FAQ

Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 15:15


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: skoda octavia l&k
PostNapisane: Pt, 1 gru 2006, 15:07 
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 10:51
Posty: 119
Lokalizacja: Wodzisław Śląski - Leszka
Jak w temacie. Rocznik 2001, 1,9TDI 110KM, czarna, wersja laurin&klement czyli najwyzsza z mozliwych (zolta/bezowa skora z alcantara, klimatronic, pelna elektryka, ABS, ASR, 4 x poduszka, xenony, komputer pokladowy, tempomat, elektryczny szyberdach, podgrzewane fotele, oryginalne skodowskie alu-felgi 16' + dodatkowo stalowe kola 15' z zimowkami, oryginalne radio skoda symphony + 8 glosnikow + zmieniarka 6CD). Przebieg 115 tys km, cena ok 35 tys. Faktura VAT (stawka zw. 0%).

Stan IDEALNY - przebieg realny :)

Zdjecia: http://szyna.civ.pl/skoda/
pozdr.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 1 gru 2006, 21:38 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 19:35
Posty: 243
adam, trochę drogawo no nie ?? Zwlaszcza, że idzie przyprowadzić z Niemiec. Spójrz :
http://tinyurl.com/yac3o6
Wiem, że Ciebie tym wnerwie, ale taką tyle że rok młodszą idzie przeźć za 4.200 euro x 3.80 = 15.960 pln, a Ty wołasz sobie 35.000pln Nie za drogo ??

// edit by admin: SKRACAMY LINKI!


Ostatnio edytowano Pt, 1 gru 2006, 22:42 przez Glizda, łącznie edytowano 1 raz

Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 1 gru 2006, 22:08 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 18:13
Posty: 110
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
glizda: sprowadz mi takiego w tej cenie, jestem ci w stanie nawet 5k za ta przysluge wylozyc... sprawdz ceny na gieldzie, na allegro...
te oferty z niemieckich stron traktowałby zdecydowanie z przymruzeniem oka...
w sierpniu kupowałem autko, szukałem VW Passacika B5 do 20000PLN (rocznik '97 i powyżej)...
wydawało się, że nie będzie problemu, tyle ofert w sieci... jak przyszło co do czego to poniżej 23 tys. nie było...
co innego kupić furę z zagranicy, bez książki serwisowej, z niewiadomą przeszłością, a co innego kupić autko "krajowe" z pełną dokumentacją...
cena tej octavii to normalna polska cena giełdowa... zresztą zawsze chyba można się targować :)


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 1 gru 2006, 22:33 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 19:35
Posty: 243
Michał, prawdopodobnie na wiosnę pojadę po Passata (o ile uda mi się sprzedać swojego 3B5), jak chcesz to możesz się zabrać. Nie wiem dlaczego chodzi własnie taki mit "tak stoją na giełdzie". Teraz jest 10x więcej sprzedających niż kupujących. W polsce sprzedają auta na gieldzie przewaznie handlarze, którzy opowiadają rózne bajki aby im się interes kręcił. Pomyśl, gościu przywozi auta do polski , opłca transport, opłaty i jeszcze musi przynajmniej 5 zostać w kieszeni z każdego samochodu. No i nie wiem kto Ci naopowiadał, że np. w Niemczech sprzedaje się auta bez ksiązki serwisowej? Jeszcze nie spotkałem niemca, który by nie miał tego podstawowego dokumentu. To polscy handlarze je skrzętnie je tak ukrywają, na bo jak tu dać ks. serv jak licznik cofnięty :lol:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 1 gru 2006, 23:27 
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 10:51
Posty: 119
Lokalizacja: Wodzisław Śląski - Leszka
Glizda napisał(a):
adam, trochę drogawo no nie ?? Zwlaszcza, że idzie przyprowadzić z Niemiec. Spójrz :


He he :)
Po pierwsze podales najtanszego L&K z mobile.de. Drugi na liscie jest juz za 6,5 tys euro ale to 1,8T benzyna, kombi i rok 2000 :-) Ten pierwszy *musi* miec cos walniete.

Najtanszy z rocznika 2001 jest za 9860 euro. I tez kombi! (a kombi sa tansze). A to juz jest ok 36 tys pln + akcyza i inne oplaty :)

Wiec nie - nie wnerwisz mnie, bardziej rozbawisz :) Moj kumpel 6 tys stracil w zeszlym roku na tego typu okazjach.

A co do "10 razy wiecej sprzedajacych niz kupujacych" owszem ale to nie ten segment. Wspolnik juz chyba z *rok* szuka BMW Z3 COUPE - allegro / otomoto / gratka i inne. NIE MA TAKICH (poprawka - wczoraj sie pojawila JEDNA sztuka ;). Dobre auto naprawde trudno kupic, a moja skoda ma wyposazenie ponad przecietne (nie wszystkie L&K maja np. elektryczny szyberdach :)

pozdr.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 1 gru 2006, 23:33 
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 10:51
Posty: 119
Lokalizacja: Wodzisław Śląski - Leszka
Dodam jeszcze, ze wystawiam Fakture VAT na samochod. Dla firm ma to niebagatelne znaczenie (latwiej wziasc w leasing, kredyt).
pozdr.


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: So, 2 gru 2006, 12:03 
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 10:51
Posty: 119
Lokalizacja: Wodzisław Śląski - Leszka
Dyskusja o cenach sprowadzanych fur przeniesiona:

http://www.wodzislaw.org/viewtopic.php?t=66

_________________
--
Adam Sz. / Wodzisław Śląski


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Niniejsze forum jest nieoficjalnym i niezależnym forum Wodzisławia Śląskiego. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczonych przez użytkowników tego Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.