FAQ

Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 20:05


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: www.sebastiangora.com FOTOGRAFIA PORTFOLIO, Sprawdź !
PostNapisane: Cz, 21 kwi 2011, 00:50 

Dołączył(a): Cz, 21 kwi 2011, 00:40
Posty: 2
Witam serdecznie,

Nazywam się Sebastian Góra.
Zapewne myśląc o ciekawej sesji fotograficznej przeglądnęli Państwo wiele mniej lub bardziej ciekawych ofert.
Poświęcenie kilku chwil na zapoznanie się moją ofertą może Państwu bardzo pomóc w wyborze, zapewnić końcowy sukces i zadowolenie.

Zajmuje się fotografią typu PORTFOLIO. Mam tu na myśli fotografię portretową, glamour, modową, akt, fotografię rodzinną, ciążową i reklamową).
Najlepszą reklamą i rekomendacją niech będzie moje portfolio i opinie moich klientów. Gorąco polecam odwiedzenie moich stron www.

Ukończyłem szkołę fotograficzną HNC BTEC Photography (Anglia). Od lat współpracuję z agencjami artystycznymi, organizatorami imprez masowych, z modelami różnych narodowości oraz producentami rozmaitych produktów w Polsce, Wielkiej Brytanii i Hiszpanii.

Moje prace były wielokrotnie nagradzane, publikowane i wystawiane (głownie w Polsce i Wielkiej Brytanii).
W odróżnieniu od większości fotografów nie oszczędzam i używam sprzętu fotograficznego wysokiej klasy, co jednak ma ogromne znaczenie i wpływ na końcowy efekt i Państwa zadowolenie.

Na codzień fotografuję w Rybniku i Żorach (studio) aczkolwiek bardzo chętnie przyjmę zlecenia na terenie na całej Polski jak i reszty Europy.
Posiadam mobilny, studyjny osprzęt oświetleniowy co umożliwa zaaranżowania studia lub i studyjnego oświetlenia w wybranym przez Państwa miejscu (wnętrza, plenery).

Jeśli wymaga tego zleceniodawca, współpracuję z gronem ciekawych ludzi (takich jak specjaliści od wizażu, stylizacji, fryzur), którzy poprzez swój wkład pracują na ostateczny sukces przy każdym zleceniu.

OFERTA FOTOGRAFICZNA:
Fotografia rodzinna, dziecięca I ciążowa (studio i plener wiele ciekawych rekwizytów)
STUDIO (portrety, glamour, fashion, akt, art, zdjęcia reklamowe)
Metamorfozy! Każdy może być gwiazdą z okładki !
Portfolia (np dla agencji modelek i modeli, sesje prywatne)
Fotografia Ślubna, Chrzciny, Komunie, Imprezy okolicznościowe (posiadam uprawnienia, zaświadczenie z Kurii)
Fotografia produktu

Szczegółowa oferta jak i cennik dostępne są poprzez kontakt osobisty, telefoniczny lub online

WWW: http://www.sebastiangora.com
Email: contact@sebastiangora.com
Telefon: 501048275
Facebook: Sebastian Gora


Zapraszam serdecznie !


Załączniki:
DSC_3625_resize.jpg
DSC_3625_resize.jpg [ 350.2 KiB | Przeglądane 13100 razy ]
DSC_4193_resize.jpg
DSC_4193_resize.jpg [ 269.56 KiB | Przeglądane 13100 razy ]
DSC_4220_resize.jpg
DSC_4220_resize.jpg [ 137.61 KiB | Przeglądane 13100 razy ]
SG103104_resize.jpg
SG103104_resize.jpg [ 240.7 KiB | Przeglądane 13100 razy ]
SG107927_resize.jpg
SG107927_resize.jpg [ 218.5 KiB | Przeglądane 13100 razy ]
Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Niniejsze forum jest nieoficjalnym i niezależnym forum Wodzisławia Śląskiego. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczonych przez użytkowników tego Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.