www.wodzislaw.org
http://wodzislaw.org/

Zmiany na forum
http://wodzislaw.org/viewtopic.php?f=19&t=397
Strona 1 z 1

Autor:  adam [ Wt, 7 gru 2010, 02:19 ]
Tytuł:  Zmiany na forum

Hej!

Forum trochę podupadło - chyba czas najwyższy coś z tym zrobić!

Na tą chwilę forum zmieniło skrypt - pozostal phpBB ale jest w najnowszej, trzeciej wersji. Dzięki temu jest sporo użytecznych opcji dla użytkowników - m.in. obserwowanie wątków / działów.

Diametralnie zmniejszyłem ilość kategorii. Pozostało kilka podstawowych - myślę, że mnogość kategorii w połączeniu z niewielką ilością postów w każdym z nich mogła odstraszać potencjalnych "nowych" :) Teraz powinno być znacznie bardziej czytelnie.

Przypomne - forum jest niezależne i niekomercyjne. To pozwala na większą swobodę wypowiedzi (ZERO CENZURY!) i mam nadzieje, że będzie to magnes przyciągający Mieszkańców do bardziej otwartych dyskusji na tematy polityczne (choć wcale mi na nich najbardziej nie zależy - ale jak wiadomo te są zwykle najbardziej burzliwe, a gdzie się dwóch bije tam trzeci korzysta - tutaj skorzysta popularność forum ;)

To Wasze forum, a ja nim tylko administruje, więc proszę zgłaszać wszelkie sugestie i propozycje w dziale "Prośby i sugestie".

To forum nie jest idealne i pewnie jeszcze długo takie nie będzie. Pewnie wielu rzeczy brakuje. Ale damy radę! Mimo wszystko jestem pewien, że będzie (bo już było!) tu sympatycznie, więc zapraszam wszystkich do dyskusji i regularnego odwiedzania naszego FORUM :)

Strona 1 z 1 Strefa czasowa: UTC + 1
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
http://www.phpbb.com/