebrac m.in. w sprawie "prywatnych interesow".


ehhh kolejny przykład Twojego uporu i niezrozumienia co sie do ciebie pisze i mówi....
Nie pisz w takich sprawach skrótami myślowymi bo zachowujesz się jak dziecko z przedszkola. Ja tez mogę Ci coś takiego napisać : Wiem z pewnego źródła że za niedługo pewien meksykanin wsadzi Ci w du..e marchewkę i będziesz się uśmiechał ...czyż to nie fascynujący fakt?? :>
Prywatne interesy to prywatne interesy mogą sobie dyskutować i robić co chcą ale to Stowarzyszeniu teraz najbardziej patrzy się na ręce. Będzie przekręt to ja w pierwszym szeregu będę na nich lał wrzątek.

Cytuj:
robertm20 napisał:
Po Trzecie....a czy jest kłopotem zebrać podpisy pod petycja dotyczącą jakiegoś konkretnego problemu i zgłosić do urzędu miasta? Trzeba wg Ciebie należeć do jakiegoś stowarzyszenia? Nie wydaje mi sie. Wystarczy chcieć. Nie trzeba wpisywać : Stowarzyszenie...bądź Grupa... można napisać : Mieszkańcy Wodzisławia

widze, ze trudno ci zaskoczyc. podepre sie cytatem "celem na tym forum jest wlasnie gadanie o dupie maryny" z ktorego moim zdaniem wynika, ze ludziom nie chce sie pisac petycji, zbierac podpisow wychodza najwyrazniej z zalozenia, ze samym narzekaniem tez cos zmienia a reszte zrobia za nich inni. m.in. stowarzyszenia, politycy ktorzy sluchaja glosu ludu dzieki czemu zbieraja punkty na przyszle wybory. co jest w pelni normlane.


Coś w tym jest. Tu możemy iść na kompromis. Jeżeli coś was boli to zbierzcie podpisy bądź zaproponujcie/wystosujcie petycję komuś z waszych polityków. Naciskajcie na niego i tyle. Żadnego biegania po podpisy. Czy jest to wyjściem??

Cytuj:
robertm20 napisał:
Jeżeli chodzi o Twoje sukcesy no to jest czym się pochwalić. Podziwiam.

to byl tylko przyklad jak bardzo jestes w bledzie twierdzac, ze uzytkownicy tego forum nie maja osiagniec. stwierdzenie "A wy??????" podzialalo jak plachta na byka


Amen :) tak miało podziałać. Jak maja jakieś osiągnięcia to niech się nimi podziela niech sie nie ukrywają tak jak Ty czy ja ;)

Cytuj:
robertm20 napisał:
Mam swoja dumę.

a ja swoje zdanie


Tylko tyle?? Wyobraź sobie sytuacje gdy masz tylko zdanie i nawet jak się mylisz przy nim ostajesz. Kim sie stajesz?? głupcem kolego.....Trzeba mieć dumę i należy barć odpowiedzialność za to co sie pisze i mówi.

Cytuj:
robertm20 napisał:

Cytat:
Nikt nie wszedł stronie Wodzislaw.org w drogę - od tego zacznijmy. A czemu? Bo żadnej konkurencji w was nie widzę, wszak nasze forum to forum MIEJSKIE a wasze - stowarzyszenia z dumną nazwą, i żadnymi osiągnięciami. Mówię, nie ma się co wami ekscytować, jak chcecie to tam sobie bazgroilcie. Byle by was przeciętny wodzisławianin nie czytał, tylko nas

to jest dobre...o co ci chodzi??? Very Happy to w końcu widzisz w nas konkurencje czy nie :/ Very Happy
Mi nie zalezy kto będzie czytał forum Smile najważniejsze jest dla mnie to by ludzie tam się wypowiadający zaangażowali sie a nie tylko pisali.

widze, ze syndrom mylenia osob pozostal Wink cytowane przez ciebie slowa napisal Rain.
ze swojej strony bede popieral te dzialania, ktore wydaja mi sie sluszne. nieistotne bedzie kto za nimi stoi. jesli chodzi o forum to opowiadam sie za wodzislaw.org


Wybacz moja pochopność...po prostu nie chciało mi się tworzyć kolejnego wątku dla kolejnej osoby i wszystko umieściłem w jednej odpowiedzi. Nie zmienia to faktu że działania takie to szczyt arogancji wobec użytkowników forum. Podobne podejście miały brunatne koszule ;)

_________________
Jest Dobrze tak jak Jest


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 17 mar 2007, 15:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 19 gru 2006, 14:48
Posty: 85
Lokalizacja: swd
robertm20 napisał(a):
Dalej nie dociera??? Ma³o mnie ta sprawa interesowa³a...mia³em j± w g³êbokim powa¿aniu. Naprawde. Ale jak robisz bajzel i spamujesz to nie idzie nie zareagowaæ. Licze siê ze zdaniem ka¿dego kto ma co¶ m±drego do powiedzenia. Ty nie masz. Tylko m±cisz i Trollujesz. [...] Na Privie mia³es wyja¶nic sobie wszystko.

trudno nazwac spamowaniem probe wyjasnienie sprawy na forum publicznym. admin powinien poczekac na zdanie pozostalych osob a nie z uporem maniaka usuwac posty. sprawa moze cie malo interesowac z prostej przyczyny nie wobec ciebie wysunieto oszczerstwa posiadania 4 nickow. nie z ciebie admin probuje zrobic idiote twierdzac, ze link na forum zawsze byl aktualny. skoro sprawy nie dalo sie wyjasnic publicznie tym bardziej nie daloby sie jej wyjasnic na privie gdyz admin najwyrazniej nie chce przyjac zadnych argumentow poza wlasnymi.

robertm20 napisał(a):
Co¶ w tym jest. Tu mo¿emy i¶æ na kompromis. Je¿eli co¶ was boli to zbierzcie podpisy b±d¼ zaproponujcie/wystosujcie petycjê komu¶ z waszych polityków. Naciskajcie na niego i tyle. ¯adnego biegania po podpisy. Czy jest to wyj¶ciem??

widze, ze nie tylko ja mam problem ze zrozumieniem tresci ;-)
"wychodza najwyrazniej z zalozenia, ze samym narzekaniem tez cos zmienia a reszte zrobia za nich inni"

robertm20 napisał(a):
Wyobra¼ sobie sytuacje gdy masz tylko zdanie i nawet jak siê mylisz przy nim ostajesz.

wtedy przynaje drugiej osobie racje

robertm20 napisał(a):
Nie zmienia to faktu ¿e dzia³ania takie to szczyt arogancji wobec u¿ytkowników forum.

wykorzystam twoje slowa "Ma³o mnie ta sprawa interesowa³a...mia³em j± w g³êbokim powa¿aniu. Naprawde" ;-)
tak bardziej powaznie Rain wypowiedzial swoje zdanie i nie powiedzial nic zlego, przez co ktos z forum stowarzyszenia mialby sie czuc urazony.

robertm20 napisał(a):
Wiem z pewnego ¼ród³a ¿e za nied³ugo pewien meksykanin wsadzi Ci w du..e marchewkê i bêdziesz siê u¶miecha³ ...czy¿ to nie fascynuj±cy fakt?? :>

bardzo! od dzis bede uwazal na meksykanow :D


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 17 mar 2007, 16:56 

Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007, 10:48
Posty: 17
Mhl999 do Ciebie nic nie dociera. z moich wypowiedzi wybierasz sobie tylko to co ciebie interesuje i sie tego czepiasz zamiast skupić sie na sednie sprawy . Jesteś prostakiem jakich mało.
Powtarzam ci po raz ostatni tłuku:
- Sprawę 4 kont należało załatwić na privie z Adminem. Kulturalnie a nie tak jak Ty niczym Lepper
- W dziale Witamy należało sie przedstawić..no wiesz... Imię skąd jesteś co lubisz itd..A nie reklamować innego fora. To jest spam. Zachowanie a'la gówniarz. I jeszcze wielkie oburzenie o to robiłeś jak się usunęło ten wątek.
- na tym tutaj forum nie wnosisz nic nowego do rozmowy między mną a Tobą tylko ciągniesz swoje wywody w nieskończoność....Czy Ty naprawdę jesteś taki ograniczony Trollu??
- Rzucasz sie jak świnia w błocie i zwracasz uwagę innym ze skoro Forum Naszego Wodzisławia jest dla wszystkich to dlaczego znikają Tematy....Jesteś zbanowany i nie masz prawa tak samo jak niezarejestrowani do korzystania z wszystkich działów. Pamiętasz o rejestracji już rozmawialiśmy. Więc nie poruszaj tego tematu :)
- a może zajmiesz sie tym że wykorzystujecie Herb miasta bez stosownego zezwolenia co?? :> nie wiesz ze trzeba zgłosić sie do radnych o wydanie zgody?? Przekaz to Adminowi lepiej bo grożą za to kary.

_________________
Jest Dobrze tak jak Jest


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 17 mar 2007, 21:17 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 19:35
Posty: 243
robertm20 napisał(a):
- a może zajmiesz sie tym że wykorzystujecie Herb miasta bez stosownego zezwolenia co?? :> nie wiesz ze trzeba zgłosić sie do radnych o wydanie zgody?? Przekaz to Adminowi lepiej bo grożą za to kary.



To ja szybciutko napiszę podstawę prawną, bo na pewno szanowny i przemądrzały mhl999 będzie się chciał z nią zapoznać : Podstawa prawna: art.18 ust.1, ust.2 pkt 13 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym(tekst jednolity Dz.U. z 2001r., Nr 142, poz. 1591 z późniejszymi zmianami), ustawa z dnia 9 września 2000r. o opłacie skarbowej (tekst jednolity Dz. U. z 2004r., Nr 253, poz. 2532 z późniejszymi zmianami)

P.S. Słyszałem, że znasz również Prawo Prasowe ?? Tylko szkoda, że bilety sprzedajesz ! Buahahahahahahah


Ostatnio edytowano So, 17 mar 2007, 21:27 przez Glizda, łącznie edytowano 1 raz

Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 17 mar 2007, 21:18 

Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007, 10:48
Posty: 17
Wstrzymuje sie od komentowania od czasu ustosunkowania. Najpierw musze sie poznać i połapać w tym wszystkim..a mi...nie spieszy sie :)

_________________
Jest Dobrze tak jak Jest


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 18 mar 2007, 06:47 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 19 gru 2006, 14:48
Posty: 85
Lokalizacja: swd
robertm20 napisał(a):
zamiast skupiæ sie na sednie sprawy

sedno sprawy jest takie, ze zarowno ostrzezenia jak i ban sa bezpodstawne

robertm20 napisał(a):
Ty niczym Lepper

jak widac lepper trzyma sie dobrze

robertm20 napisał(a):
W dziale Witamy nale¿a³o sie przedstawiæ..A nie reklamowaæ innego fora. To jest spam

main przedstawil sie w nietypowej formie, zaznaczyl z jakiego forum pochodzi, trudno nazwac ta informacje spamem

robertm20 napisał(a):
Czy Ty naprawdê jeste¶ taki ograniczony Trollu??

szczegolnie noca jestem ograniczony do 12m2 ;-)

robertm20 napisał(a):
wykorzystujecie Herb miasta bez stosownego zezwolenia

sprawa nie dotyczy mnie bezposrednio, swoja droga to raczej formalnosc gdyz stowarzyszenie przetarlo juz odpowiednie szlaki :D



Glizda napisał(a):
robertm20 napisał(a):
- a mo¿e zajmiesz sie tym ¿e wykorzystujecie Herb miasta bez stosownego zezwolenia co?? :> nie wiesz ze trzeba zg³osiæ sie do radnych o wydanie zgody?? Przekaz to Adminowi lepiej bo gro¿± za to kary.


To ja szybciutko napiszê podstawê prawn±, bo na pewno szanowny i przem±drza³y mhl999 bêdzie siê chcia³ z ni± zapoznaæ : Podstawa prawna: art.18 ust.1, ust.2 pkt 13 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorz±dzie gminnym(tekst jednolity Dz.U. z 2001r., Nr 142, poz. 1591 z pó¼niejszymi zmianami), ustawa z dnia 9 wrze¶nia 2000r. o op³acie skarbowej (tekst jednolity Dz. U. z 2004r., Nr 253, poz. 2532 z pó¼niejszymi zmianami)

widzisz glizda, nie bardzo wiem po co mi to cytujesz? gdyz problem nie dotyczy mojej osoby. zaraza mylenia osob najwyrazniej zatacza coraz szersze kregi ;-)
chyba ulegles durnej sugestii z forum stowarzyszenia jakoby moj brat byl adminem/wlascicielem* tego forum i ma stac sie ono oficjalnym forum miejskim - poki co, dowcip roku :D
swoja droga nie pamieta wol jak cieleciem byl :roll:

jesli tak bardzo chcesz bawic sie przepisami prawnymi to zapoznaj sie z art. 51 (pkt 1) konstytucji RP
(Nikt nie mo¿e byæ obowi±zany inaczej ni¿ na podstawie ustawy do ujawniania informacji dotycz±cych jego osoby) http://www.sejm.gov.pl/prawo/konst/polski/kon1.htm
powiedz mi jak to ma sie do regulaminu forum, ktore reprezentujesz (przedstawienie sie main'a a wlasciwie brak jego przedstawienia sie z imienia) ?

Glizda napisał(a):
P.S. S³ysza³em, ¿e znasz równie¿ Prawo Prasowe ?? Tylko szkoda, ¿e bilety sprzedajesz ! Buahahahahahahah

oj, zeby ci to prawo prasowe jeszcze bokiem nie wyszlo ;-)
zadna praca nie hanbi choc jak widac jestes najwyrazniej innego zdania.


*niepotrzebne skreslic


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 18 mar 2007, 14:26 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 18:13
Posty: 110
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Glizda napisał(a):
To ja szybciutko napiszę podstawę prawną, bo na pewno szanowny i przemądrzały mhl999 będzie się chciał z nią zapoznać : Podstawa prawna: art.18 ust.1, ust.2 pkt 13 ustawy z dnia 8 marca 1990r. o samorządzie gminnym(tekst jednolity Dz.U. z 2001r., Nr 142, poz. 1591 z późniejszymi zmianami), ustawa z dnia 9 września 2000r. o opłacie skarbowej (tekst jednolity Dz. U. z 2004r., Nr 253, poz. 2532 z późniejszymi zmianami)

P.S. Słyszałem, że znasz również Prawo Prasowe ?? Tylko szkoda, że bilety sprzedajesz ! Buahahahahahahah



cyt. w takim razie
Ustawa o samorządzie gminnym:
Art. 18. 1. Do właściwości rady gminy należą wszystkie sprawy pozostające w zakresie działania gminy, o ile ustawy nie stanowią inaczej.
2. Do wyłącznej właściwości rady gminy należy:
13) podejmowanie uchwał w sprawach herbu gminy, nazw ulic i placów będących drogami publicznymi lub nazw dróg wewnętrznych w rozumieniu ustawy z dnia 21 marca 1985 r. o drogach publicznych (Dz. U. z 2004 r. Nr 204, poz. 2086, z późn. zm. ), a także wznoszenia pomników,

tylko jak to się ma do wyrażania zgody na używanie herbu? nijak... kwestie te regulują akty prawa miejscowego, o uchwale Rady Miasta wspomina statut miasta, ale uchwały tej - co powtarzałem już na forum NW - próżno szukać na stronach wodzisławskiego BIPu... szanowny Panie Glizdo - proszę o wskazanie wyraźnej podstawy prawnej regulującą kwestię procedury w przedmiocie uzyskiwania zgody na używanie herbu... wydaje mi się, że admin wodzislaw.org chętnie rozpocząłby starania o uzyskanie zgody, tylko czy taka zgoda jest potrzebna? z czego to wynika? jak zatem ma się za to zabrać? :)

co do wspomnianej przez Ciebie ustawy o opłacie skarbowej, niestety wieeelki zonk... ustawa, o której piszesz, jest już niestety aktem archiwalnym, czyt. nieobowiązującym w naszym kraju... radzę przed publikacją lepiej sprawdzić źródła...

i na koniec, żeby uciąć wszelkie spekulacje dot. wzajemnych koligacji, powiązań, więzi, wzajemnej adoracji, konfliktu interesów, itp. itd... to ja jestem bratem admina albo inaczej admin to mój brat... :lol:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 18 mar 2007, 14:36 

Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007, 10:48
Posty: 17
I Alleluja :D w końcu się wyjaśniło :)
To przez Ciebie u nas taki zamęt :P Trzeba było sie szybciej przyznać nerwy by nie były w strzępach :P
Jezeli chodzi o ustawy to: Aby używać Herbu trzeba mieć zgodę rady miasta. Ostatnio wyszło że NW miał taki problem i musiał uzyskać zgodę

_________________
Jest Dobrze tak jak Jest


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: N, 18 mar 2007, 20:52 
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 10:51
Posty: 119
Lokalizacja: Wodzisław Śląski - Leszka
robertm20 napisał(a):
I Alleluja :D w końcu się wyjaśniło :)


:)

robertm20 napisał(a):
[...]
Jezeli chodzi o ustawy to: Aby używać Herbu trzeba mieć zgodę rady miasta. Ostatnio wyszło że NW miał taki problem i musiał uzyskać zgodę


Nie ma takiej ustawy :) Podaj dokladna nazwe, wskaz dokladny punkt, zacytuj go. Podaj URL do tego miejsca (wszystkie ustawy sa w sieci). Bo narazie maslo maslane. Jezeli bedzie podstawa prawna - bedziemy starac sie o zezwolenie na uzywanie Herbu.

A tak wogole to cos Ci sie potentegowalo - my na ta chwile nigdzie nie uzywamy Herbu Miasta.
pozdr.

_________________
--
Adam Sz. / Wodzisław Śląski


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 28 mar 2007, 23:14 

Dołączył(a): Cz, 30 lis 2006, 17:05
Posty: 90
W momencie zewnętrznego zagrożenia niezbędna jest zgoda i współdziałanie wszelkich osób i stowarzyszeń działających lub przynajmniej próbujących korzystnie wpływać na miasto. Zbieżność poglądów przeważyła w końcu nad niechęcią, uznałem że pora odłożyć na bok osobiste urazy i skupić się na sprawach najważniejszych zamiast tracić czas i energię na nikomu niepotrzebne spory (podobne kłótnie nie tak dawno były przyczyną rozbiorów wodzisławskich)

Można powiedzieć że podpisaliśmy traktat pokojowy. :wink:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 29 mar 2007, 06:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 18:13
Posty: 110
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
uchyl coś więcej, a nie tylko rąbka tajemnicy.... ;)
na czym polegało to "podpisanie traktatu pokojowego ... ?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Cz, 29 mar 2007, 10:56 

Dołączył(a): Pt, 16 mar 2007, 10:48
Posty: 17
Promujmy miasto na naszych forach.
Rozreklamujcie swoje forum my będziemy robić to samo. Wy aspirujecie do tego by być forum miasta my do tego by ludzie byli bliżej władz miasta.
Możemy korzystać z informacji zawartych na naszych forach. a w przyszłości kto wie...może połączylibyśmy siły w jednym forum... :)
Póki co trzeba pomóc Odrze :0 w zmianie wizerunku tej ohydnej strony...oni chyba nie widzieli strony Lecha Poznań:) Nawet korona kielce zmienia stronę bo zrozumiała że ta co jest to porażka...

_________________
Jest Dobrze tak jak Jest


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 31 mar 2007, 21:10 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Wt, 19 gru 2006, 14:48
Posty: 85
Lokalizacja: swd
Rozreklamujcie swoje forum my bêdziemy robiæ to samo.
bez obaw procedura w toku, po swietach bede chcial zebrac odpowiedni sztab ludzi w tym temacie. pare tematow juz pracuje w tle.

Wy aspirujecie do tego by byæ forum miasta my do tego by ludzie byli bli¿ej w³adz miasta.
tia blizej wladz, tylko jakos nikogo na sesji nie bylo od was ;-) a ta ostatnia byla nawet bardzo ciekawa :lol:

Mo¿emy korzystaæ z informacji zawartych na naszych forach
czyzbyscie regulamin zmienili ? ;-)

mo¿e po³±czyliby¶my si³y w jednym forum
jestem za a nawet przeciw* ;-) jestescie za bardzo polityczni :roll: poza tym tutaj rzadzi admin a nie armia adminow i moderatorow...

Póki co trzeba pomóc Odrze :0 w zmianie wizerunku tej ohydnej strony...
bez obaw odra tez juz jest powoli brana "za rogi". odbudowa wizerunku jednak troche potrawa. trzeba tam jednak duzo swiezej krwi :D

*powyzsze opinie sa moimi wlasnymi przemysleniami


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 34 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Niniejsze forum jest nieoficjalnym i niezależnym forum Wodzisławia Śląskiego. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczonych przez użytkowników tego Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.