FAQ

Teraz jest Cz, 28 mar 2024, 12:40


Strefa czasowa: UTC + 1




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Lokal ? Który gra ciekawą Muzykę !?Wodzisławski!!!.
PostNapisane: Wt, 9 sty 2007, 11:19 

Dołączył(a): Pt, 1 gru 2006, 13:23
Posty: 82
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Proszę o Propozycje.!


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 9 sty 2007, 11:39 

Dołączył(a): Wt, 5 gru 2006, 23:18
Posty: 30
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Na dzień dzisiejszy polecałbym [jeśli chodzi o muzykę klubową] klub Numer 01 który mieści się w radlińskich chałupkach [niedaleko dworca PKP]. Muzyka house-owa z najlepszego gatunku, wjazd w soboty 5zł [w tym już 1 piwo :)) ], w piątki jest karaoke.
Nie ma ścisku, w miare "normalna ekipa" no i porządek. Wadą jednak może być nieco odległa lokalizacja od Centrum. Ogólnie ten lokal to takie niezbędne minimum w naszym mieście i różni sie od AfterDark tym że niema ścisku i leci tylko sam house.
Być może w gre wchodzi jeszcze Astra na Jedłowniku z tym że cennik nieco wyższy, nieco starsza ekipa no i muza z prawie każdego gatunku.
Niestety lokalu z prawdziwego zdarzenia jeszcze w naszym mieście nie ma :(( ale te które przedstawiłem myśle że reprezentują już jakiś tam poziom... Pozdro


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: REGENERACJA
PostNapisane: Wt, 9 sty 2007, 12:54 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 30 lis 2006, 13:50
Posty: 142
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski
Slyszalem o klubie Regeneracja na Jedlowniku.
Brakuje mi malego klubu w pomieszczeniach typu stare "Arkady" lub w piwnicy gdzies na Rynku z normalnym zywym Rockiem, Bluesem, czy Jazzem..

Muzyke mechaniczna mozna posluchac prawie wszedzie :(

_________________
Pozdrawiam
Vladislavia
__________________________________
http://vladislavia.mojeforum.net


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 9 sty 2007, 17:01 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 18:13
Posty: 110
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
po zamknięciu Ambra raczej nie ma co liczyć na szybkie otwarcie klubu "grającego" żywą muzę... Oberża wiadomo - byle kto u nich nie może zagrać, bo ucierpi na tym dobry (sic!) wizerunek lokalu... sporadycznie można pójść na koncert do Art-Cafe (np. najbliższa niedziela ;)), ale to jednak zbyt mało... poi co zostaje więc Rybnik - Kulturalny Klub, Celtic Pub, Strych, Żelazna, Mystery Pub, itp., itd....


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 9 sty 2007, 22:05 

Dołączył(a): Wt, 12 gru 2006, 22:29
Posty: 55
podobno miał powstać jakiś nowy lokal po połączeniu vipa i niebieskiej, ale jakoś ucichło wie ktoś coś może?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Art Cafe
PostNapisane: Wt, 9 sty 2007, 22:33 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Cz, 30 lis 2006, 13:50
Posty: 142
Lokalizacja: Wodzislaw Slaski
Uważam że ArtCafe jest idealnym miejscem na tego typu imprezy.

_________________
Pozdrawiam
Vladislavia
__________________________________
http://vladislavia.mojeforum.net


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 9 sty 2007, 22:54 
Site Admin
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 10:51
Posty: 119
Lokalizacja: Wodzisław Śląski - Leszka
maciekodra81 napisał(a):
podobno miał powstać jakiś nowy lokal po połączeniu vipa i niebieskiej, ale jakoś ucichło wie ktoś coś może?


Juz jest otwarty. Nie bylem ale paru znajomych bylo. Ogolnie klimaty afterowe, wjazd od 21 lat, full ludzi (moze tylko z poczatku?). Mowili ze calkiem milo.
pozdr.

_________________
--
Adam Sz. / Wodzisław Śląski


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Wt, 9 sty 2007, 23:49 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 11:33
Posty: 39
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Tak, już otwarty nowy Vip. Polecam i zapraszam :D


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Muzyka , w Lokalach.
PostNapisane: Śr, 10 sty 2007, 12:03 

Dołączył(a): Pt, 1 gru 2006, 13:23
Posty: 82
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Rzut "beretem" , mamy Stodolnię w Ostrawie . Pociagi tam nie dochodzą ale autem można . Czy tam nie ma jakiś wzorców do "przetworzenia" , (nie powtórzenia).


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Śr, 10 sty 2007, 17:57 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 13:24
Posty: 89
Lokalizacja: Wodzisław/Lublin/Wrocław
Nie tylko na Stodolni. Pełno dobrych lokali w większych miastach w Polsce, choćby w Katowicach, a w Wodzisławiu pusto..


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł: Stodolnia to a`propos UE !
PostNapisane: Pt, 12 sty 2007, 10:50 

Dołączył(a): Pt, 1 gru 2006, 13:23
Posty: 82
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Jednak Czesi to Nasi Sąsiedzi !!!


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 12 sty 2007, 16:21 

Dołączył(a): Cz, 11 sty 2007, 22:09
Posty: 58
michał-jeżeli chcesz promować rybnickie lokale to pomyliłeś strony! :? Sven-co to znaczy a w Wodzisławiu pusto?Już ci kiedyś napisałem,że chyba nie znasz miasta...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 12 sty 2007, 16:50 

Dołączył(a): Śr, 29 lis 2006, 21:57
Posty: 79
Don C. no to jaki lokal byś polecił?


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pt, 12 sty 2007, 17:20 
Avatar użytkownika

Dołączył(a): Pn, 27 lis 2006, 18:13
Posty: 110
Lokalizacja: Wodzisław Śląski
Don C. napisał(a):
michał-jeżeli chcesz promować rybnickie lokale to pomyliłeś strony! :? Sven-co to znaczy a w Wodzisławiu pusto?Już ci kiedyś napisałem,że chyba nie znasz miasta...


stary wyluzuj, jestem dumnym mieszkańcem Tego Miasta, ale żal mi czasem, że dzieje się tak, jak się dzieje... marzę o tym, aby powstał w Wodzisławiu klub muzyczny z prawdziwego zdarzenia... z prostej przyczyny - kocham muzykę, sam gram muzykę i chciałbym grać ze swoją kapelą jak najczęściej w Wodzisławiu... Uwierz mi - brałem czynny udział w obronie Ambra, żyje na tym świecie tylko dwóch ludzi, którzy grali w Ambrze pierwszy i ostatni koncert - ja jestem jednym z nich... Dlatego mam duży sentyment do tego klubu... Gdzie teraz mamy grać?

Spójrz na Rybnik... wiem wiem... znam rybniczan, którzy dali by się pokroić za swoje miasto... którzy z leksza przesadzają... i toczyłem z nimi zacięte boje i doprowadzałem do szewskiej pasji :) ale co z tego, skoro codziennie w Rybniku odwalam swoje 8 godz. i codziennie muszę tłuc się stamtąd po tych cholernych, zatkanych drogach... aż strach pomyśleć co się stanie po uruchomieniu dwóch gigantów rozrywkowo-handlowych, a w dalszej kolejności sądu okręgowego... ale to tam można póki co zagrać w 10 knajpach koncert, a nie u nas.. nad czym niezmiernie ubolewam...

Więc generalnie daruj sobie tego typu gadki...


Góra
Offline Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: Pn, 15 sty 2007, 15:23 

Dołączył(a): Cz, 11 sty 2007, 22:09
Posty: 58
Żeby odpowiedzieć na twoje pytanie musiałbym wiedzieć na czym grasz :?: No bo jest różnica,czy na perkusji,czy na trójkącie. :wink:


Góra
Offline Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Niniejsze forum jest nieoficjalnym i niezależnym forum Wodzisławia Śląskiego. Administratorzy nie ponoszą odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczonych przez użytkowników tego Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich, mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.